Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Toi toje siedzą wreszcie ?


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:14:21

wolno idzie#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:59:54

wpisz Przekręty w Inowroclawiu#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 18:20:41

"Wybitny ekonomista" Leszek Balcerowicz były aktywny członek Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu działającego przy KC PZPR okazuje się człowiekiem renesansu.Zna się również na medycynie i to na polu tak trudnym jak onkologia.


#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:26:32

wolno idzie

 

probuje chowac sie za immunitet, nic z tego#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:44:53

Może uda mu się uciec przed odpowiedzialnością do Brukselki, jak Tfuskowi. Pcha się tam jak tylko może, tylko Skretyna ma go w głębokim i rzucił mu na odczepnego ochłap w postaci ostatniego miejsca na liście.#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 22:01:07

Wyciśnij tego pryszcza ,może ci głowa urośnie * Pa,szrek

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 23:19:47

Toi, toi tak dzielnie bronił wraz z Halickim, Tomczykiem, Kierwińskim nielegalnie wystawionej tablicy w Sejmie, gdy tymczasem;

Ja cię nie mogę! Ale wtopa! "Wyborcza" wydrukowała słynną tablicę klubu PO-KO. Tylko że z błędem!

Jutro w "GW" dostępny będzie wyjątkowy dodatek. To słynna tablica, którą klub POKO wielokrotnie wystawiał w Sejmie, by przedstawić rzekomy "układ Kaczyńskiego".

Okazało się jednak, że coś w tej tablicy - kolokwialnie mówiąc - "nie gra". Napisano na niej: "SREBNY układ Kaczyńskiego". W słowniku języka polskiego próżno szukać słowa "srebny". Wychwycili to także internauci, którzy wyraźnie sugerują, że tak "poważnej" tablicy nie przystoi wypuszczać z błędem.

 #8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 13:02:02

Znowu konferencyjka prasowa z trzema troglodytami z Platformy w roli głównej. PO przekształca się w kancelarię prawną obsługującą jakiegoś austriaka? To jest zadanie dla posłów RP? Śmieszność:

PO brakuje "paliwa", jak "Wyborcza" grzmi o "układzie Kaczyńskiego", wraca do słabej jakości serialu redakcji z Czerskiej. Posłowie PO zorganizowali w Sejmie konferencję prasową, na której stwierdzili, że „prokuratura zaczyna pełnić rolę obrońcy Jarosława Kaczyńskiego."

Przez 50 dni prokuratura nie zajęła się sprawą układu Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej mogło dojść do wręczenia korzyści majątkowej. Co więcej trzeba, żeby prokuratura zajęła się tą sprawą? Prokuratura zaczyna pełnić rolę obrońcy J. Kaczyńskiego

— grzmiał poseł Marcin Kierwiński.

Wtórował mu Cezary Tomczyk, który powiedział, że CBA powstało, aby chronić Polaków przed korupcją, a nie po to, by bronić polityków dopuszczających się korupcji.

Dzisiaj to posłowie i niezależne media muszą brać na siebie ciężar wyjaśniania spraw, którymi powinny zajmować się organy do tego powołane

— oświadczył Tomczyk.

Zdaniem Krzysztofa Brejzy, „7 lutego 2018 prezes PiS zamiast uczestniczyć w pracach Sejmu, uczestniczył w interesie deweloperskim na Nowogrodzkiej”.

Tam miało dojść do przekazania jego rękami koperty z 50 tys. zł. Państwo PiS jest bezradne

— dramatyzował Brejza.

Do sprawy na Twitterze odniósł się Andrzej Halicki. Kpił, że na stacjach Orlen „Wyborcza” sprzedawana jest bez plakatu.

Przypomnijmy, że rzecznik Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński podkreślił, że „zeznania złożone dotychczas przez austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera są nieścisłe, ogólne i niepełne. Budzą wątpliwości i dlatego wymagają szczegółowej weryfikacji i analizy pod względem ich wiarygodności”.

WKT/TT

 

Ale widać, że skład rewelersów się skurczył. Pozostał jedynie ku***ński, Breja i Tomczyk.

Platfonsy zapomnieli, że to nie czasy ich rządów, kiedy służby działały na podstawie i pod dyktando ich i czuchnących publikacji w Wymiotnej.

 #9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 13:59:05

To są ludzie perfidni, obłudni i żądni POklasku. O tym dlaczego sprawa tak się toczy, kto gra na jej przewlekłość i utrudnia jej rzetelne wyjaśnienie, ani ci jątrzyciele, ani G**no Wybiórcze już nie wsPOminają:

Prokurator Łapczyński zaznaczył, że austriacki biznesmen "najczęściej zasłania się niepamięcią i udziela zdawkowych informacji". 

Przyznał, że Birgfellner o "rzekomym przekazaniu koperty z pieniędzmi wspomniał na drugim przesłuchaniu" czyli 13 lutego, jednak "na szczegółowe pytania prokuratora, nie potrafił udzielić informacji". Kolejne informacje na temat przekazania 50 tysięcy złotych Austriak miał podać podczas przesłuchania 13 marca.

"Ani za pierwszym, ani za drugim razem nie wyjaśnił, komu miałby przekazać pieniądze, ani kto miał być tego świadkiem"

– powiedział prok. Łapczyński.

Według prokuratury utrudnieniem w prowadzeniu postępowania jest też fakt, że "zawiadamiający o podejrzeniu przestępstwa oszustwa biznesmen mimo żądania prokuratury nie złożył jak dotąd dokumentów potwierdzających rzekomo kilkumilionowe koszty, jakie miał ponieść w związku z planowaną inwestycją" – powiedział prok. Łapczyński.

Dodał, że prokuratura nie dysponuje dokumentami poświadczającymi, że Birgfellner poniósł "jakiekolwiek koszty i został narażony na straty". Austriak nie dostarczył także oryginałów tzw. "taśm Kaczyńskiego". "Biznesmen zeznał, że nie wie, jakim urządzeniem zostały zarejestrowane i gdzie się znajdują"

– powiedział  prokurator.

Birgfellner i jego pełnomocnicy mieli natomiast dostarczyć prokuraturze około 1,5 tysiąca stron innych dokumentów w języku angielskim i niemieckim.

"Wymagają one przetłumaczenia przez tłumaczy przysięgłych, a następnie wnikliwej analizy pod kątem ich przydatności dla prowadzonego postępowania" – tłumaczy prok. Łapczyński.

Kolejny termin przesłuchania Birgfellnera został wyznaczony na początek kwietnia. "Intencją prokuratury jest zebranie wszelkich możliwych dowodów, a także pozwolenie przesłuchiwanemu na przekazanie wszystkich informacji, którymi dysponuje. Dopiero ich rzetelna ocena pozwoli na podjęcie decyzji dotyczącej dalszego toku postępowania" – zaznaczył prokurator.

 
 Czekam kiedy Giertych i Dubois odpowiedzą karnie za udział w PRZESTEPSTWIE??? Prawdopodobnie oni są autorami PROWOKACJI !!! Kiedy prokuratura postawi Bilfingerowi zarzuty za fałszywe zeznania i wprowadzanie w błąd Urzędu Prokuratora?

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych