Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tania drukarnia internetowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 09:07:25

Tu sobie zobacz b3project.com. Najnowsze rozwiązania, w dodatku podoba mi się sposób, w jaki pracują i komunikują się z klientami.

#42 Michau_22

Michau_22

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 03 luty 2016 - 19:18:16

Jesli chodzi o tanie drukarnie internetowe, to kumpel ostatnio korzystal z oferty firmy o fajnie brzmiacej nazwie http://fanatycydruku.pl.Mowil, ze naprawde ceny to maja przeniskie i fajne projekty wykonuja.

Użytkownik Michau_22 edytował ten post 03 luty 2016 - 19:18:56

#43 benk

benk

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 25 luty 2016 - 11:21:07

Ja jeszcze do niedawna drukowałem głównie w drukarniach stacjonarnych jednak z czasem moje zamówienia zaczęly się zwiększać ( prowadzę lokalna agencję reklamową tak więc sporo miesięcznie drukuję). Niemniej ceny były wysokie, każdy wydruk to dodatkowe koszta tak więc jakiś czas temu przerzuciłem się na drukowanie w drukarni internetowej oraz ceny mają tam o wiele korzystniejsze.

Przetestowałem jak do tej pory kilka ale najbardziej zadowolony jestem z drukarni Openprint oraz chyba przy niej zostanę. Wydruki dobrej jakości . Całe zamówienie realizowane szybko a jako stały klient dostałem od nich dodatkową stałą zniżkę na zamówienia tak wiec jak najbardziej mogę ich polecić. 

#44 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:41:23

Ciekawa oferta, z której juz skorzystałam i która z pelna odpowiedzialnoscia polecam znajdziesz na stronie pod adresem b3project.com.

#45 WeronikaK

WeronikaK

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 11:40:23

A jak cenowo?

#46 ~aerte~

~aerte~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 10:27:58

Chyba bardziej się opłaca drukowanie w domu, wystarczy dobra drukarka i dobry zamiennik i można drukować naprawdę niskim kosztem, ja mam brothera laserowego do niego zamienniki actis i wychodzi mi bardzo tanio.

#47 ~yellowicz~

~yellowicz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:17:20

Chyba bardziej się opłaca drukowanie w domu, wystarczy dobra drukarka i dobry zamiennik i można drukować naprawdę niskim kosztem, ja mam brothera laserowego do niego zamienniki actis i wychodzi mi bardzo tanio.

Też polecam ten sposób. Szczególnie dobrze na zamiennikach wychodzi folia i lakier punktowy.

#48 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 09:36:21

Na pomorskim rynku branży poligraficznej najlepszą ofertę znajdziesz na stronie pod adresem b3project.com. To profesjonalna firma, której usługa obejmuje nie tylko kompleksową obsługę poligraficzną ale nawet projektowanie stron internetowych. Zdecydowanie polecam!

#49 ~bytarr~

~bytarr~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 13:50:10

Moim numerem jedne jest drukarnia Verso - versoprint.pl. Jak tylko mam potrzebę to korzystam z jej usług, bo są nie tylko profesjonalne ale również kompleksowe.

#50 ~mireczek1~

~mireczek1~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 13:27:41

A jak cenowo?

Za 5 stówek sporo wydrukujesz

#51 ~Anka10~

~Anka10~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 06:44:28

w LapisArt spróbuj, fajna drukarnia 

#52 jakub.adamiec

jakub.adamiec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 13:55:50

Wczoraj widziałem na Oliwie busa gościa, który jeździ motorem i miał tam reklamę drukarni internetowej www.fatprint.pl, zamówiłem dzisiaj wizytówki i papier firmowy i czekam. Super obsługa, pomoga zapisać plik, zgłoszą ewentualne błędy! Napiszę za pare dni jakie efekty!

#53 ~Majaaa~

~Majaaa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:25:32

Ja drukuję w drukarnia.bernardinum. To drukarnia, która ma bardzo dobra jakość druku, a sprawdziłam już kilka. Maja własne studio graficzne, wiec często to też pomaga.

#54 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:05:11

Ja takie rzeczy zlecam elsago. Robią szybko tanio i szybko. A co najważniejsze jest doskonała jakość.

#55 ~ujaeee~

~ujaeee~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:46:43

Jak szukasz sprawdzonej drukarni internetowej to ja z pełną świadomością polecam ci ofertę, którą znajdziesz na stronie pod adresem printhub.pl. Z firmą Designer współpracuję już od kilku lat i zlecam jej do wykonania nawet niestandardowe wydruki. Jakość usług jest na wymaganym poziomie, obsługa fachowa a terminy zawsze dotrzymane.

#56 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 09:01:36

ta drukarnia Lapisart jest całkiem spoko 

#57 ~Annab~

~Annab~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 14:50:03

Dobry druk, który zawsze dostaję na czas to Aplauz Print. Mają pomoc w postaci projektowania graficznego, czasem z tego korzystam. Drukuję, oprawiam. Po prostu fajne miejsce, nie zawiodłam się na nim.

#58 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 15:13:39

Bardzo ciekawą i szeroką ofertę ma Drukarnia Diamond Druk, ja znalazłam tam wszystko co potrzebne przy prowadzeniu firmy ulotki, wizytówki, plakaty, broszury i wiele więcej cenowo z tego co porównywałam jest atrakcyjnie - można samem sprawdzić ceny są od razu podane na stronie, często mają też jakieś promocje

#59 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 07:09:48

Ja od lat korzystam z EXPOCARDSET Z Krakowa i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobry, tani druk. Drukowałam tam ulotki, plakaty, wizytówki - bez zarzutu. Raz mieli problem z farbą i kolorami, reklamacja załatwiona w trybie expresowym. POLECAM!!!!

#60 ~Jankolerr~

~Jankolerr~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 14:54:46

We Wrocławiu to tylko Like08, świetne usługi związane z drukiem. Szczególnie druk wielkoformatowy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych