Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Taśmy Neumanna! "Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z PO to masz problem."

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 14:48:41

To chyba najmocniejsza i najbardziej kompromitująca Platformę taśma w historii. I najbardziej pokazująca jej karierowiczostwo, pogardę dla Polaków, w tym głównie dla własnych wyborców (!!!), poczucie bezkarności i bezideowe parcie do koryta za wszelką cenę.
Rzecze herr Neumann:
,,Na wybory idą głosować ludzie, którzy gówno się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia. Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, ku***, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest ku*** atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda."
,,Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, ku***. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, ku***, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. Ja tylko mówię o zasadzie.

Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, ku***, do końca życia. Jak jest poza, mam go w du***. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo."
I chyba najmocniejsze słowa, które skłaniają do poważnej refleksji i nowych wniosków nad wydarzeniami ze stycznia
,,Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach".

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 15:29:27

Tak o swoich kolegach i wyborcach. Prawdziwe oblicze Sławomira Neumanna:

Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru Ci daję, rzygam tym Tczewem. Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same po…y, naprawdę

— tak przewodniczący klubu PO, Sławomir Neumann mówił do lokalnego działacza partii.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 16:56:55

O swoich sojusznikach z KOD, których transparenty nosił powiedział tak: „KOD jest niczym ...”

Neumann został nagrany w 2018 roku w Tczewie. Choć - jak sam przyznał - "rzyga Tczewem". Sporo było o Komitecie Obrony Demokracji, który był mocnym sojusznikiem opozycji w protestach ulicznych. Neumann pojawiał się na antyrządowych protestach, ale okazuje się, że o KOD ma już zupełnie inne zdanie.

"Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. Możesz mieć tysiąc ludzi, bez organizacji są niczym. Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są, k***a, spartanami i w***bią ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu Sejmu, k***a. Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika, to wypier***ali do domu. Taki jest KOD. (…) Nie wierz w takie rzeczy. Ci ludzie na końcu - patrz, kto jest sensowny i bierz go do siebie. To jest metoda. Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę. Ja was przepraszam, ale jadę teraz, k***a, na komisję"

- mówił Neumann do lokalnych działaczy PO.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 17:17:55

Niczym mafiozo zapewnia i GWARANTUJE nierozstrzygnięcie spraw przed sądem ..........

Spotkanie nagrane zostało w Tczewie przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Neumann, wraz z lokalnymi działaczami Platformy, rozmawia o kandydatach tego ugrupowania w zbliżających się wyborach. Padają mocne słowa o sprawach przed sądem.

„Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku**a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch*j”.

Pojawia się pytanie skąd Neumann ma wiedzę, co zrobią składy sędziowskie w sprawach dotyczących polityków PO?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 19:22:30

Te taśmy to najlepszy jak dotąd portret PO. To właściwie jej zdjęcie. Na tle tych taśm poziom zakłamania polityków PO jest wręcz porażający..

Wiedzą, że mają w swoich szeregach, na eksponowanych stanowiskach, złodziei**, ale mówią jasno, że będą ich bronili do końca, bo to swoi. Ba, w swoim mafijnym stylu obiecują ochronę każdemu, kto do nich przystąpi - niezależnie od tego, co zrobi. Wiedzą, że ludzie wynoszeni przez nich na piedestał, powinni być wyprowadzeni w kajdankach, ale dalej brną i ich bronią.

Wiedzą, że sądownictwo jest na skinienie ich ręki, że wykonuje de facto zlecenia polityczne i to na poziomie systemowym, a nie tylko jednostkowym, ale dalej opowiadają w Polsce i na świecie o rzekomym zamachu na „niezależne sądy”, na „niepokornych sędziów”.

Najgorsze jest to, że Platforma sama reprezentuje wszystko to, co tak cynicznie i cyklicznie zarzuca PiS. Zbudowała prawdziwe sitwy, spinające się w jedną wielką sitwę. Wszyscy z PO bronią Neumanna, czyli potwierdzają co powiedział. Ale teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego PO tak zażarcie blokuje naprawę państwa i wymiaru sprawiedliwości. Bo w chorym, skorumpowanym systemie czuje się najlepiej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 20:10:58

Jarosław Kaczyński dla "GP": z taśm Neumanna wyłania się opłakany stan opozycji

- To pogarda wobec ludzi. To jest mówienie o ludziach wulgarnie, z takim lekceważeniem, które nie mieści się w żaden sposób w cywilizowanych kryteriach - tak komentuje tzw. taśmy Neumanna Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej". Całość rozmowy już w środę w tygodniku "Gazeta Polska".

Szef Klubu PO-KO, mówił na spotkaniu z działaczami, że zarzuty prokuratorskie można propagandą przekuć w atut, bo "ludzie – i tak nic nie zrozumieją".

Z taśm posła Neumanna wyłania się w gruncie rzeczy bardzo smutny i opłakany stan opozycji. Można powiedzieć, że pan Neumann ujawnia dwie kluczowe rzeczy.

Po pierwsze widać, że politycy PO traktują swoje problemy z prawem i reakcję sądownictwa jako po prostu kolejny etap polityki – są przekonani, że członkostwo w PO chroni ich przed wszystkim.

Co więcej, te nagrane słowa pokazują, że PO uważa, iż może liczyć na swoisty „sądowy parasol ochronny”.

To jest bardzo niepokojące i niestety potwierdza to, że nasze sądownictwo potrzebuje głębokiej zmiany.

Jest i druga rzecz, która wyłania się z tych taśm. To pogarda wobec ludzi. To jest mówienie o ludziach wulgarnie, z takim lekceważeniem, które nie mieści się w żaden sposób w cywilizowanych kryteriach.

Ta pogarda dotyka wszystkich, o których mówi poseł PO, w takim samym stopniu zdaje się gardzić zarówno wyborcami PiS, jak i PO.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 23:05:23

Nowe nagrania Neumanna.

"Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać. Jak nie jest - niech s***dala" - mówi m.in. polityk PO.

My, jako odpowiedzialna opozycja, chcemy wygrać 102 miasta prezydenckie i nie możemy przeciwko prezydentom, którzy tam urzędują, nastawiać innych kandydatów. Nie będzie innych kandydatów, nie będzie na to naszej zgody. Będziemy popierać nawet takich, którzy nam się nie podobają. Tak jak Majchrowskiego w Krakowie

To są, k... , trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku**icy i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory. Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę k... wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym, że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ch..., one są ważne, ale to jests, ch..., mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas k.... i PiS rządzi drugą kadencję

Żadne stowarzyszenie lokalne nie będzie się k... liczyło w tej grze, bo kampania ogólnopolska to będzie kampania PiS i zjednoczonej opozycji k..... Będzie referendum przeciwko PiS-owi, pierwsze referendum i będziemy mówić wszystkim: nie głosujcie na jakieś małe g...a

- podkreśla.

Dalej rozmowa wygląda tak:

S. Neumann: K***a, nikogo się nie możesz pozbyć z Platformy. Bo budujesz szerokie listy, nie możesz się nikogo pozbyć.
Lokalny działacz PO: Ale milicjant nigdy nie startował i nigdy nie będzie startował.
S. Neumann: B...k, k***a, czy ty naprawdę słuchasz czasami, czy ty tylko w głowie masz ustawione, co ty chcesz zrobić? Nie będziesz nikogo wyrzucał z Platformy. Więcej ci powiem – będziesz otwierał listy dla ludzi, k***a, którzy może kiedyś w Platformie byli, bo budujemy szerokie listy. Będziesz musiał się z tym pogodzić.

W du*** mam kto. Wymyślcie kogoś, k***a, kto będzie. Znaczy w du***, może być Kowalski Jan. Tylko chodzi o to, że Platforma jest silna i mówi: Kowalski Jan będzie i ch** mnie obchodzi Mirek, co ty masz do niego, czy uważasz, że on jest, k***a, ekspertem czy nie. W du*** to mamy. Chodzi o zasady, o politykę, k***a, a nie o pie***lety. [...]

Możecie powiedzieć, że Dominikowski, k***a, będzie, to nie ma znaczenia. Ale chodzi o to, żebyś ty miał pozycję taką, że rozmawiając z Mirkiem, Platforma wskazuje tego człowieka i nie ma dyskusji o tym, czy on jest dobry, czy nie, tak jak dzisiaj. Czy się nadaje czy nie.

Neumann dodawał też:

Powiem ci tak: jak Mirek będzie w Platformie, to będę się bił o niego zawsze, jak nie będzie, mam go w d***e. Ja się biję tylko o ludzi w Platformie. Mam w d***e tych, co wychodzą, kompletnie.

Sławomir Neumann przedstawia też swoje polityczne credo:

Ja jestem patriotą Platformy od początku i, k***a, dla mnie Platforma jest wartością, jak ktoś nie chce być albo dostaje ofertę i nie chce być, to jest jego, k***a, problem. Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać, jak nie jest – niech spie***la.

Toż to reżim i dyktatura pokazane jak na dłoni. Co mafiozo powie to święte. Nic i nikt się nie liczy, byle wygrać z PIS.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych