Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Teresa Chodyna zaśpiewa w teatrze piosenki Anny German

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:14:43

Urodziłam się równo 37 lat temu w dzień śmierci Anny German .

Wczoraj obchodziłam swoje urodziny .

Jakieś 15 lat temu w necie pojawiła mi się data śmierci Anny German i od tej chwili jestem zagorzałą wielbicielką jej talentu i piosenek .

Cieszę się , że pani Teresa Chodyna zaśpiewa piosenki Anny German a wiem że do łatwych nie należą. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:36:09

Przyjde ;)

#3 ~Dinozaur~

~Dinozaur~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:53:00

W teatrze szykuje się dobry koncert, dla tych którzy kochają Polską Piosenkę a szczególnie piosenki z repertuaru Anny German, Grudziądzanka Teresa Chodyna w niedzielne popołudnie 15 września o godzinie 17.00 zmierzy się z jakże trudnym repertuarem.

W wykonaniu Teresy Chodyny usłyszymy między innymi: Tańczące Eurydyki, Cyganeria, Człowieczy los, Jesteś moja miłością, Świeć moja gwiazdo  i wiele innych pięknych piosenek.

Publiczność , która przyjdzie na ten niepowtarzalny koncert otrzyma płytę CD z piosenkami Anny German w wykonaniu Teresy Chodyny.

Nikt z teatru nie wyjdzie bez płyty

#4 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:59:16

Nie słyszałam jeszcze, aby do biletu, taniego biletu bo za 35 złotych otrzymać jeszcze płytę CD. Nie wiem kto na taki pomysł wpadł ale brawo, brawo.

#5 ~Dinozaur~

~Dinozaur~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 21:43:39

28 listopada o godzinie 17 w Klubie Akcent odbędzie się Promocja Kalendarza Grudziądzkiego. W trakcie tego wydarzenia piosenki zaśpiewa Teresa Chodyna i Edmund Otremba. Będzie okazja do wysłuchania kilku piosenek z repertuaru Anny German w wykonaniu Teresy Chodyny.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 00:27:44

Weźta dajta spokój

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych