Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TARGOWISKO MANHATTAN-PAŃSTWO W PAŃSTWIE

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cleo~

~cleo~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 15:06:55

KAŻDY TEMAT NA FORUM G.P DOT. TARGOWISKA MANHATTAN JEST USUWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PO CO TO FORUM!!!!!!!!!!! WŁODARZE TARGOWISKA BOJA SIĘ PRAWDY I CHRONIĄ OD WIELU JUŻ LAT SWOJE STOŁKI!!!!!!!
O TYM JAK PAN PREZES J.D ORAZ JEGO PRAWA RĘKA W.K TRAKTUJĄ KUPCÓW TARGOWISKA MOŻNA BY BYŁO NAPISAĆ NIEJEDNĄ POWIEŚĆ!!!!! NIBY OSOBY KSZTAŁCONE I INTELIGENTNE A ZACHOWUJĄ SIĘ JAK PAJACE W CYRKU!!!!!!!! TYLKO PODWYŻKI CHCIELIBY CO ZEBRANIE ZARZĄDU ROBIĆ SOBIE!!!!!!!!
Zarząd Stowarzyszenia Handlowców Manhattan tworzy pięć osób: prezes Jan Dejewski (2500 zł diety miesięcznie, za dwa posiedzenia zarządu), jego zastępca Stefan Tański (400 zł diety), skarbnik Lucjan Kowalski (400 zł), Waldemar Król (kierownik targowiska z pensją i dietą jak wyżej) oraz Andrzej Faleńczyk (inkasent z pensją i dietą) SO ZAMAŁO TO WEŹCIE SIĘ SAMI DO ROBOTY!!!!!!!!!
I NAJGORSZE W TYM ŻE NIKT NIE MA ODWAGI Z TĄ PLAGĄ ZROBIĆ PORZĄDKU!!!!!!!CZYŻBY NIE BYLO NA NICH MOCNYCH!!!!!!
ICH JEST TYLKO DWÓJKA A AKTYWNYCH HANDLOWCÓW PONAD 100!!!!!!!!!!
PORA ZROBIĆ PORZĄDEK NA STOŁKACH W ZARZĄDZIE!!!!!!!!!

#2 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 17:36:22

to prawda że tam się dzieją cyrki.kiedyś chciałem wynająć kiosk na manhattanie i nie dostałem zgody pana niejakiego jana dejewskiego z niewiadomych mi powodów.dokumentację działalności sprawdzali jakby byli ze skarbówki co jest niezgodne z prawem. w końcu odpuściłem sobie i bez wielkich ceregieli wynająłem kiosk na chełmińskiej.to że tyle wolnych stoi pawilonów do wynajęcia i sprzedaży to tylko i wyłącznie zasługa zarządu.pan dejewski traktuje targowisko manhhatan jak swój prywatny folwark!!!

#3 ~JOPEK~

~JOPEK~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 11:49:12

TO JAK TAKIE CYRKI ROBIĄ TO NIE MA NA NICH MOCNYCH,POWINNI SIĘ SKRZYKNĄĆ WŁAŚCICIELE KIOSKÓW I ZROBIĆ PORZĄDEK , W KOŃCU Z ICH PIENIĘDZY ŻYJĄ

#4 ~Sweet~

~Sweet~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 18:51:23

Podziwiam człowieka, lub kilku ludzi, którzy postanowili oddać ich do Nowości. Jakby sie któys z nich ujawnił, to bym rękę podała.

#5 ~olaf~

~olaf~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 22:16:00

Podziwiam człowieka, lub kilku ludzi, którzy postanowili oddać ich do Nowości. Jakby sie któys z nich ujawnił, to bym rękę podała.

w końcu się za nich wzięli,może ktoś zrobi z nimi porządek,potrzeba młodej krwi a nie starych grzybów

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 21:06:26

TO JAK TAKIE CYRKI ROBIĄ TO NIE MA NA NICH MOCNYCH,POWINNI SIĘ SKRZYKNĄĆ WŁAŚCICIELE KIOSKÓW I ZROBIĆ PORZĄDEK , W KOŃCU Z ICH PIENIĘDZY ŻYJĄ

Tak, skrzyknąć.Całkiem te kioski przytulne. Spełniaja wiele funkcji.Zwłaszcza dotyczy to jednej z dzierżawiących, ktora w zaciszu swego kiosku gziła się z grajacym an targu muzykantem.Na czatach, by nikt nie zakłocsal sielanki, stał znajomy grajka.Szerzej o tym- na forum Rypina.

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 22:26:54

Tak, skrzyknąć.Całkiem te kioski przytulne. Spełniaja wiele funkcji.Zwłaszcza dotyczy to jednej z dzierżawiących, ktora w zaciszu swego kiosku gziła się z grajacym an targu muzykantem.Na czatach, by nikt nie zakłocsal sielanki, stał znajomy grajka.Szerzej o tym- na forum Rypina.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 14:49:05

a ty to chyba zazdrosna jesteś o niego bo tak drążysz ten temat.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 16:05:49

a ty to chyba zazdrosna jesteś o niego bo tak drążysz ten temat.

Nie, ja jestem zazdrosny o nią.To nie jest kobieta tego pokroju i zasługiwała na lepsze potraktowanie.Ten typ nazwał ja dziwka.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 17:46:30

Nie, ja jestem zazdrosny o nią.To nie jest kobieta tego pokroju i zasługiwała na lepsze potraktowanie.Ten typ nazwał ja dziwka.

skoro z nim poszła to pewnie wiedziała na co się decyduje :rolleyes:

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:08:21

skoro z nim poszła to pewnie wiedziała na co się decyduje :rolleyes:

Tak, tylko nie wszyscy wiedza, ze ktos moze miec czysty głos, ale brudna duszę.

#12 ~EBI~

~EBI~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 20:58:26

Tak, tylko nie wszyscy wiedza, ze ktos moze miec czysty głos, ale brudna duszę.

to prezes dejewski miał BURDEL pod nosem
ALE SKANDAL- A CZEPIA SIĘ BIEDNYCH KUPCÓW A TOLERUJE I POZWALA NA TAKIE EKSCESY!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~KLIENT MANHATTANU~

~KLIENT MANHATTANU~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 10:19:26

to prawda że tam się dzieją cyrki.kiedyś chciałem wynająć kiosk na manhattanie i nie dostałem zgody pana niejakiego jana dejewskiego z niewiadomych mi powodów.dokumentację działalności sprawdzali jakby byli ze skarbówki co jest niezgodne z prawem. w końcu odpuściłem sobie i bez wielkich ceregieli wynająłem kiosk na chełmińskiej.to że tyle wolnych stoi pawilonów do wynajęcia i sprzedaży to tylko i wyłącznie zasługa zarządu.pan dejewski traktuje targowisko manhhatan jak swój prywatny folwark!!!

COŚ NIEDOBREGO DZIEJE SIĘ NA TORUŃSKIM TARGOWISKU MANHATTAN
TYLE PUSTYCH I POZAMYKANYCH KIOSKÓW NIE BYŁO OD DAWNA!!!
TEGO PROCEDERU NIE MA NA TARGOWISKU MIEJSKIM NA CHEŁMIŃSKIEJ!!!!!!!DLACZEGO!!!!!!!!!BO JEST INNY ZARZĄDCA- SPÓŁKA MIEJSKA -TARGI TORUŃSKIE KTÓRA MA DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU TEGO TYPU DZIAŁALNOŚCI!!!!!!!!!!
PORA TEŻ TO ZMIENIĆ!!!!!!!!! ALE CO???????????????? ZARZĄD TARGOWISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#14 ~CZŁONEK MANHATTANU~

~CZŁONEK MANHATTANU~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 13:35:57

COŚ NIEDOBREGO DZIEJE SIĘ NA TORUŃSKIM TARGOWISKU MANHATTAN
TYLE PUSTYCH I POZAMYKANYCH KIOSKÓW NIE BYŁO OD DAWNA!!!
TEGO PROCEDERU NIE MA NA TARGOWISKU MIEJSKIM NA CHEŁMIŃSKIEJ!!!!!!!DLACZEGO!!!!!!!!!BO JEST INNY ZARZĄDCA- SPÓŁKA MIEJSKA -TARGI TORUŃSKIE KTÓRA MA DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU TEGO TYPU DZIAŁALNOŚCI!!!!!!!!!!
PORA TEŻ TO ZMIENIĆ!!!!!!!!! ALE CO???????????????? ZARZĄD TARGOWISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEM CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA HANDLOWCÓW MANHATTANU I NIE PODOBAJĄ NAM-JEST NAS JUŻ PONAD 40 OSÓB SIĘ RZĄDY OBECNEGO ZARZĄDU TARGOWISKA
NA SZCZĘŚCIE WYBORY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU I NAJWYŻSZA PORA TO ZMIENIĆ!!

#15 ~LEPPER~

~LEPPER~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 23:03:15

[quote name='CZŁONEK MANHATTANU' timestamp='1319632557' post='882490']
JESTEM CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA HANDLOWCÓW MANHATTANU I NIE PODOBAJĄ NAM-JEST NAS JUŻ PONAD 40 OSÓB SIĘ RZĄDY OBECNEGO ZARZĄDU TARGOWISKA
NA SZCZĘŚCIE WYBORY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU I NAJWYŻSZA PORA TO ZMIENIĆ!!

SZCZERA PRAWDA!!!!!!!!!

#16 ~JOPEK~

~JOPEK~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 20:31:38

panom J.D ORAZ W.K zdecydowanie już DZIĘKUJEMY!!

#17 ~handlowiec~

~handlowiec~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 18:43:55

miasto powinno obniżyć dzienne opłaty targowe które są bardzo wysokie chcąc zachęcić potencjalnych handlowców!!!!!!!!!!

#18 ~MARIAN~

~MARIAN~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 11:46:20

Można zmienić zarząd tylko podczas zwołania walnego zgromadzenia i odwołania zarządulub nie4 przyjęcie sprawozdania finansowego i odwołania zarządu

#19 ~ciha~

~ciha~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 12:30:20

witam
jestem na targowisku handlowcem panstwo w.k j.d nadal rządzą i smiejąsię wszystkim w twarz hamscy
nie wpisująjuż nowych członków i każą płacićopłatę lokalizacyjną nowym handlowcą a członką nie czy to zgodne z prawem

#20 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 16:15:51

ccaczas wyrzucić ten zarząd zwołać walne zgromadzenie nadzwyczajne i uchwałą odwołać   cały zarząd  zostawić tylko inkenta proste odwagi to nie prywatny niczyj folw3ark.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych