Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tania biżuteria srebrna

biżuteria srebrna biżuteria moda uroda prezenty miłość komplety srebrne naszyjniki srebrne srebro bransoletki srebrne

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 singnoral

singnoral

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 13:14:41

Super! Dzięki za link :)

#2 Kejtann32

Kejtann32

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2016 - 08:15:11

Ja już biżuterię jeśli coś to kupuję w internecie, bo jest taniej :) Do tego wysyłka obecnie nie jest problemem, więc warto według mnie tam szukać. 

#3 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 09:15:04

wydaje mi sie że względnie tanio maja na jubilea pl jak patrzylam na bizuterie w sklepach w galeriach to sie przerazilam, a tu jest to samo, srebro proby 925 a bizuteria w normalnych cenach, 50-150zl i wszystko jest oryginalne

#4 citro2

citro2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:42:54

Ja ostatnio kupowałam zestaw ze srebra na stronie www.silver-gold.pl, zapłaciłam około 35 zł, fakt czekałam na niego 3 tygodnie, ponieważ towar idzie z zagranicy ale muszę przyznać że było warto, nie myślałam że można kupić coś ze srebra tak tanio.

Oraz zaskoczyła mnie obsługa sklepu, po dokonaniu zakupu otrzymałam zaraz tel. Pani poinformowała mnie jak przebiega cały proces zakupów, jak sprawdzić  gdzie jest moja przesyłka i zapytała się czy życzę sobie co tydzień telefon z informacją o mojej przesyłce ponieważ mają dokładniejszy wgląd do monitorowania zamówień.

Na koniec jestem pod wrażeniem i w 100% polecam tam zakupy.

#5 ~Beatka77~

~Beatka77~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 09:51:03

Najpiękniejsza kolekcja biżuterii srebrnej, z jakiej korzystałam to spacer w świetle księżyca ankabizuteria pl/kolekcje.

Niezwykle precyzyjne wykończenie. Bazuje na kamieniach księżycowych podobno dających użytkownikowi mnóstwo szczęścia na co dzień. Zaskakująco dobrze dopasowane komplety. To nie jest może tania biżuteria srebrna, ale na pewno ma duszę i niebanalny styl

#6 ~Abaton~

~Abaton~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 15:49:42

To co mi od razu przychodzi do głowy to zegarek- Xonix, Jordan Kerr np. To sprawdzone przeze mnie marki :)

#7 ~Basia88~

~Basia88~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:12:39

Ja tez często kupuję kolczyki lub jakieś zawieszki na różne okazje ale i do noszenia na co dzień w tej Anka Biżuteria kupuję mają tam bardzo dużo wzorów wie c zawsze coś ciekawego wynajdę. 

#8 ~AnitaM~

~AnitaM~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 13:11:38

Mi bardzo przypadł do gustu naszyjnik z brylantem. Znalazłam go w sklepie Apartu.

#9 Roksana13jj

Roksana13jj

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 11:50:21

Srebrną biżuterię można tanio kupić u takich lokalnych jubilerów. Drogie srebro jest tylko w sieciówkach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biżuteria srebrna, biżuteria, moda, uroda, prezenty, miłość, komplety srebrne, naszyjniki srebrne, srebro, bransoletki srebrne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych