Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tania drukarnia internetowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Nadia~

~Nadia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 11:25:21

calkiem przypadkiem trafilam na  drukarnie abcgraf potrzebowalam kilka banerów na juz i zamowienie zrealizowali z dnia na dzien. Wyruk ok polecam

korzystam z ich uslug nadal ceny bardzo przystepne.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 11:57:29

Najlepszym wyborem sa drukarnie internetowe ceny nizsze a kurier paczke dostarcza pod same drzwi, wygoda.

Osobiscie zamawiam w abcgraf maja fajna strone wszystko opisane ceny widoczne do porównania.

Wydruki dobrej jakosci.

#63 ~Damien~

~Damien~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 20:31:12

Zgadzam się. Tez polecam drukarnie internetowe. Potrzebowałem z dnia na dzień ulotek bo poprzednia drukarnia nawaliła. Znalazłem realizacje drukarni gomeo i im zleciłem druk. Wyrobili się terminowo i cenowo też byli ok

#64 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 08 maj 2018 - 07:07:08

Firma A0copy oferuje najwyższej jakości wydruki CAD oraz kompetentną i szybką obsługę. Oferują dostawę wydruków do klienta na terenie Katowic i całej Polski oraz odbieranie zleceń poza godzinami pracy. Robią dokładnie, mają dobry sprzęt, miła obsługa i dobra cena.

#65 barbara_mi

barbara_mi

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 22:50:48

Ja zawsze stawiałam na drukowanie w domu, ale jak trzeba było to udawałam się do pierwszego lepszego punktu - zdecydowanie nie przykładałam do tego wagi, dopóki nie drukowałam ważnych ulotek i po prostu skopali robotę. Patrzcie na gramaturę papieru i jakie opinie zbiera dany punkt/drukarnia.

#66 Kamilla36

Kamilla36

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 13:07:13

Dobra i szybka drukarnia to A3Extra. Mój tata zawsze u nich drukował ulotki do swojego sklepu i wszystkim się podobały. Były dokładnie takie jak mój tata chciał.

#67 pawelszabla

pawelszabla

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:11:27

Poprawiałem po innej agencji materiały promocyjne w drukarni copio.pl. Studio graficzne udoskonaliło schematy, które mi się nie podobały i udało się dojść do ładu. Teraz regularna współpraca. Myślę, żeby podpisać z nimi dłuższą umowę. Kilka razy brałem zaproszenia to z rana szło zamówienie, a tego samego dnia już odbierałem w normalnych godzinach. Nawet w niestandardowych porach o odbiór druku idzie się dogadać, więc bardzo dobra oferta.

#68 kk001

kk001

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 147 postów

Napisano 15 maj 2019 - 20:58:58

A weź zobacz na ofertę Reprotechnika

Znalazłam ją przez jednego z użytkowników. Drukowałam tam ulotki do promocji swojego salonu. Warto robić u nich większe zamówienie, ponieważ dają dobre rabaty ;) 

#69 heniutek

heniutek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:32:29

witam

szukam drukarni internetowej, gdzie będę mógł wydrukować tanio ulotki

korzystał ktoś ostatnio? może coś polecić?

Ciężko jest znaleźć drukarnię, gdy podajesz tak mało informacji. Rozumiem, że decyzja o tym, że musi to być drukarnia internetowa, zapadła po przeczytaniu tego artykułu : https://trybawaryjny...ukarnia-online/

Rozumiem, że pewnie budżet jest ograniczony, jednakże należałoby określić, jakie są oczekiwania względem jakości. Kilka drukarni znam, jednakże nie wiemy jakim budżetem i jaki typ ulotek chcesz wydrukować.

#70 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano wczoraj, 21:46:41

Jeżeli szuka ktoś dobrej drukarni zajmującej się drukiem wielkoformatowym to polecam tą: http://www.max4media...oformatowy.html  Firma drukuje wysokiej jakości obrazy. Polecam serdecznie !

#71 Damian333321

Damian333321

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano dziś, 07:05:59

Ja zawsze drukuje u kolegi i on w ogóle nie robi z tym problemu.Gorzej by było jakby gdzieś wyjechał.

https://odpustowe.pl...a-20cm-ond6730/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych