Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tania drukarnia internetowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 23:18:28

witam

szukam drukarni internetowej, gdzie będę mógł wydrukować tanio ulotki

korzystał ktoś ostatnio? może coś polecić?

#2 ~vistaprint.pl~

~vistaprint.pl~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 05:05:31

witam

polecam vistaprint placi się tylko za przesylke

#3 ~miro~

~miro~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 07:59:58

ja ze swojej strony polecam www.banerbaner.pl. Współpracuję już z nimi dłuższy czas, ceny mają bardzo przystępne

przy dłuższej współpracy można oczywiscie wynegocjonować jeszcze bardziej atrakcyjne warunki cenowe

mila obsluga

generalnie na plus, polecam :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 17:05:59

A ja polecam www.chroma.pl , wysyłka za darmo.

pawlik@chroma.pl

#5 ~nieznanynikomu~

~nieznanynikomu~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 12:19:52

Ja bardzo sobie cenię moją drukarnię internetową (flyeralarm.pl) – wszystko jest na czas, mam z nimi bardzo dobry kontakt, a sama jakość katalogów i kalendarzy (głównie to u nich zamawiamy), nie pozostawia nic do życzenia.

#6 ~niezadowolone z chroma.pl~

~niezadowolone z chroma.pl~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 20:10:39

A ja polecam www.chroma.pl , wysyłka za darmo.

pawlik@chroma.pl

Baardzo NIE polecam  chroma.pl :| Przesyłka kilka dni po czasie, słabe wybarwienie, źle przycięte. Długotrwałe miganie się od uznania reklamacji, w końcu jakieś p-ty jako rekompensata - szkoda gadać

#7 ~Czacha~

~Czacha~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 13:53:05

A nie lepiej jest to zlecić jakiejś agencji zewnętrznej? Ja na ten przykład mam do obslugi Babilon Media i oni dla mnie zamawiają wszystkie takie materiały. Za każym razem jestem bardzo zadowlony/

#8 ~Roland~

~Roland~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 08:38:21

Polecam piga.pl drukuję już u nich jakis czas i jestem zadowolony z jakości usług. Przede wszystkim maja dobre ceny.

#9 ~marion87~

~marion87~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 14:53:24

drukarni tego typu jest od groma. Radzę przejrzeć różne oferty i wybrać tych którzy wydają się najrozsądniejsi. Jakiś czas temu też szukałem kogoś do zrobienia ulotek i plakatów. Przeszkułem cały net i znalazłem drukarnię tanidrukonline.pl. Wydali się całkiem ok, więc z nich skorzystałem. Dostarczono mi wszystko na czas, ładnie wydrukowane i przede wszystkim w niezłej cenie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:15:10

Ja też generalnie szukałem dobrej i taniej drukarni cyfrowej dla mojego sklepu, i natknąłem się na flyeralarm, a tam na sanki z zadrukiem na zamówienie.  Planuję powyżej określonej sumy zakupu dorzucać je w gratisie. Potem poczekam na śnieg i niech dzieciaki mają frajdę reklamując mój sklep J

#11 ~karol21~

~karol21~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:19:35

witam

Polecam firmę TPS Durk tani profesionalnie solidnie ;)

http://www.tpsdruk.pl/druk/Ulotki

#12 majkowska

majkowska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:18:08

Tego typu firm działająych w naszym kraju jest cała masa. Aby się o tym przekonać wystarczy wejść na ten portal internetowy http://www.firmy.net...-graficzne.html

W bazie mają ponad 4 tysiące drukarnii intenretowych i zakładów graficznych. Przy wielu wpisach można znaleźć opinię i referencje użykowników korzystających z danej usługi. Szukajcie też okazji czyli tzw kodów rabatowych. Po ich podaniu kosz usługi spada od kilku do kilkudziesięciu procent.

Użytkownik majkowska edytował ten post 12 grudzień 2013 - 16:18:30

#13 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 19:08:01

Zdecydowanie polecam openprint.pl - wszystko, co do tej pory u nich zamawiałam, było szybko i tanio

#14 ~Urban~

~Urban~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 10:23:07

W tej chwili jest prawie 1\3 obniżki na jakiś rodzaj displayi we Flyeralarm więc warto rozważyć taką opcję. Ja u nich parę razy kupowałem inne materiały i za każdym razem było super.

#15 ~teczek~

~teczek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:23:51

Ja również drukowałem ostatnio ulotki tak jak poprzednik w drukarni OpenPrint i jestem zadowolony. Jak do tej pory skorzystałem już z usług wielu różnych drukarni ale w tej jednak mają najbardziej korzystne ceny ;)

Warto jest poszukać u nich promocji. Oferują również możliwość ekspresowego wykonania (pamiętam, że raz z tego skorzystałem ). Miałem dzięki temu partię wydruków już dwa dni po złożeniu zamówienia. Przy większych zamówieniach można również negocjować u nich cenę zamówienia ;)

Pozdrawiam !

#16 ~LEvy~

~LEvy~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 11:46:40

Ostatnio kupiliśmy roll-upy we Flyeralarm. Dość tanio, aż baliśmy się jaka to będzie jakość, ale są naprawdę solidnie zrobione, więc pełen luz – warto zobaczyć.

#17 ~elf 49~

~elf 49~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 13:41:16

To prawda ,że sporo drukarni ogłasza się w necie, ale jakby koś chciał szybki i nie drogo to polecam zajrzeć na strone dimlab.pl.

#18 ~chłopakizdaleka~

~chłopakizdaleka~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 07:37:43

nasz drukarnia , w której zamawialiśmy ulotki, została zamknięta.

Skorzystaliśmy z polecanej tu firmy Dimlab i jesteśmy zadowoleni.

Dzięki za podpowiedż.

#19 ~Aragorn~

~Aragorn~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 09:48:08

Opłaca się brać ulotki, ale na pewno nie jakiś badziew. Z resztą cena i jakość to często dwie różne sprawy – np. we flyeralarm jest i tanio bo mają promocje, a i sam towar wyjątkowo dobrej jakości.

#20 ~Papageno~

~Papageno~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 14:13:49

Po niemiłych doświadczeniach z poprzednią drukarnią internetową (spóźnili się z wysyłką ulotek, jakość też pozostawiała wiele do życzenia) zdecydowaliśmy się na współprace z Flyeralarm. I totalne zaskoczenie – jednak można zrobić coś dobrze i na czas. Faktycznie godna polecenia firma. A konkurencji, która nie szanuje klienta serdecznie dziękuję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych