Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asior~

~asior~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 20:36:20

Zwiewka będzie rzadziej w swoim(?) okręgu wyborczym,a był dotychczas raz albo 2 nie pamiętam.Teraz następny spadachroniarz.Jak dostanie 2 głosy -to jeden jego sam a drugi to zwykła pomyłka-ale do europarlamentu się dostanie.Zachęcam do...... spacerów (bo to jedyny nasz zysk).Rostowski-Kujawsko-pomorskie(?).Rostowski-Polska(?)

#2 ~babcia Ziuta~

~babcia Ziuta~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 20:56:49

Rostowski - czy to ten, który wymyślił sposób ściągania abonamentu RTV ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 21:05:23

Zwiewka będzie rzadziej w swoim(?) okręgu wyborczym,a był dotychczas raz albo 2 nie pamiętam.Teraz następny spadachroniarz.Jak dostanie 2 głosy -to jeden jego sam a drugi to zwykła pomyłka-ale do europarlamentu się dostanie.Zachęcam do...... spacerów (bo to jedyny nasz zysk).Rostowski-Kujawsko-pomorskie(?).Rostowski-Polska(?)

Pan Zwiefka tak pięknie wyglądał w mundurze wojskowym.

#4 ~pozdrawiam myślących~

~pozdrawiam myślących~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 21:31:01

PO_dziękujmy za za pracę do 67 roku, za bilionowe zadłużenie państwa Polskiego, za grabież majatku narodowego, za sprzedaż ziemi obcokrajowcom, za służbę zdrowia, za szkolnictwo, za armię, która mieści się na stadionie, za międzynarodową pozycję Polski, za,....

#5 ~rostowski~

~rostowski~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 22:57:25

Rostowski, to ten co za..., (zabrał) nasze składki emerytalne w funduszach? Kogo on z kujawsko pomorskiego chce reprezentować? Cała Polska poznała się na jego zagrywka budżetowych, wiemy kto nas tak urządził! Za tak wielkie zasługi dla Po nie załapał się na jedynkę w Warszawie? Typowy spadochroniarz, liczy na uznanie w naszym regionie??? To się przeliczy, tu nawet nie zielonej wyspy nie widzieliśmy nawet w snach, bliżej nam do Grecji, Hiszpanii, a w nastrojach do majdanu. .

#6 ~tromek~

~tromek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 00:23:46

Kiedy wreszcie mieszkańcy Bydgoszczy pognają tych wszystkich spadochroniarzy , czy tak dużego miasta i województwa , nie stać na swoich przedstawicieli? Czy nam są potrzebni ludzie , którzy nie są związani z naszym miastem? Zbojkotować wybory , niech zobaczą , że Bydgoszcz ma coś do powiedzenia.

#7 ~aax~

~aax~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 05:09:09

jak zwykle każdy przeklina, wypina klatę w proteście, a i tak przejdzie z regionu jakiś spadochroniarz! warto przypomnieć sobie kto przeszedł w ostatnich wyborach! głupi wyborcy jak zwykle kupią gruszki rosnące na wierzbach, a kto będzie się śmiał to będzie się śmiał. naprawdę nie wybierajmy żadnych otylii, kazimier czy vincentów! nie wybierajmy przede wszystkim PO, które pokazało już, że najlepiej potrafi trzymać się łapami i nogami stołków.

#8 ~koli~

~koli~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 06:14:43

Tak. Zwiefka  jest dobry,chciałbym dostać się pod jego skrzydła, chociażby dla jednego powodu, polecieć do Europarlamentu podpisać listę i powrót do Tucholi. Chłopie na ciebie głosowałem, czy ci nie wstyd. W moim dzieciństwie operowaliśmy określeniem "daj se luz" oszczędź wstydu Polsce.

#9 ~krajan~

~krajan~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 07:20:33

Brak słów!!! Znów porzuca się do naszego regionu jakieś kukułcze jaja! Nigdzie indziej nie da się upchnąć tego łysego z... podbieracza cudzych pieniędzy to znowu go nam!!! Pójdę na wybory, nie zbojkotuję ich. Ale nikogo nie skreślę, albo skreślę wszystkich. Dzięki temu osłabię ich wynik wyborczy. To jedyne co mogę zrobić i aż tyle. Szkoda że nie ma Majdanu...

#10 ~dagi~

~dagi~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 07:44:09

Baron Lenz się nie załapał? Nie będzie reformował UE, na wzór skansenu Europy kuj.-pomorskiego?

Tyle kasy przejdzie mu koło nosa? Tylko reklamować gęsi, wraz ze swoim przyjacielem carem Pietrkiem I, skutecznym tak jak on dla Torunia, mu POzostanie?

#11 Ringo

Ringo

Ringo

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 08:01:39

PRL-owski system centralno - nakazowy nadal, jak widać,  ma się dobrze. To dowód zaufania dla wyborców którzy "pod dyktando" wybiorą tych których im się wskaże mimo, że "spadachroniarze"  z regionem nie mają nic wspólnego.

Wincentemu raczej bliżej do  

United Kingdom

niż

do Bydgoszczy.

„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności” (Marie von Ebner-Eschenbach)

"I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

(J.8.32.).

"Życie jest jak umiejętne wyrwanie zęba. Cały czas myślisz, że to najważniejsze dopiero przyjdzie, gdy nagle spostrzeżesz, że już po wszystkim." 

( Otto von Bismarck)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 08:17:45

Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią,
głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ
JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!

chcecie, aby mordercy byli wieszani?? chcecie ,aby było normalnie?? głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ
 JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!

Ha ha ha !!!! Z Wiplerem w tle :lol: :lol: :lol:

Wam  marzy się "koryto", nie jesteście "zawodowymi" tylko dlatego, że wyborcy już dawno się na was poznali i od "korytka" odsumęli

#13 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 09:47:56

Baron Lenz się nie załapał? Nie będzie reformował UE, na wzór skansenu Europy kuj.-pomorskiego?

Tyle kasy przejdzie mu koło nosa? Tylko reklamować gęsi, wraz ze swoim przyjacielem carem Pietrkiem I, skutecznym tak jak on dla Torunia, mu POzostanie?

Może w Warszawie jeszcze nie wiedzą, że w końcu zdobył tytuł magistra? :)

#14 ~ramadi~

~ramadi~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 11:07:54

Lepszego kandydata niż ten rozpustnik Platforma nie ma w swoich szeregach ?

Jeszcze się  panie europośle Zwiefka nie doczekałem od pana ,ani pozwu o zniesławienie pana osoby ,ani przeprosin za kilkukrotne wykorzystanie seksualne mojej żony w latach 2007-2008 w bydgoskim hotelu pod orłem .Rozmawiałem z pana asystentem w biurze poselskim w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej dniu 23.09.2011 r. dla przypomnienia pozostawiłem nawet kilka jej zdjęć mojej rozpustnicy  gdyby pan zapadł na amnezję  i umówiłem się z pana asystentem ,że oczekuję na przeprosiny z pana strony lub pozwu,pozostawiłem nawet swoje dane personalne , i nie doczekałem się żadnej reakcji, nie wierzę że osoba z takimi pieniędzmi i z wykształceniem prawniczym się przestraszyła biednego ,bezrobotnego po ogólniaku .Mam nadzieję ,że gazeta pomorska pomoże w ukryciu pańskiego skandalicznego zachowania i nie opublikuje tego komentarza w internecie ( ale zrobiłem sobie rzut ekranu dla pewności ) i szczęśliwie cudzołożnik zostanie po raz trzeci wybrany na przedstawiciela narodu do europarlamentu , tak na marginesie czy pańska żona wiedziała ,że ją pan zdradza ? , bo moja mi się przyznała ,że z panem spała .

Bym zapomniał podobno pan Giertych się specjalizuje w ściganiu tzw. hajterów do których nie należę to czy jest to prawda czy kłamstwo niech zdecyduje niezawisły sąd .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 15:00:36

Desant na kujawsko-pomorskie nie przejdzie!!! Celebrytów i ogranych polityków / co chyba nie wiedzą w którym województwie leży Rypin / tu nie chcemy. . Był już Czarnecki i co? NIC :(

#16 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 15:03:44

a Zwiefka? jak często bywał? Jedynie Janusz Zemke działa aktywnie, organizuje, pomaga i wspiera. To jedyny europoseł, który zasługuje na reelekcję. i wszyscy mieszkańcy powinni go poprzeć!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 16:32:46

a Zwiefka? jak często bywał? Jedynie Janusz Zemke działa aktywnie, organizuje, pomaga i wspiera. To jedyny europoseł, który zasługuje na reelekcję. i wszyscy mieszkańcy powinni go poprzeć!

Przyznaję Ci rację :)  To jedyny europoseł , który przez całą kadencję bywał w regionie organizował wyjazdy do europarlamentu.Jeżeli pójdę na wybory, to ma u mnie głos.

A może ktoś podpowie, ile głosów mogę oddać, jeden czy więcej?

#18 Ringo

Ringo

Ringo

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 18:35:10

Popieram, dodatkowym argumentem przemawiającym za nim jest to że wywodzi się Z TEJ ZIEMI i nie jest spadochroniarzem. 

„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności” (Marie von Ebner-Eschenbach)

"I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

(J.8.32.).

"Życie jest jak umiejętne wyrwanie zęba. Cały czas myślisz, że to najważniejsze dopiero przyjdzie, gdy nagle spostrzeżesz, że już po wszystkim." 

( Otto von Bismarck)

#19 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 09:14:52

ja również uważam, że to jedyna osoba która zasługuje na głos. reszta? no sorry, dzień po wyborach o nas zapomną. spadachroniarze to kpina liderów PO i RP z nas wyborców. dlatego ja również zagłosuję na Janusza Zamke

#20 ~kempka~

~kempka~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 12:03:24

Ten pan od Tuska Vincent, czy jakoś tak, ma POdobno ksywę Gargamel?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych