Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie noclegi w górach

noclegi w górach noclegi góry góry noclegi urlop w górach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 LeszekMar

LeszekMar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 maj 2016 - 22:58:13

Nam się spodobał dom wczasowy Tulipan w Zakopanem. Dobre ceny to jedno, ale najważniejsze, ze jest fajnie położony w cichej, mniej znanej dzielnicy Zakopanego - Olczy. Piękne widoki i nie ma tłumów jak bliżej centrum. 

#42 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 12:07:18

Jakby ktoś z Was wybierał się do Karpacza, mogę polecić Pensjonat Daglezja - wprawdzie standard nie jest wysoki, ale noclegi są tanie, poza tym znajduje się w centrum.

#43 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 21:10:08

Mnie malo uczyniły wakacje w Świeradowie. Nocowałem w domu wypoczynkowym Kaja. A wrocilem zadowolony- miejsce ladne, czyste, personel tez bardzo sympatyczny ;)

#44 ~Dewa~

~Dewa~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 09:49:08

Ja polecam hotel Kopieniec w Murzasichle - dla mnie to super opcja. Wysoki standard, blisko, a zarazem nie ma tego zgiełku jak w Zakopcu. Jedzenie pyszne, autorska kuchnia w restauracji Krajobrazy, pokoje przestronne i na poziomie, taras widokowy, piękna okolica - dla mnie bomba!

#45 ~Zuzan~

~Zuzan~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 23:28:25

Kopieniec tani nie jest, ale jeśli patrzeć na całokształt, to faktycznie te polecam. 4 gwiazdki zdecydowanie zasłużone, cudowny kameralny klimat, resztą jak wyżej - naprawdę warto sprawdzić, czy to aby nie coś dla nas

#46 Marta75

Marta75

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 10:30:26

Ja polecam Gościniec pod Lubomirem koło Kasiny Wielkiej. Cisza, las, a widok na góry zapiera dech

#47 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 15:28:03

Poszukaj na bookaparcie, mają sporą bazę noclegową ;)

#48 ~marlenax~

~marlenax~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 00:42:13

dokładnie, bookapart ma sporą i fajną bazę :)

#49 ~tamka~

~tamka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:41:45

no i całkiem tanie te noclegi są, ja już kilka razy korzystałam i byłam bardzo zadowolona :)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 22:20:55

Polecam Grand Tatry świeżutki, czyściutki i nowiutki. Spacerkiem kilka minut na Banie na baseny. 

#51 ~jessa~

~jessa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 22:53:49

ja też zazwyczaj szukam noclegów na bookaparcie albo bookingu :)

#52 ~zeus~

~zeus~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 16:18:02

Szklarska Poręba
Prywatny całoroczny dom przy wyciągu krzesełkowym
Polecam dokupić obiady.
512322452

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 16:40:25

Szklarska Poręba
Prywatny całoroczny dom przy wyciągu krzesełkowym
Polecam dokupić obiady.
512322452

wal sie naciagaczu !frajerów sobie szukaj w rodzinie

#54 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 07:08:18

Zielona Polana w miejscowości Łączki, to Bieszczady. Kawałek drogi, ale miejsce godne uwagi, bo macie w zasadzie wszystko, co możecie wymyślić, żeby zorganizować fajnie czas dzieciom. Basen, mini klub, własną plaże, kajaki, kulig itd. Bez względu na pogodę, faktycznie powinno być super. Tutaj 3 noce przy 2+2 kosztowały nas koło 900 zł. Nieźle co? 

#55 mazzie

mazzie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:56:51

Proponuję poszukać też na serwisach rezerwacyjnych typu Bookapart

#56 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 18 październik 2017 - 08:07:42

Zielona Polana w Łączkach, to Bieszczady.

Zobaczcie sobie na ich stronie, jakie mają pakiety na sylwestra, co zawierają i ile kosztują. Spędzimy tam trzeciego sylwestra i już się na niego cieszymy.

Ten góralski klimat, to jedzenie - naprawdę wyjątkowa sprawa pod każdym względem.

Plusów wiele, ale te największe to po prostu kilka dni z góralskim klimatem, pieczenie prosiaka, kulig z pochodniami. Piękna sprawa ;-) 

#57 Kink

Kink

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 18 październik 2017 - 09:01:34

Zielona Polana w Łączkach, to Bieszczady.

Zobaczcie sobie na ich stronie, jakie mają pakiety na sylwestra, co zawierają i ile kosztują. Spędzimy tam trzeciego sylwestra i już się na niego cieszymy.

Ten góralski klimat, to jedzenie - naprawdę wyjątkowa sprawa pod każdym względem.

Plusów wiele, ale te największe to po prostu kilka dni z góralskim klimatem, pieczenie prosiaka, kulig z pochodniami. Piękna sprawa ;-) 

Co ? Sylwester  wśród kaczystowskiego elektoratu ? Jeszcze im za to płacić ?

Trzeba mieć nieźle nas,rane we łbie

#58 Alliska

Alliska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 25 luty 2018 - 17:31:25

Polecam hotelik Orański znajdujący się w Stroniach Śląskich. Maja bardzo komfortowe pokoje w przystępnych cenach i malowniczym widokiem z okien. :) miła obsługa, dużo atrakcji sprawiają, ze wraca się tam z czystą przyjemnością.

#59 donwasyl

donwasyl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 11:47:45

Zawsze Zakopane i Zakopane u nas było, w ferie jednak zmieniliśmy kierunek i wybraliśmy się do Krynicy Zdrój. Nocowaliśmy w apartamentach Halna Residence. Warunki b. dobre i do tego nie płaciliśmy nie wiadomo ile za dobę. 

#60 mczay

mczay

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 maj 2018 - 17:18:09

Moi znajomi zawsze mi mówili, że w Zakopanym jest drogo i trzeba szukać oszczędności przynajmniej w noclegu. A ja się uparłam i wynajęłam dla nas apartament Montana praktycznie w samym centrum miasta. Wcale nie zapłaciliśmy aż tak dużo jak wszyscy myśleli. W siedem osób zajęliśmy dwupoziomowy apartament z dwoma łazienkami a panujące standardy każdemu przypadły do gustu. Mały aneks kuchenny pozwolił zaoszczędzić na drogich restauracjach i dzięki temu zmieściliśmy się w budżecie. Świetne miejsce, które polecam każdemu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych