Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:53:17

Chcieli przekonać mieszkańców do wybrania transportu tramwajowego zamiast autobusowego? No pewnie, udało im się to, ponieważ zlikwidowali linie autobusowe obsługujące Fordon, więc nie mamy innego wyjścia, jak korzystać z tramwaju. Nikt nie pomyślał, że w razie awarii tramwajów (zdarzających się bardzo często) mieszkańcy nie mają alternatywy. Po prostu jesteśmy "uwięzieni" na swoim przystanku. W ciągu tego roku spóźnienia do pracy i szkoły zdarzały się nagminnie. Ale marudzić można w nieskończoność. Najważniejsze, że "tam na górze" są zadowoleni.

#2 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:55:13

Przez ten rok tylko raz jechałam tym tramwajem,bo.....Nie mam nic w Fordonie do czynienia.wiec mi jest obojętne czy oń było potrzebny czy nie.

#3 ~Szybownik~

~Szybownik~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:01:56

Największym plusem są nowe tramwaje Pesy. W końcu w mieście pojawiły się nowoczesne pojazdy i w końcu jest szansa nie wspinać się do starego Konstala, choć i tak takich tramwajów jak Swingi powinno być w mieście o wiele więcej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tramwaj, fordon, pasażerowie, mzk, zdmikp, bydgoszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych