Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tiry rozjadą Gminę Drzycim

drzycim sierosław drogi osie tiry rozjeżdżają

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 09:58:16

No i się doczekaliśmy dzięki remontom dróg Drzycim – Brzemiona i Drzycim-Osie nasza gmina stała się tranzytem dla firm transportowych. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy ruch tirów i innej maści ciężarówek wzrósł w ostatnim czasie kilkukrotnie. Szczególnie kierowcy wożący drewno upodobali sobie trasę Osie – Plewno. Niestety często bez poszanowania dla przepisów o ruchu drogowym i innych uczestników ruchu. Liczy się tylko szybkość dojazdu po drewno i z powrotem do Mondi. Nie ważne że po drodze w terenie zabudowanym (tuż przy szkole podstawowej) jedzie się 70-80 km/h. Pierwszy wypadek był niedawno na przejeździe w Drzycimiu, tylko czekać następnego. Strach iść po zmroku poboczem nawet z odblaskiem bo nie wiadomo czy taka podróż nie skończy się pod kołami tira. Sama nieraz widzę w jaki sposób kierowcy przejeżdżają przez Drzycim ulicą kościelną, podgórną, dworcową i dalej bydgoską. Gdzie jest policja i inspekcja transportu drogowego? Jak będą wyglądały te drogi za rok po okresie upałów?

 #2 ~OldestWoman~

~OldestWoman~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 21:14:18

Tych TIR-ów coraz więcej. A nie można by jednak wprowadzić w życie hasła "TIR-y na tory"? Jeszcze jakieś tory chyba pozostały, byłaby szansa na rozwój kolei, a tak niszczy się świeżo wyremontowane drogi bo polska technologia budowy dróg asfaltowych chyba jednak pozostawia sporo do życzenia. Podobno najdroższe w Europie a trwałość żadna. A o ile bezpieczniej jeździłoby się po tych drogach bez obecności na nich potworów, za kierownicą których siedzą urodzeni ze smartfonem w ręku. I pewnie smogu byłoby ciutkę mniej. Zamiast budować elektryczne samochody, może lepiej budować elektryczne trakcje.#3 ~Sieroslaw~

~Sieroslaw~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 21:38:59

Znak zakazu postawiony w brzemionach takze mamy od dzisiaj spokoj

#4 ~Sieroslaw~

~Sieroslaw~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 21:45:16

Znaki zakazu stoja a tiry w dalszym ciagu jezdza.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 22:15:35

Jeżdżą bo nikt nie egzekwuje zakazu. Co robi policja ?, przecież chyba nie trudno ustawić się kilka razy po drodze i ukarać takich delikwentów.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drzycim, sierosław, drogi, osie, tiry, rozjeżdżają

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych