Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Toi toje siedzą wreszcie ?


27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:14:21

wolno idzie#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:59:54

wpisz Przekręty w Inowroclawiu#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 18:20:41

"Wybitny ekonomista" Leszek Balcerowicz były aktywny członek Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu działającego przy KC PZPR okazuje się człowiekiem renesansu.Zna się również na medycynie i to na polu tak trudnym jak onkologia.


#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:26:32

wolno idzie

 

probuje chowac sie za immunitet, nic z tego#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:44:53

Może uda mu się uciec przed odpowiedzialnością do Brukselki, jak Tfuskowi. Pcha się tam jak tylko może, tylko Skretyna ma go w głębokim i rzucił mu na odczepnego ochłap w postaci ostatniego miejsca na liście.#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 22:01:07

Wyciśnij tego pryszcza ,może ci głowa urośnie * Pa,szrek

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 23:19:47

Toi, toi tak dzielnie bronił wraz z Halickim, Tomczykiem, Kierwińskim nielegalnie wystawionej tablicy w Sejmie, gdy tymczasem;

Ja cię nie mogę! Ale wtopa! "Wyborcza" wydrukowała słynną tablicę klubu PO-KO. Tylko że z błędem!

Jutro w "GW" dostępny będzie wyjątkowy dodatek. To słynna tablica, którą klub POKO wielokrotnie wystawiał w Sejmie, by przedstawić rzekomy "układ Kaczyńskiego".

Okazało się jednak, że coś w tej tablicy - kolokwialnie mówiąc - "nie gra". Napisano na niej: "SREBNY układ Kaczyńskiego". W słowniku języka polskiego próżno szukać słowa "srebny". Wychwycili to także internauci, którzy wyraźnie sugerują, że tak "poważnej" tablicy nie przystoi wypuszczać z błędem.

 #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 13:02:02

Znowu konferencyjka prasowa z trzema troglodytami z Platformy w roli głównej. PO przekształca się w kancelarię prawną obsługującą jakiegoś austriaka? To jest zadanie dla posłów RP? Śmieszność:

PO brakuje "paliwa", jak "Wyborcza" grzmi o "układzie Kaczyńskiego", wraca do słabej jakości serialu redakcji z Czerskiej. Posłowie PO zorganizowali w Sejmie konferencję prasową, na której stwierdzili, że „prokuratura zaczyna pełnić rolę obrońcy Jarosława Kaczyńskiego."

Przez 50 dni prokuratura nie zajęła się sprawą układu Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej mogło dojść do wręczenia korzyści majątkowej. Co więcej trzeba, żeby prokuratura zajęła się tą sprawą? Prokuratura zaczyna pełnić rolę obrońcy J. Kaczyńskiego

— grzmiał poseł Marcin Kierwiński.

Wtórował mu Cezary Tomczyk, który powiedział, że CBA powstało, aby chronić Polaków przed korupcją, a nie po to, by bronić polityków dopuszczających się korupcji.

Dzisiaj to posłowie i niezależne media muszą brać na siebie ciężar wyjaśniania spraw, którymi powinny zajmować się organy do tego powołane

— oświadczył Tomczyk.

Zdaniem Krzysztofa Brejzy, „7 lutego 2018 prezes PiS zamiast uczestniczyć w pracach Sejmu, uczestniczył w interesie deweloperskim na Nowogrodzkiej”.

Tam miało dojść do przekazania jego rękami koperty z 50 tys. zł. Państwo PiS jest bezradne

— dramatyzował Brejza.

Do sprawy na Twitterze odniósł się Andrzej Halicki. Kpił, że na stacjach Orlen „Wyborcza” sprzedawana jest bez plakatu.

Przypomnijmy, że rzecznik Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński podkreślił, że „zeznania złożone dotychczas przez austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera są nieścisłe, ogólne i niepełne. Budzą wątpliwości i dlatego wymagają szczegółowej weryfikacji i analizy pod względem ich wiarygodności”.

WKT/TT

 

Ale widać, że skład rewelersów się skurczył. Pozostał jedynie ku***ński, Breja i Tomczyk.

Platfonsy zapomnieli, że to nie czasy ich rządów, kiedy służby działały na podstawie i pod dyktando ich i czuchnących publikacji w Wymiotnej.

 #9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 13:59:05

To są ludzie perfidni, obłudni i żądni POklasku. O tym dlaczego sprawa tak się toczy, kto gra na jej przewlekłość i utrudnia jej rzetelne wyjaśnienie, ani ci jątrzyciele, ani G**no Wybiórcze już nie wsPOminają:

Prokurator Łapczyński zaznaczył, że austriacki biznesmen "najczęściej zasłania się niepamięcią i udziela zdawkowych informacji". 

Przyznał, że Birgfellner o "rzekomym przekazaniu koperty z pieniędzmi wspomniał na drugim przesłuchaniu" czyli 13 lutego, jednak "na szczegółowe pytania prokuratora, nie potrafił udzielić informacji". Kolejne informacje na temat przekazania 50 tysięcy złotych Austriak miał podać podczas przesłuchania 13 marca.

"Ani za pierwszym, ani za drugim razem nie wyjaśnił, komu miałby przekazać pieniądze, ani kto miał być tego świadkiem"

– powiedział prok. Łapczyński.

Według prokuratury utrudnieniem w prowadzeniu postępowania jest też fakt, że "zawiadamiający o podejrzeniu przestępstwa oszustwa biznesmen mimo żądania prokuratury nie złożył jak dotąd dokumentów potwierdzających rzekomo kilkumilionowe koszty, jakie miał ponieść w związku z planowaną inwestycją" – powiedział prok. Łapczyński.

Dodał, że prokuratura nie dysponuje dokumentami poświadczającymi, że Birgfellner poniósł "jakiekolwiek koszty i został narażony na straty". Austriak nie dostarczył także oryginałów tzw. "taśm Kaczyńskiego". "Biznesmen zeznał, że nie wie, jakim urządzeniem zostały zarejestrowane i gdzie się znajdują"

– powiedział  prokurator.

Birgfellner i jego pełnomocnicy mieli natomiast dostarczyć prokuraturze około 1,5 tysiąca stron innych dokumentów w języku angielskim i niemieckim.

"Wymagają one przetłumaczenia przez tłumaczy przysięgłych, a następnie wnikliwej analizy pod kątem ich przydatności dla prowadzonego postępowania" – tłumaczy prok. Łapczyński.

Kolejny termin przesłuchania Birgfellnera został wyznaczony na początek kwietnia. "Intencją prokuratury jest zebranie wszelkich możliwych dowodów, a także pozwolenie przesłuchiwanemu na przekazanie wszystkich informacji, którymi dysponuje. Dopiero ich rzetelna ocena pozwoli na podjęcie decyzji dotyczącej dalszego toku postępowania" – zaznaczył prokurator.

 
 Czekam kiedy Giertych i Dubois odpowiedzą karnie za udział w PRZESTEPSTWIE??? Prawdopodobnie oni są autorami PROWOKACJI !!! Kiedy prokuratura postawi Bilfingerowi zarzuty za fałszywe zeznania i wprowadzanie w błąd Urzędu Prokuratora?

 #10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 08:11:35

ile dostali#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 21:55:06

Nieudane ataki posłów PO na PK. Prokurator krajowy Święczkowski: Przesłuchania Birgfellnera trwają tak długo z powodu jego postawy.....

Prokuratura będzie nadal prowadzić czynności sprawdzające ws. spółki Srebrna po zawiadomieniu biznesmena Geralda Birgfellnera, ale jest niezależna i będzie prowadzić je tak, jak uważa; nie jest niczyim chłopcem na posyłki ani dla mecenasa (Romana) Giertycha czy mecenasa (Jacka) Dubois ani dla kogokolwiek innego w Polsce. Pani prokurator jest niezależna i będzie prowadziła to postępowanie tak, jak uważa.

- powiedział w czwartek w Sejmie prokurator krajowy Bogdan Święczkowski.

Święczkowski odpowiadał na pytanie zadane przez posłów PO, skierowane do premiera Mateusza Morawieckiego. Zaznaczył, że premier nie ma możliwości prawnych związanych z powadzeniem śledztwa, zatem to on odpowie na pytania posłów PO.

Przesłuchania Birgfellnera trwają tak długo z powodu postawy biznesmena oraz jego pełnomocników. Święczkowski mówił, że do prokuratury 28 stycznia złożone zawiadomienie, a w tym samym czasie pojawiły się informacje, że następnego dnia „będzie wielki artykuł” w Gazecie Wyborczej zawierający stenogramy z tej rozmowy.

Święczkowski przekonywał, że prokuratura natychmiast zajęła się sprawą, a prokurator chciała natychmiast przystąpić do przesłuchania Birgfellnera. Nie mogła tego zrobić, bo biznesmen przekładał termin stawienia się w prokuraturze, a gdy już się w niej stawiał, to przerywał przesłuchanie i przekładał je. Potem nastąpiło „nieuprawnione” działanie jednego z pełnomocników, po którym prokurator prowadząca podjęła decyzję, że przesłuchanie musi być rejestrowane audiowizualnie.

Święczkowski mówił też, że potem pełnomocnicy biznesmena informowali, że zawiadamiający będzie opuszczał Polskę, podczas gdy okazane bilety lotnicze świadczyły o czymś innym. W związku z tymi utrudnieniami była nakładana na biznesmena grzywna.

Dodał, że w czasie przesłuchań biznesmena „dochodziło do rzeczy kuriozalnych”: zawiadamiający nie załączył nagrania, które miało być głównym dowodem w sprawie i dopiero w lutym dostarczył pendrive z kopią nagrania, którego jakość była zła, nie chciał okazać jego oryginału ani udzielić informacji, przy użyciu jakiego urządzenia je pozyskał. Według Święczkowskiego, oprócz tego dostarczył on „kilkaset stron różnych dokumentów, nieprzetłumaczonych”

kk/PAP

 #12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:37:55

kto ich chroni, wy malo wiecie o nich#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 20:15:52

Papież TOY TOY się przebudził , udzielił reprymendy i pouczył biskupa;

"Brejza się zagotował i napisał list do biskupa. Treść? Bez niespodzianek: Konstytucja, PiS i Radio Maryja

Polityk partii, która już bez "owijania w bawełnę" opowiada się za promowaniem idei i projektów politycznych, stojących w jawnej sprzeczności z nauką Kościoła Katolickiego, postanowił udzielić reprymendy biskupowi włocławskiemu Wiesławowi Meringowi. Chodzi o sowa wypowiedziane przez hierarchę w środę w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku.
Poseł PO Krzysztof Brejza napisał list otwarty, w którym krytykuje i poucza duchownego. Oczywiści nie zabrakło wątku "deptanej" konstytucji i Radia Maryja.

Podczas konferencji "Być Polakiem – duma i powinność" bp Mering podziękował obecnemu na sali prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu za to, co on i jego brat Lech Kaczyński zrobili dla Polski.

Do wypowiedzi tej nawiązał w liście otwartym, skierowanym do bpa Meringa, Brejza. Jak podkreślił, przyjął ją z "wielkim smutkiem i zażenowaniem".

"Wymowny był już sam fakt zorganizowania takiego spotkania w trakcie kampanii wyborczej, zaproszenie i serwilistyczne powitania startujących w majowych wyborach do Europarlamentu kandydatów i działaczy jednej partii, czyli, mówiąc wprost – świadoma zgoda osób duchownych, w tym głowy Kościoła Włocławskiego, na uczynienie ze zgromadzenia religijnego partyjnego wiecu wyborczego. Czy nie uważa ksiądz, iż Kościół i jego przedstawiciele nie zasługują na sprowadzenie do takiej roli?"

– zwrócił uwagę polityk.

Jak dodał, "swego rodzaju hołd i panegiryk wygłoszony publicznie na cześć Jarosława Kaczyńskiego podlega publicznej ocenie, ponieważ tego wymaga przejrzystość życia publicznego i zwyczajna, ludzka przyzwoitość".

O jakie konkretnie "sukcesy" księdzu chodzi? Czym ksiądz biskup jest tak zachwycony? Demontażem Konstytucji i instytucji odpowiedzialnych za funkcjonowanie demokratycznego Państwa Prawa? Zszarganą opinią Polski na arenie międzynarodowej? Szeregiem afer z działaczami Prawa i Sprawiedliwości w roli głównej? Butą, pychą i arogancją działaczy PiS, uwieńczoną prawdziwym skokiem na publiczną kasę w ministerstwach, spółkach i agendach rządowych? Opłacaniem za publiczne miliardy medialnej machiny propagandy i pogardy? Kultywowaniem Kłamstwa Smoleńskiego, mitu założycielskiego dzisiejszego systemu PiS, nigdy niczym sensownym nie potwierdzonych najcięższych oskarżeń o zamachy, wybuchy i inne bzdury urojone w głowie Antoniego Macierewicza? (...) - czytamy w liście.

Zdaniem posła "setki milionów złotych płynące szerokim strumieniem choćby do Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych są najlepszym dowodem, jak bardzo Kaczyńskiemu na takich hołdach zależy".

"Jednak ksiądz, jako Ordynariusz Diecezji Włocławskiej, powinien uwzględnić, że jest całkiem spora część mieszkańców Włocławka i okolic, której niekoniecznie musi się podobać składanie aktów poddaństwa konkretnemu politykowi z konkretnej partii. Misją Kościoła jest jednoczenie, a nie podział, szukanie w ludziach dobra, a nie kultywowanie nienawiści i pogardy" (...) – zaznaczył."

 #14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 20:43:22

Jak niewiele potrzeba żeby totalnego posła przesyconego nienawiścią do pis-u wytrącić z równowagi.

Wystarczyło kilka pozytywnych słów o Kaczyńskim, bo przecież w/g totalnych o Kaczyńskim trzeba mówić wyłącznie ohydne rzeczy. Ba, to jest nawet takie modne, takie "europejskie". I proszę, te kilka słów wystarczyło na litanię wskazówek i wyssanych z palca, powtarzanych jak mantra hasłowych zarzutów.

Ps. Ciekawe czy pisali to posłowi jego koledzy z WSI? Jeśli tak to Brejza przepisując prawdopodobnie pomylił albo celowo, w perfidny sposób zamienił nazwy partii. Bo gdyby tam było PO, wtedy te zarzuty pasowały by jak ulał.#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 21:47:30

brejzowatość..to stan umysłu i wyznacznik poziomu intelektualnego człowieka..Jedno publiczne wystąpienie brejzowatego POmniejsza jego intelekt o 10 IQ.. tak, że już POzostało jakieś 15 i ciągle ubywa..

 #16 ~Ubawiony po pachy.~

~Ubawiony po pachy.~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 22:01:33

brejzowatość..to stan umysłu i wyznacznik poziomu intelektualnego człowieka..Jedno publiczne wystąpienie brejzowatego POmniejsza jego intelekt o 10 IQ.. tak, że już POzostało jakieś 15 i ciągle ubywa..

 

Jesteś wszędzie - mało płacą za t/r/o/l/o/w/a/n/i/e, to wyrabiasz akord?

Widzę, że Ty również tak jak wielu innych m/a/t/o/ł/ó/w na różnych forach masz zepsutą klawiaturę i przez to zlepek liter "po" w środku wyrazów zapisujesz wielkimi literami. Wszyscy normalni ludzie wiedzą, iż jest to wyróżnik   p/ł/a/t/n/y/c/h  t/r/o/l/i   r/e/ż/i/m/u   P/i/S/o/w/s/k/i/e/g/o. Śmiejemy się z Was, gdyż nikt poza Wami by się nie z/e/s/z/m/a/c/i/ł za pisanie bzdur za 0,50 zł/sztukę.#17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 01:11:55

Jesteś wszędzie - mało płacą za t/r/o/l/o/w/a/n/i/e, to wyrabiasz akord?
Widzę, że Ty również tak jak wielu innych m/a/t/o/ł/ó/w na różnych forach masz zepsutą klawiaturę i przez to zlepek liter "po" w środku wyrazów zapisujesz wielkimi literami. Wszyscy normalni ludzie wiedzą, iż jest to wyróżnik p/ł/a/t/n/y/c/h t/r/o/l/i r/e/ż/i/m/u P/i/S/o/w/s/k/i/e/g/o. Śmiejemy się z Was, gdyż nikt poza Wami by się nie z/e/s/z/m/a/c/i/ł za pisanie bzdur za 0,50 zł/sztukę.

Dziadek spadaj do swoich bachorów a nie tu farmazony pieprzysz jakaś enigmą i tak wszyscy wiedzą że jesteś schizofrenik

#18 ~Rysiek~

~Rysiek~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 08:06:59

Dziadek spadaj do swoich bachorów a nie tu farmazony pieprzysz jakaś enigmą i tak wszyscy wiedzą że jesteś schizofrenik


Zabolało płatnego trola? To dobrze - miało zaboleć.

#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:21:13

beda siedzieli, nie ma obawy#20 ~Rysiek~

~Rysiek~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:06:06

beda siedzieli, nie ma obawy


Czy poza dużą głową i rękami do kolan masz jeszcze jakiś defekt?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych