Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tragedia ktoś kto pisze fraszki - ma poziom ortografii na poziomie .. sami powiedzcie

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 21:28:33

http://kontakt24.tvn...grupa=najnowsze << źródło

"Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - m.in. takie słowa można przeczytać we wpisie pary prezydenckiej

Tylko, że prezydent zrobił 2 byki ortograficzne:)

bulu <<<
nadzieji <<

nie wiem co powiedzieć. ji zrozumiem to jakoś, ale "bulu"?
albo dyslektyk, ale chyba nie to niżej niż podstawowa szkoła

#2 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 21:42:32

Poruta!!!

#3 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 21:48:13

Poruta!!!

aby tylko ...

#4 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 22:00:40

aby tylko ...

najgorsze jest to że owy "bul" jest w imieniu całej Polski!!!

#5 ~Andy~

~Andy~

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 08:27:32

Oj tam, oj tam, może był AŻ TAK pogrążony w bólu i tak pełen nadziei, że zasady ortografii zupełnie wyleciały mu z głowy... ;-) A pani prezydentowa miała oczy pełne łez i widziała "ó" i "ei" ;-)))
"Jednomyślność jest rzeczą bardzo nudną w rozmowie."
(Michel de Montaigne)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 09:20:27

http://kontakt24.tvn.pl/temat,wpis-prezydenta-z-bledem,85927.html?grupa=najnowsze << źródło

"Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - m.in. takie słowa można przeczytać we wpisie pary prezydenckiej

bulu <<<
nadzieji <<

E! Miszczu ortografii! Pochandlujemy stalom :lol:

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 09:52:37

Artix - dziwię się, że akurat Ty zabierasz głos w tej sprawie. Nikt oprócz Ciebie nie wsadza tyle błędów pisząc na tym forum. Jak w powiedzeniu: przyganiał kocioł garnkowi.
Nie tak dawno pisałes, że pisanie z błędami nie jest aż tak naganne, bo komu zależy, to zrozumie o co chodzi. I jak tam u Ciebie z tym zrozumieniem? Jasne, że prezydent nie powinien robić takich podstawowych błędów, jak chociazby Artix, ale dziwne, że najbardziej razi to tych, którzy sami je czynią.

#8 ~Wykształcenie to jeszcze..~

~Wykształcenie to jeszcze..~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 10:07:01

Wykształcenie to jeszcze nie rozum. Wstyd i kompromitacja. Magister Komorowski w trakcie wpisu do księgi kondolencyjnej pytał co i jak Anki ( po filologii polskiej ). Jak wyszło, każdy widział.Żenada. Nie wiedziałem gdzie schowac głowę w tym momencie. I pomyslec, że on reprezentuje mnie i nas przed światem. Kompromitacja pary prezydenckiej. Bronek, nie jedz tak tłusto. Szkoda kasy na taki Dwór... Wstyd za wstydem.

#9 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 13:13:01

Artix - dziwię się, że akurat Ty zabierasz głos w tej sprawie. Nikt oprócz Ciebie nie wsadza tyle błędów pisząc na tym forum. Jak w powiedzeniu: przyganiał kocioł garnkowi.
Nie tak dawno pisałes, że pisanie z błędami nie jest aż tak naganne, bo komu zależy, to zrozumie o co chodzi. I jak tam u Ciebie z tym zrozumieniem? Jasne, że prezydent nie powinien robić takich podstawowych błędów, jak chociazby Artix, ale dziwne, że najbardziej razi to tych, którzy sami je czynią.

Bez przesady nie więcej niż inni, ponadto ja jeśli zauważę poprawiam jak i każdy. Już nie jeden starał się zdykredytować mnie a sam robił byki w kolejnym poście.

Ale w takim słowie jak !!

Ponadto ja pisze na forum, a Komorowski to takich byków już porobił co nie miara. Można zrobić byka "ij" "ą" "om", ale nie w takim słowie jak "Bólu" !

Ponadto Pan prezydent kreuje się na poetę? to jakby Szymborska albo np: regionalny poeta Reginiak zrobił taki byk? chyba bym pomyślał, że to jakiś zabieg słowotwórczy.

Byk w takim słowie świadczy albo o dyslekcji, albo o totalnym ...... (nie dokończę każdy sam oceni)

Użytkownik artix edytował ten post 18 marzec 2011 - 14:48:09

#10 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 13:15:12

E! Miszczu ortografii! Pochandlujemy stalom :lol:

Byś chociaż mógł się podpisywać skoro piszesz w wielu wątkach.
ą om to częsty błąd polaków. Ale błąd K. ? nie da się tego racjonalnie wyjaśnić. i to 2 byki w jednym zdaniu? ja byłem lepszy:) jego statystyki są sporo gorsze....

#11 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 13:26:19

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
TYLKO KANIBAL NIE GARDZI CZŁOWIEKIEM

#12 maria....

maria....

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 14:03:42

Witam, Moi drodzy forumowicze,ja również robię błędy ale mam ustawiony comp. z ortografią.Pisząc treść comp. na czerwono podkreśla gdzie wystąpił błąd.Powiem; język polski jest trudny, ale - ból --- boli -.Tu zgadzam się z @artix". Wszystkich pozdrawiam, życzę miłego weekendu.
Dołączona grafika
:)

Użytkownik maria.... edytował ten post 18 marzec 2011 - 14:12:16

#13 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 14:19:52

http://kontakt24.tvn...grupa=najnowsze << źródło

bulu <<<
nadzieji <<

A może by tak pujść mimo bulu na obiat? :lol:
Kliknij w Mój odnośnik ;)

Użytkownik havona edytował ten post 18 marzec 2011 - 14:20:23

#14 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 14:26:07

A może by tak pujść mimo bulu na obiat? :lol:
Kliknij w Mój odnośnik ;)

Tak przed chwilą na konferencji to poruszał i co z tego? To takie mazanie oczów teraz, sztab pewnie szukał całą noc by zironizować to.
Lepiej sprawdźmy inne wpisy, mam dziwne wrażenie, że teraz to będzie wysyp, już dziennikarze to znajdą co trzeba:)

Każdy robi błędy. Ale mało kto 2 w jednym zdaniu. Fakt "obiat" to też proste bo si odmienia, co innego słowa, które trzeba zwyczajnie znać;)

ja sam pisze bardzo szybko, i gdyby nie podkreślniki windowsa literowych byków było by co nie miara, poprawiam na końcu, ale jednak każdy wie, że pisanie na klawiaturze to coś innego niż odręcznie, tu popełnia się błędy z innych powodów, :)

Ponadto obawiam się, że błąd Kaczyńskiego jest jeden, a Komorowskiego jakoś mam przeczucie cała księga...
Przejrzyjmy dokumenty sejmowe:)

Użytkownik artix edytował ten post 18 marzec 2011 - 14:30:41

#15 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 15:25:03

Dołączona grafika

#16 maria....

maria....

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 16:28:53

Dobry temat. 'ORTOGRAFIA'

Pejzaże ? wpisałam celowo 'pejzarze' oczywiści comp podkreślił błąd! Panowie to jak w końcu pisać :o

Mój odnośnik

Użytkownik maria.... edytował ten post 18 marzec 2011 - 16:38:08

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 18:36:05

artix - może zamiast "mazanie oczów" należałoby napisać "mydlenie oczu"?

#18 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 18:50:36

artix - może zamiast "mazanie oczów" należałoby napisać "mydlenie oczu"?

Może i powinno tak być. Widać jak ktoś nie ma nic do powiedzenia i pusto w głowie :) too.. i sobie sam dopowiedz...
ale to chyba nie moje słowa jednak

SzymSzum masz własne konto na forum czemu piszesz jako gość? Boisz się, że potem Tobie będą wytykać byki??

#19 zaabsorbowana

zaabsorbowana

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 19:31:40

Oj tam, oj tam, może był AŻ TAK pogrążony w bólu i tak pełen nadziei, że zasady ortografii zupełnie wyleciały mu z głowy... ;-) A pani prezydentowa miała oczy pełne łez i widziała "ó" i "ei" ;-)))

najs szuzz.. ;)

#20 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 19:36:39

Mnie aż tak nie razi to, że on zrobił te byki, widać każdy z naszych prezydentów ma jakieś swoje uroki, mnie drażni to, że sam się naśmiewał kiedyś z urzędu...nie zna ortografii kompletnie to widać,,, trudno świat się nie zawali., ale jeśli kogoś się obrzucało epitetami - miernej jakości - to trzeba liczyć z tym, że teraz to się po wielokroć odbije... na nim samym... no nie ma lekko...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych