Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Taśmy Neumanna! "Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z PO to masz problem."

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 14:34:29

To chyba najmocniejsza i najbardziej kompromitująca Platformę taśma w historii. I najbardziej pokazująca jej karierowiczostwo, pogardę dla Polaków, w tym głównie dla własnych wyborców (!!!) i bezideowe parcie do koryta za wszelką cenę.
Rzecze herr Neumann:
,,Na wybory idą głosować ludzie, którzy gówno się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia. Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, ku***, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest ku*** atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda."
,,Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, ku***. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, ku***, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. Ja tylko mówię o zasadzie.

Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, ku***, do końca życia. Jak jest poza, mam go w du***. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo."
I chyba najmocniejsze słowa, które skłaniają do poważnej refleksji i nowych wniosków nad wydarzeniami ze stycznia
,,Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach".

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 15:27:17

Tak o swoich kolegach i wyborcach. Prawdziwe oblicze Sławomira Neumanna:

Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru Ci daję, rzygam tym Tczewem. Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same po…y, naprawdę

— tak przewodniczący klubu PO, Sławomir Neumann mówił do lokalnego działacza partii.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 16:58:23

O swoich sojusznikach z KOD, których transparenty nosił powiedział tak: „KOD jest niczym ...”

Neumann został nagrany w 2018 roku w Tczewie. Choć - jak sam przyznał - "rzyga Tczewem". Sporo było o Komitecie Obrony Demokracji, który był mocnym sojusznikiem opozycji w protestach ulicznych. Neumann pojawiał się na antyrządowych protestach, ale okazuje się, że o KOD ma już zupełnie inne zdanie.

"Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. Możesz mieć tysiąc ludzi, bez organizacji są niczym. Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są, k***a, spartanami i w***bią ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu Sejmu, k***a. Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika, to wypier***ali do domu. Taki jest KOD. (…) Nie wierz w takie rzeczy. Ci ludzie na końcu - patrz, kto jest sensowny i bierz go do siebie. To jest metoda. Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę. Ja was przepraszam, ale jadę teraz, k***a, na komisję"

- mówił Neumann do lokalnych działaczy PO.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 17:19:56

Niczym mafiozo zapewnia i GWARANTUJE nierozstrzygnięcie spraw przed sądem ..........

Spotkanie nagrane zostało w Tczewie przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Neumann, wraz z lokalnymi działaczami Platformy, rozmawia o kandydatach tego ugrupowania w zbliżających się wyborach. Padają mocne słowa o sprawach przed sądem.

„Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku**a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch*j”.

Pojawia się pytanie skąd Neumann ma wiedzę, co zrobią składy sędziowskie w sprawach dotyczących polityków PO?

#5 coffe shop

coffe shop

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 październik 2019 - 18:53:35

I to jest warte własnie PO i PIS . Głosuje na kofederacje

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 19:19:18

Te taśmy to najlepszy jak dotąd portret PO. To właściwie jej zdjęcie. Na tle tych taśm poziom zakłamania polityków PO jest wręcz porażający..

Wiedzą, że mają w swoich szeregach, na eksponowanych stanowiskach, złodziei**, ale mówią jasno, że będą ich bronili do końca, bo to swoi. Ba, w swoim mafijnym stylu obiecują ochronę każdemu, kto do nich przystąpi - niezależnie od tego, co zrobi. Wiedzą, że ludzie wynoszeni przez nich na piedestał, powinni być wyprowadzeni w kajdankach, ale dalej brną i ich bronią.

Wiedzą, że sądownictwo jest na skinienie ich ręki, że wykonuje de facto zlecenia polityczne i to na poziomie systemowym, a nie tylko jednostkowym, ale dalej opowiadają w Polsce i na świecie o rzekomym zamachu na „niezależne sądy”, na „niepokornych sędziów”.

Najgorsze jest to, że Platforma sama reprezentuje wszystko to, co cynicznie i cyklicznie zarzuca PiS. Zbudowała prawdziwe sitwy, spinające się w jedną wielką sitwę. Wszyscy z PO bronią Neumanna, czyli potwierdzają co powiedział. Ale teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego PO tak zażarcie blokuje naprawę państwa i wymiaru sprawiedliwości. Bo w chorym, skorumpowanym systemie czuje się najlepiej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 18:21:37

"Bolek" Wałęsa zmienia faworyta;

Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży;

Proszę publicznie PO, o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO.

Chcę wesprzeć Kosiniaka–Kamysza!

Nie mogę sobie wyobrazić by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z ‘Jego zorganizowania’ nie mieli miejsca w parlamencie.

— napisał Lech Wałęsa na Facebooku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych