Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tania drukarnia internetowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Papageno~

~Papageno~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 14:14:28

Po niemiłych doświadczeniach z poprzednią drukarnią internetową (spóźnili się z wysyłką ulotek, jakość też pozostawiała wiele do życzenia) zdecydowaliśmy się na współprace z Flyeralarm. I totalne zaskoczenie – jednak można zrobić coś dobrze i na czas. Faktycznie godna polecenia firma. A konkurencji, która nie szanuje klienta serdecznie dziękuję.

#22 ~siren~

~siren~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 12:47:35

witam

szukam drukarni internetowej, gdzie będę mógł wydrukować tanio ulotki

korzystał ktoś ostatnio? może coś polecić?

możesz sprawdzić ofertę Sklepu Reklamowego, ja w prawdzie zamawiałem tam wizytówki, ale drukują też ulotki

#23 ~saint~

~saint~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2014 - 18:37:05

możesz sprawdzić ofertę Sklepu Reklamowego, ja w prawdzie zamawiałem tam wizytówki, ale drukują też ulotki

ulotki tez maja dobrze wykonane, elegancka jakosc

#24 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 09:19:41

ulotki tez maja dobrze wykonane, elegancka jakosc

to to jest drukarnia czy sklep?

#25 ~dana~

~dana~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 17:52:49

nazwa moze troche zmylic ale z tego co na stronie widac to kupujesz a oni drukuja ;)

#26 radektur

radektur

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2014 - 13:55:23

witam

szukam drukarni internetowej, gdzie będę mógł wydrukować tanio ulotki

korzystał ktoś ostatnio? może coś polecić?

Ja korzystam z usług drukarni internetowej MAIODRUK. Fajnie i tanio! Polecam)

#27 Mariusz_tr

Mariusz_tr

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 18:50:49

Sporo rzeczy zamawiałem na tej stronce:

Drukarnia internetowa WYDRUKUJEMY.TO

Jakość bardzo dobra, terminy przyzwoite.

#28 ~Karol29~

~Karol29~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:25:21

Ja mogę od siebie polecić sprawdzoną drukarnię Labcreation. Drukarnia internetowa z siedzibą w Olsztynie, wysyłają na cały kraj. Materiały bardzo fajnej jakości, cenowo moim zdaniem są  konkurencyjni. Drukowałem u nich wizytówki, ulotki, kalendarze, papier firmowy, teczki i coś tam jeszcze - zawsze byłem zadowolony. Na stronie bardzo czytelna instrukcja, jak przygotować pliki do druku - ważne, aby zrobić to dobrze, żeby nie było potem zonka :) Co bardzo fajne - mają konsultanta, który w razie potrzeby doradzi. Jako laik kilka razy korzystałem z pomocy, miła obsługa :)

#29 cybermozg

cybermozg

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 11:12:58

vistaprint - jest ok, ale tanio nie jest.

Jest jeszcze drukomat czy jakoś tak - drukowaliśmy firmowo i jest ok.

A najlepsza drukarnia jaką znam to viperprint - ale tam obsługują tylko firmy. 

#30 ~Anaroin~

~Anaroin~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 09:59:42

Tania, ale dobra jest drukarnia internetowa ze strony web-to-print.pl. Najlepiej to jak sobie zamówisz na początek darmowe próbki. Będziesz od razu wiedział jak to wygląda u nich jakościowo. A nie jest źle. Mam porównanie z innymi firmami, gdzie płaciłem kilka razy więcej, a dostawałem praktycznie ten sam typ wydruku i papieru.

#31 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 14:09:12

cybermozg - po co drukować sobie ulotki jak nie masz firmy?

Ja drukowałem w drukomacie i nie byłem zadowolony - no ale kwestia gustu i wymagań.  W zeszłym roku robiłem sobie Plastikowe Biznes Karty w Viperprint i przyznam że są niezniszczalne. No ale zależy też jaką kto ma branże - mnie akurat potrzrebne są w budowlance wizytówki niezniszczalne.

#32 moniczak

moniczak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 luty 2015 - 12:29:37

Ja sobie ostatnio zamówiłem z tej drukarni Labcreation na próbę wizytówki, bo mieli / mają? promocję - 250 sztuk za 3 dyszki (z kurierem w cenie!). Jakość bardzo przyzwoita, chętnie do nich wrócę przy kolejnym zamówieniu. U mnie w firmie się tak dużo nie drukuje, ale jak już się drukuje, to duże ilości.

#33 pomaranja

pomaranja

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 20:02:59

Ja sobie ostatnio zamówiłem z tej drukarni Labcreation na próbę wizytówki, bo mieli / mają? promocję - 250 sztuk za 3 dyszki (z kurierem w cenie!). Jakość bardzo przyzwoita, chętnie do nich wrócę przy kolejnym zamówieniu. U mnie w firmie się tak dużo nie drukuje, ale jak już się drukuje, to duże ilości.

Zamawialiśmy od nich broszurki i mogę potwierdzić, że jakość bardzo OK, realizacja szybka, kontakt bardzo dobry (miałam trochę problem z załadowaniem plików, ale zadzwoniłam, pan mi wszystko wytłumaczył i podesłał filmik instruktażowy :P). Ogólnie oceniam na piątkę :)

#34 led-ek

led-ek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 19 maj 2015 - 13:42:08

Vistaprint dba o klienta ale nie należy do najtańszych. Firm tego typu jest już sporo. Rośnie jakość usług i spada cena.

#35 proepk123

proepk123

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 12:12:10

Miła i kompetentna obsługa jest zakładzie Typo Offset u mnie w Pile (strona firmy - drukarniaaa.pl). Korzystam z ich usług zawsze przy okazji większych kampanii reklamowych, kiedy zapotrzebowanie na materiały do promocji mam naprawdę wysokie.

#36 ~mikko~

~mikko~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 15:24:43

Labcreation - solidnie wydrukowane, w wysokiej jakości, terminowo i w dobrej cenie. Moim zdaniem jakość jest priorytetowa, akurat te materiały drukowane, jak wizytówki, ulotki itp., wykorzystywane są najczęściej jako reklama, więc słabo zamówić coś niereprezentatywnego. 

#37 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 08:14:26

Jak ulotki to tylko w Chromie a jak się trafi na promocje Extra Cena to naprawdę za niewielkie pieniądze można wydrukować sporą ilość ulotek.

#38 ~Giovanni38~

~Giovanni38~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:26:02

My drukujemy w Labcreation, choć przerobiliśmy już kilka drukarni i tych tradycyjnych i internetowych, to dopiero przy tej drukarni współpraca jest kontynuowana a nie zakończona po 1 zleceniu, jak bywało wcześniej. Druk w dobrej jakości, adekwatnej do ceny, na czas, obsługa miła, dostawy szybkie. Podejście do Klienta jak się patrzy, profesjonalnie i przyjemnie. Niestety nadal mamy często do czynienia z sytuacjami, gdy jakiś podmiot, który ma okazję zarobić na współpracy, wykłada się przy pierwszej sytuacji, to dziwi, bo tyle się mówi o sprawnej obsłudze Klienta i że internet nie zapomina itp. Wciąż jednak coś nas zaskakuje, niekoniecznie na plus, tym bardziej doceniamy rzetelną współpracę z Labcreation właśnie. Polecam!

#39 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 08:49:29

Polecam drukarnia Fiolet, tu jest ich strona drukarnia.info. Moja firma prowadzi szkolenia i od dłuższego czasu korzystamy z jej usług i jeszcze nigdy nie zawiedli.

#40 Lamperius12

Lamperius12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 10:10:53

Może mi ktoś polecić jakąś drukarnie internetową która wydrukuje mi loga na koszulkach ? Chciałbym aby nie była taka droga, ale loga były najwyższej jakości, z góry dzięki :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych