Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tusk szkodnik się wycofał ...

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ateistka~

~Ateistka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:31:55

I chwała na wieki tak by przegrał !!

#2 ~Teista~

~Teista~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:46:03

Zależy dla kogo, dla mnie szkoda ale fakt przegrałby. W tym kraju można kupić większość za 500 zł więc nic już nie dziwi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:04:50

Tusk wywindowany został jedynie przez Merkel, która kończy karierę. Niewiele znaczył, nic szczególnego nie zrobił poza wysługiwaniem się Niemcom i to jedynie potrafi. Nawet Juncker na nim się poznał i wyśmiewał go, ile się dało. Teraz pcha się na ciepłą posadkę - dla takiego lenia akurat bo nic nie będzie musiał robić a to najbardziej lubi. Jako szef EPL, jeśli nim w ogóle zostanie, bo PO przecież słabnie, nie będzie miał łatwo, bo chętnych do robienia kariery jest wielu, a Merkel ma już niewiele do powiedzenia. Wspaniała kariera Tuska, to są jedynie pobożne życzenia albo raczej mrzonki RMF i TVN24.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:25:24

Ach co za radosny dzień! Tusk znika. Coś tam bajdurzy jeszcze, ale znika i to się liczy! Złożenie oświadczenia tchórzostwa przez tow. jest początkiem śmierci POstKOmuny.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:55:26

Zależy dla kogo, dla mnie szkoda ale fakt przegrałby. W tym kraju można kupić większość za 500 zł więc nic już nie dziwi.

Wiesz za ile kupują w Izraelu ortodoksyjnych żydów aby tylko mieli po 15 dzieciaków no zgadnij ?? Oni nawet nie pracują są na całkowitym garnuszku państwa .. 1/4 żydów nic nie robi tylko się modli czeka na mesjasza i rozmnaża. A jakie mają domy auta schrony wiesz kto za to płaci ?? No zgadnij ??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 21:15:38

Wszystko i każdego, nawet za 500 m-cznie można kupić ! :D

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:04:01

Szkodnik to cię zrobił pisiorze

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:56:33

Nie miał nigdy szans to taka atrapa peowców śmiech na sali í sepleni.Prezydent nie może seplenić.

#9 ~dbający o gminę~

~dbający o gminę~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 19:07:01

dziecioroby i ciemnota pisowska do roboty zarobić na siebie i na 500 + a Panu Premierowi i Prezydentowi Europy to wy możecie buty czyścić

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:33:00

Nie miał nigdy szans to taka atrapa peowców śmiech na sali í sepleni.Prezydent nie może seplenić.

POpatrzcie ile kosztowały jego cygara i alkohol.W necie mozna znależć.Specjalnie ambacador na Kubie latał mu za cygarami.Piasek dla kota to pikuś.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 14:51:45

POpatrzcie ile kosztowały jego cygara i alkohol.W necie mozna znależć.Specjalnie ambacador na Kubie latał mu za cygarami.Piasek dla kota to pikuś.

To on palił cygara ?? Tusk ?? Mordę to ma do dziś tak wredną że szok..

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 16:04:22

dziecioroby i ciemnota pisowska do roboty zarobić na siebie i na 500 + a Panu Premierowi i Prezydentowi Europy to wy możecie buty czyścić

Gdybym był czyścibutem to takiemu "czemuś" butów bym nie wyczyścił.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 16:58:16

podobno gad nawet za swoje zlecił sonde czy wygra.Trzeba mieć nasrane we łbie.Okradł ludzi,upodlił,głosował przeciw Polakom,i myślał że go ktoś wybierze?Jak tego deb***a schetyne może?Kraj w ruinie,deb***e i mafia rządzi.Prezydent pachołek,,jego żona drapie się po pierogu i kasuje 14tys prawie.Na spotkaniach dyplomatycznych,jak ostatnie klauny wyglądają,a karzeł reakcji rzadzi za ich pleców.Rączki czyste.Nic nie podpisuje.Pawłowicz,Piotrowicz do sądu,maciar senior.Proponuję Trynkiewicza do dzieci,tadzia do kasy,bo i tak doi,ile wlezie.Kraj za chwile się rozpier***i.Policja może już nam dopier***ić ile chce,i z doopy.Zatęsknice za komuną,ziemniakami po 0,90,chlebem za 2zł.Ale spoko,głosujcie na pis,bo dają z powietrza 500+ 300+ itd.Tylko qwa nikt nie patrzy że łopatka kosztowała 8zł,a teraz idę do sklepu i 16zł,mielone było po 8zł,teraz 16zł,itd.Już nie mam ochoty na robienie spaghetti.Za chwile będziecie żreć ziemniaki ze skwarkami deb***e.O ile będzie was stać,bo słonina 8zł.Patole się wyżywią.Mają wszystko za free.A za chwile zajumają naszą kasę z OFE,to co tusk nie podp,,,,teraz pis zapier***i.Nie ma rząd kasy.To nasze podatki.Emerytury?Zapomnijcie.Zamykają szpitale w całym kraju,bo brak kasy.Na tadzia jest kasa.Czekałem z rozwalonym łbem na sor w Żninie 6 godzin.Mało tam nie zdechłem.Płacę co mc ubezpieczenie,firma zus,Gdzie my qwa żyjemy??Co to za kraj?Wiecznego gówna.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:28:50

Lecze się u wspaniałego lekarza w Bydgoszczy,Można go tylko porównać do lekarza jedynego z powołania Sherifa który uratował mi zycie,gdy 2 gnidy Żnińskie przyszły i powiedziały do piachu.Tacy są lekarze w Żninie,i Polsce.Kasa.Tylko na to patrzą.3 domy,willa nad jeziorem,morzem,zapraszam prywatnie to ogarniemy na sprzęcie szpitalnym..Spokojnie cesarke się zrobi za 2tys,tylko dyskretnie niech mąż da w kopercie.Powinni was pozamykać.Dentyści żadnej gwarancji,ceny kosmos.Plomby wypadają po godzinie,tylko niszczą zęby.Jedyny w Żninie to Czudzak.na rynku.Płacisz ale tylko raz.Reszta to partacze.I dajcie mnie do sądu,a wam tak pozamiatam że się nie pozbieracie partacze.Zniszczyliście mi zęby,przestawiliście zgryz,10x poprawiać ząb??deb***e z was.Partacze.4mm zjadłem zębów przez was.Was kowal chyba qwa uczył..Po rodzicach wzieli durnie gabinety,i udają lekarzy.Hu wam w du.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:32:54

I HOOJ Z NIM

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:00:06

Lecze się u wspaniałego lekarza w Bydgoszczy,Można go tylko porównać do lekarza jedynego z powołania Sherifa który uratował mi zycie,gdy 2 gnidy Żnińskie przyszły i powiedziały do piachu.Tacy są lekarze w Żninie,i Polsce.Kasa.Tylko na to patrzą.3 domy,willa nad jeziorem,morzem,zapraszam prywatnie to ogarniemy na sprzęcie szpitalnym..Spokojnie cesarke się zrobi za 2tys,tylko dyskretnie niech mąż da w kopercie.Powinni was pozamykać.Dentyści żadnej gwarancji,ceny kosmos.Plomby wypadają po godzinie,tylko niszczą zęby.Jedyny w Żninie to Czudzak.na rynku.Płacisz ale tylko raz.Reszta to partacze.I dajcie mnie do sądu,a wam tak pozamiatam że się nie pozbieracie partacze.Zniszczyliście mi zęby,przestawiliście zgryz,10x poprawiać ząb??deb***e z was.Partacze.4mm zjadłem zębów przez was.Was kowal chyba qwa uczył..Po rodzicach wzieli durnie gabinety,i udają lekarzy.Hu wam w du.

W Gąsawie też mamy takich partaczy, czas lekarzy z powołania minął, jak na Żnin narzekasz to przyjedź do Gąsawy szkoda gadać, rakarze. Wrocisz do Znina w podskokach.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:46:22

deb***.I jak ma być tu w końcu dobrze,jak ktoś taki ma prawa wyborcze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych