Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie noclegi w górach

noclegi w górach noclegi góry góry noclegi urlop w górach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#21 aleksander22

aleksander22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 09:35:10

Ja byłem w miejscu zwanym Zawoja. Piękne miejsce. Można się w nim zakochać. Gdybym mógł to zostałbym tam na zawsze. Jest to piękne miejsce warte zobaczenia. Piękne widoki, ludzie mili jak nigdzie indziej... W te wakacje na pewno się tam wybiorę, zakochałem się w tym miejscu. Polecam wszystkim je odwiedzić.

#22 ~Krysteka~

~Krysteka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:38:02

Ludzie, najtańsze noclegi w górach (Karpacz) z jakimi miałem do czynienia były w pensjonacie Polana (35zł za dobę!). Piękna okolica i z głową urządzony hotel. Bardzo miła właścicielka :)

#23 ~RomanZ.~

~RomanZ.~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 15:08:31

A w Karkonoszach atrakcyjne ceny mają w pensjonacie Malwa w Świeradowie Zdroju. Są adekwatne do oferowanego standardu. Mam teraz więcej czasu na emeryturze, więc "testuję" różne miejsca i tam, póki co, najbardziej mi się podobała atmosfera i wyposażenie pokoi.

#24 paulinabxo

paulinabxo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 17:18:08

Ja polecam stronę jaką jest baza tanich noclegów . Często z niej korzystam i jestem zadowolona  :) Wiele fajnych miejsc za niewielkie pieniądze. 

#25 ~Paul~

~Paul~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 19:29:30

ja dobrze wspominam nocleg w Murzasichlu. wybraliśmy się całą rodziną w Tatry,a nocowaliśmy w klimatycznym pensjonacie Sichlański Dworek & SPA w Murzasichlu. szczególnie podobała mi się niewygórowana cena i góralska gościnność.

#26 ~majk~

~majk~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 09:50:36

mi podobało się w Beskidach. w Centrum Wypoczynku Odys mają naprawdę komfortowe pokoje w domkach szeregowych,a duże górskie przestrzenie świetnie sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

#27 ania5894

ania5894

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 13:06:06

Beskidy to faktycznie piękne tereny. Poza tym nie są aż tak bardzo oblegane jak Tatry, można znaleźć naprawdę fajny nocleg w dobrej cenie. No i mają wiele tras narciarskich, dobrych zarówno do nauki jak i dla doświadczonych narciarzy  :)

#28 Krynia

Krynia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 13:13:46

Ja polecam wybrać się do Zakopanego, szczególnie teraz, kiedy nie rozpoczęły się jeszcze ferie i kiedy turystów jest znacznie mniej. My właśnie wróciliśmy i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Spaliśmy w kwaterach :)

#29 ~nerrio~

~nerrio~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:50:18

Bardzo fajnie pokazują jak taniej podróżować na własną rękę na stronie pintrip.pl. Krok po kroku podpowiadają jak zorganizować sobie wczasy za granicą. Wynajdują najtańsze połączenie samolotem, do tego tani, ale sprawdzony hotel, wynajem samochodu na miejscu, ubezpieczenie...Wszystko. Jestem o krok od zatwierdzenia wylotu do Rio, według ich szacunków całość – wylot plus nocleg ma wyjść coś około 2K! :)

#30 rirko

rirko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:37:55

Ja korzystam z mobilnej bazy noclegowej  i zawsze znajduję fajne noclegi i okazje :) Wystarczy dostęp do Internetu, żeby trafić na dobry nocleg i szybko go zarezerwować. W górach jest bardzo dużo miejsc, które warto zwiedzić :)

#31 GrotMart

GrotMart

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 15:17:30

Tam jeszcze nie byłam. Zastanawiam się jednak nad wylotem za granicę. Jeszcze nie byłam, a niedługo nadarzy się ku temu okazja ;) 

#32 Michasia123

Michasia123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 22:29:02

Ja bym się gdzieś chętnie wybrała, ale chwilowo nie mam z kim bo kazdy pracuje :(

#33 Adamant

Adamant

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2015 - 07:43:23

Baza noclegowa w polskich górach jest na prawdę ogromna i stosunkowo łatwo znaleźć coś co się nam spodoba nie tylko cenowo :). Ja najczęściej korzystam z wyszukiwarek noclegów online takich jak ta http://enoclegi.biz/.../wille/zakopane polecam wam wypróbowac tę opcję :)

#34 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 20:57:23

witam. a cos w zakopane blisko krupowek dla singla?

nigdzie nie chca brac singa (jedynki). rozumiem nie oplaca sie .... ale tacy ludzie tez istnieja..

#35 ~gerrtsz~

~gerrtsz~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:37:52

Witaj, też wybraliśmy góry. Odwiedziliśmy Meta-hotel w Szczyrku. Wszystko się nam podobało, na pierwszym miejscu przemiła obsługa, jedzenie rewelacja, klimat rodzinny, będziemy wracać i polecać innym.

#36 edek77

edek77

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 09:41:40

Polecam Schronisko Trzy Korony. To przyjazne dla klientów miejsce. Pięknie położone, widok z okna na szczyt Trzy Korony i przełom Dunajca, cicha okolica. Doskonała baza wypadowa. Pokoje przestronne, czyste. Jedzenie smaczne. Obsługa profesjonalna. Chętnie tam wracamy. Polecam parom na spokojny wypoczynek oraz całym rodzinom, bo dla dzieci są specjalne atrakcje.

#37 MajKam

MajKam

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2015 - 18:25:17

Bieszczady sa pięknym rejonem z zapierającami widokami dech w piersi. Jak ktoś szuka miejsca do wypoczynku, relaksu jednym słowem potrzebuje naładawać akumulatory to powinien wybrac własnie w Bieszczady.

#38 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 14:21:55

A ja polecam Bielsko Białą, a nocleg w hotelu Orzeł Biały, bylam tam w tamtym roku na wakacje z mężem i wrócimy tam w tym roku w grudniu. W hotelu mieliśmy bardzo ladny pokój, cena naprawdę przystępna, miła obsługa hotelowa, bardzo czysto i w pięknej okolicy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu.  

#39 ~SylwiaPoskomska~

~SylwiaPoskomska~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:32:51

Poczytaj tutaj

domekzakopane.info/blog/domek-goralski-do-wynajecia/

Ja kilkakrotnie tam nocowałam będąc w zakopanem, piękny domek fajnie wyposażony, taki typowo góralski nocleg ale z luksusem.

#40 ~Klariski~

~Klariski~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 14:37:27

Ostatnio byłam ze znajomymi w domu wypoczynkowym U Aniołka i muszę przyznac, że świetnie się bawiliśmy. Jedzenie bardzo dobre, fajne otoczenie no i ten cudowny klimat gór. Cena też przystępna, więc jak najbardziej na każdą kieszeń :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych