Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tego nie powinno się przemilczać

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:34:14

Borys Budka „mową nienawiści” wyhodował „hejtera” podpalacza!

Politycy „opozycji” byli, są i będą kreatorami czegoś, co sami nazywali „mową nienawiści”, innego pomysłu na powrót do władzy nie mają i mieć nie będą. A działanie oparte na wywoływaniu niepokojów społecznych wywołują reakcje osobników z zaburzeniami psychicznymi i tak pojawiają się „hejterzy” podpalacze wyhodowani np. przez Borysa Budkę.

W tych dniach ze szpitala psychiatrycznego zwolniono Sebastiana K., sprawcę podpalenia biura poselskiego Beaty Kempy.

Dzieje się to prawie bezpośrednio po tym, jak wszelkie światłe postaci powszechnie zgłaszały chęć zamykania w szpitalach psychiatrycznych potencjalnych sprawców napadów i mordów. Taką atmosferę zbudowano po zamachu na Pawła Adamowicza i po drodze wskazano domniemanych inspiratorów zamachowca, o czym za chwilę.

Tymczasem Sebastian K. śpiewał przed prokuratorem czystym głosem i bez najmniejszych dwuznaczności wyśpiewał kto i czym go inspirował:

Chciałem tę partię upokorzyć, chciałem upokorzyć Kempę. Chciałem doprowadzić do tego, by ta partia się rozpadła.

Dodam, że mi też się nie podobają planowane zmiany w ordynacji wyborczej. Ja nie czytałem tej ustawy, ale opieram się na opiniach ekspertów, np. Borysa Budki, który krytykował te ustawy. Tak samo krytykowali te ustawy politycy PSL, Nowoczesnej i dziennikarze.(...)

Parę tygodni temu w mediach zdolnych do wszystkiego winą za tragiczną śmierć Adamowicza, oskarżonego w kilku postępowaniach, obarczono TVP, którą zamachowiec miał oglądać w celi. Potem się okazało, że w celi było więcej TVN i Polsatu niż TVP, no to trzeba było poszukać innego „bandyty”.

Padło na Barbarę Pielę, gdyż ta ośmieliła się zaprezentować plastelinową karykaturę Jerzego Owsiaka. Nie było w tej animacji absolutnie nic, co by kazało Owsiakowi „wyskakiwać przez okna okna” (Wałęsa) albo nakazywało rzucać w Owsiaka kamieniami, jak w dinozaura ( Kopacz). Nic to jednak nie znaczy, klamka zapadła, gdy TVN z GW rozpisali role na „hejterkę” i „antysemitkę” Barbarę Pielę oraz „ofiarę” Jerzego Owsiaka...

Przy takim obrocie kota ogonem nie ma mowy o asymetrii, tutaj jest wszystko postawione na głowie, napastnik uchodzi za ofiarę, ofiara za napastnika. Media i autorytety po lewej stronie walą jak w bęben w swoich wrogów i chronią bez najmniejszej żenady swoich „bohaterów”. Prawie zawsze ten skrajny relatywizm przynosi skutek, jeśli nie w postaci ostatecznego zwycięstwa „moralnego”, to w postaci chaosu moralnego i prawnego.

Dzieje się tak również dlatego, że po prawej stronie występuje wieczne rozdarcie wewnętrzne połączone z wycofaniem, które tłumaczy się wartościami. My nie możemy być tacy jak oni i tak dalej i tym podobne.

Nie musicie być tacy sami, wystarczy, że będziecie odrobinę odważni i tyleż samo przyzwoici, aby głośno powiedzieć lub napisać, że Borys Budka wyhodował swoją mową nienawiści „hejtera” podpalacza, który zaatakował biuro poselskie Beaty Kempy.

I to nie będzie powiedziane/napisane tak samo jak w TVN, GW czy w POKO, to są fakty potwierdzone przez samego „hejtera”, karmionego „mową nienawiści” Borysa Budki i lewicowo-liberalnych „dziennikarzy”. mk

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:47:43

Powinieneś biedaku jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię psychiatryczną.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:51:42

Powinieneś biedaku jak najszybciej podjąć odpowiednią terapię psychiatryczną. Antoś tego unika  i  widać jak go poyebało

;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych