Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie noclegi w górach

noclegi w górach noclegi góry góry noclegi urlop w górach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 MareckiT

MareckiT

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 12:36:11

Polecam Western Camp, działa od niedawna, także wszystko jest nowiutkie, dopiero co wyposażone i urządzone. Czysto, nowocześnie, ale z drugiej strony wszystko jest urządzone jak prawdziwe miasteczko na Dzikim zachodzie ;) Mój synek to już mi każe rezerwować ponownie nocleg tutaj.

#62 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:14:18

W ubiegłym roku w czasie wakacji pojechałem z synem w Karkonosze. Mieszkaliśmy w luksusowej willi Karpacz. Obsługa wyjątkowo uprzejma. Nasze wędrówki w góry były co raz dłuższe. Po zdobyciu Śnieżki wróciliśmy z przyjemnością do zacisznej willi na zasłużoną pyszną obiadokolację. 

#63 Jojoachim

Jojoachim

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:54:16

W ubiegłym roku w czasie wakacji pojechałem z synem w Karkonosze. Mieszkaliśmy w luksusowej willi Karpacz. Obsługa wyjątkowo uprzejma. Nasze wędrówki w góry były co raz dłuższe. Po zdobyciu Śnieżki wróciliśmy z przyjemnością do zacisznej willi na zasłużoną pyszną obiadokolację. 

Tandetny i oklepany   zabieg

Chrzanisz  farmazony i głupka z siebie robisz  zachwalając    swój prawdopodobnie  ledwo dyszący  interesik :P

#64 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 20:26:00

Lubię spędzać ferie zimowe całą paczką w Bukowinie Tatrzańskiej. Nocujemy i stołujemy się w Hotelu Zbójnicówka. Po szusowaniu na nartach z przyjemnością idziemy popływać w basenie. Obsługa hotelu zapewnia komfortowe warunki. Jest bardzo miła atmosfera. 

#65 klik3

klik3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 663 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 22:19:38

Jeśli nikt jeszcze  ci nie  napisał,że  yebnięty jesteś, to ja  będę pierwszy. A co,  zasłużyłeś   na takie określenie ;)

Ty koza kretynie z irlandzkiego zmywaka jestes bardziej je,,bniety oko.1=wokie=hals=colo=wojciu fr,,,anc :D

#66 nico14

nico14

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 20:01:10

Jeśli nikt jeszcze  ci nie  napisał,że  yebnięty jesteś, to ja  będę pierwszy. A co,  zasłużyłeś   na takie określenie ;)

Ślicznie opisałeś siebie trollu.

#67 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 12:43:16

Do Szczyrku lubię jeździć o każdej porze roku. Zawsze nocuję w Meta-Hotel.  Zagwarantowany idealny wypoczynek. Obsługa hotelowa wypełnia swoje obowiązki z  profesjonalizmem i elegancją. Szczerze polecam.  

#68 Gocha67

Gocha67

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 18:40:00

W Szczyrku warto skorzystać z oferty noclegowej Karpacz Noclegi. Mieszkaliśmy tam z rodziną dwa tygodnie. Czystość i obsługa na najwyższym poziomie.

#69 dajwuu

dajwuu

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 18:56:21

W Sudetach jest całkiem niezły hotel. Jeździmy z żoną co roku, więc troche ich już przerobiliśmy . Ostatnio padło na Hotel Zieleniec. W porównaniu do innych w Sudetach, to cena była bardzo w porządku. Pokoje czyste, komfortowe i zawsze wysprzątane.

#70 Luter

Luter

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 19:53:55

Niesamowite miejsce w sercu Tatr. Komfort i tradycja podhalańska to domena Dworku Pod Giewontem. Spędziłem w nim niezapomniany urlop z rodziną. Zarezerwowałem miejsce na pobyt zimowy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych