Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tabletki na libido

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tristana~

~tristana~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 08:07:29

Cześć Pytanie kieruje do kobiet. Czy są jakieś tabletki na libido, które rzeczywiście mają realne dzialanie? Pytam się bo jeszcze nie próbwoałam a widziałam,ze sporo się ich reklamuje i nie chciałabym kupować niczego co nie bedzie mialo działania

Jakie macie doświadczenia i jakie konkretnie tabletki polecacie? 

#2 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 09:41:23

Nie biorę żadnych tabletek, po prostu mąż w romantyczny wieczór przynosi butelkę dobrego czerwonego wina, kawałek czekolady i płonę...

#3 ~anna29903~

~anna29903~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:26:49

Ja obecnie wspomagam się LIbido therapy. Może nie są najtańsze ale tabletki antykoncepcyjne , które biorę spowodowały u mnie totalny brak libido tak więc po prostu musiałam sie czymś wspomóc :) Moja ginekolog mi doradzła libido therapy.  Może nie są tak rozreklamwoane ale to naprawdę działa.

Co do winka i atmosfery. Owszem jest to ważne ale jak całkowicie się nie chce to nawet atmosfera nie pomoże ;)

#4 ~tristana~

~tristana~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 07:58:11

Nie biorę żadnych tabletek, po prostu mąż w romantyczny wieczór przynosi butelkę dobrego czerwonego wina, kawałek czekolady i płonę...

Było i to kilka razy ale i tak nie byłam podniecona ;) Szczerze powieziawszy to w tej chwili wolałam sobie poczytać pudla na komputerze. Wiem,że jest to ekstremalne ale jednak....Co  do tabletek to syszałam o nich ale jeszcze nie miałam możliwośći przetestować. Co zawierają w sobie te tabsy? 

#5 ~anna324323~

~anna324323~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 09:37:44

Zioła Libido therapy zawiera w sobie tylko naturalne skladniki, przekopiowałam tutaj skład ze sklepu internetowego:

L-Arginina 
Tribulus terrestris Catuaba (Trichilia catigua) 
Wapń(węglan wapnia) 
Ginkgo biloba

Działanie generalnie polega na tym,ze zwiekszają ukrwienie narządów płciowych, Poprawiają nawilżenie tak wiec sprawiaja,ze jest Ci przyjemniej i masz mocniejsze odczucia. 

#6 Makaronik

Makaronik

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 10:50:23

Nie trujcie sie Panie takim świnstwem, szkoda waszego zdrowia :)

#7 ~kasiamilion~

~kasiamilion~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 06:14:02

Gdzie mozna zakupić te tabletki? Bo sama szukam własnie czegos dla kobiet  ( biorę tabletki antykoncepcyjne i one spowodowały,że nie ma totalnie żadnej ochoty na seks). 

#8 ~savorka~

~savorka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 06:39:55

W internecie. Wpisujesz sobie Libido Therapy w sieci w google i pojawia Ci się spora lista sklepów, w których tabletki sa możliwe do zakupienia ( nie są na receptę tak wiec nie sa problematyczne w dostaniu). W poprzednim poście zrobiłam błąd w nazwie tak wiec może dlatego nie widziałaś gdzie można byłoby je dostać ;)

Nikt Ci nie zagwarantuje,że beda na CIebi tak samo dobrze działały ale moim zdaniem jak najbardziej warto jest je wypróbowac.

Pozdrawiam. 

#9 ~piele3~

~piele3~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 09:10:12

Potwierdzam. Tabletki bardzo fajne, o niebo lepsze niż reklamowana asequrella, którą brałam Potem przerzuciłam sie na środek stimea, który równięz nie był taki zły ale libido therapy jest moim zdaniem najskuteczniejsze Juiz kolejny raz przekonałam się,ze coś co nie jest najbardziej rozreklamowane jest najbardziej skuteczne....

Pozdrawiam. 

#10 ~deliaa~

~deliaa~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 16:39:41

Może lepiej zmieńcie tabletki ;) Ja biorę belarę  i w ogóle nie spadło mi libido, w ogóle to i cera zrobiła się ładniejsza.

#11 ~Kubach~

~Kubach~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 23:35:10

Są naturalne tabletki, po które przecież można sięgnąć w pierwszej kolejności. Tym bardziej, że często są równie skuteczne. Np. Last Longer. U mnie się sprawdziły. 

#12 ~fona~

~fona~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 13:43:24

Właśnie miałam o nich wspomnieć bo i ja biorę belare i libido  jest wysokie ani trochę niższe ;) Ogólnie fajne tabletki, zero ubocznych skutków.

#13 ~maślanna~

~maślanna~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 21:44:21

A jak z wagą, nie przytyłyście przy tych pigułkach?

#14 ~grafka~

~grafka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 22:33:04

Dosyć długo już biorę i nie przytyłam w ogóle, nie masz się o co martwić :)

#15 Robin007

Robin007

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 21:04:41

Gdzie mozna zakupić te tabletki? Bo sama szukam własnie czegos dla kobiet  ( biorę tabletki antykoncepcyjne i one spowodowały,że nie ma totalnie żadnej ochoty na seks). 

Daj spokój, nie kupuj tego, popracuj nad tym z mężem, bo szkoda zdrowia.

#16 ~passka~

~passka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 21:53:18

To spróbuj zmienić tabletki o ile chcesz brać :) Ja mam belare i przy tych pigułkach moje libido w ogóle nie spadło , przy poprzednich było słabiutkie także wiem co to znaczy mieć niskie libido, czy w ogóle zerowe ;)

#17 ~pomponka~

~pomponka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 16:07:49

Tez mi się wydaje, że to kwestia źle dobranych hormonów, kiedyś też brałam takie tabletki przy których libido było mega niskie, a teraz też mam wspomniana belarę i jest ok, ogólnie żadnych negatywnych skutków nie odczuwam.

#18 ~langustka~

~langustka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 20:31:43

Ja też w sumie mogę póki co wymienić same plusy, zobaczymy jak będzie dalej.

#19 ~ośka~

~ośka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 21:32:46

Ja tam też nic złego nie odczuwam, badania kontrolne robie średnio co sześć miesięcy. Czuję się ogólnie bardzo ok :)

#20 ~kamaszka~

~kamaszka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 17:23:59

Tak libido jest wysokie, ale co dla mnie najważniejsze skończyły sie w końcu moje bardzo bolesne okresy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych