Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam pracy.

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 17:39:53

na umowę śmieciową nie podejmuj ,bo to się nie liczy do emerytury,a tylko nabija kieszeń pracodawcy(tych nieuczciwych),szukaj prawdziwiego pracodawcy

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 18:17:22

http://wrzucacz.pl/f...nko.jpg?preview Śmieciowe oświadczenie "uczciwego pracodawcy" ................

#43 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 18:26:09

Gościu ,biegu zdań nie zmienisz ,prawda to jest to ,co lubię!

#44 ~GościeScholey nesfin~

~GościeScholey nesfin~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 19:04:47

Julio, prawda to jest to co lubi większość w demokracji :)

#45 ~panna Krysia~

~panna Krysia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 19:42:00

moi mili -umowa zlecenie nie daje nam uprawnień do emerytury (jest to umowa na czas wykonania określonej pracy KP)umowa ciągła wyczerpuje znamiona umowy na czas określony(który liczy się do emerytury)lub nieokreślony ,co daje nam w efecie prawo do emerytury i stałą pracę na czas nieokreślony-szkoda że PIP nie badają charakteru umów u pracodawców!

#46 ~sssssssssssssss~

~sssssssssssssss~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:48:04

i biorą zasiłek,albo korzystają z darmowego ubezpieczenia -"tak wygląda -róbta co chceta"

#47 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:54:05

demokracja to coś w czym Ty sam decydujesz -albo na czarno,albo wcale ,albo trafi Ci się umowa o pracę,jednak od państwa oczekujesz ,żeby Cię chroniło -przed nieuczciwym pracodawcą -I TEGO MASZ PRAWO WYMAGAĆ!!!!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:14:05

http://wrzucacz.pl/f...nko.jpg?preview Śmieciowe oświadczenie "uczciwego pracodawcy"

No i Pani Wojewoda zadziałała właściwie :)

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:22:14

Mozliwość zatrudnienia osób na umowę zlecnie lub o dzieło. Elastyczne godziny pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Wymagania: komunikatywność, sumienność, zdyscyplinowanie. Praca od zaraz. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy:  oferta24pl@wp.pl

#50 ~Bezrobotny oszukany~

~Bezrobotny oszukany~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:43:58

Mozliwość zatrudnienia osób na umowę zlecnie lub o dzieło. Elastyczne godziny pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Wymagania: komunikatywność, sumienność, zdyscyplinowanie. Praca od zaraz. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy:  oferta24pl@wp.pl

Młodzi mężczyźni oszukują ludzi chcących wyjechać do pracy. Biorą opłaty za przejazd i kontakt się kończy. Chcę ostrzec innych - napisała nasza czytelniczka na Alert24. Chodzi o mężczyzn, którzy używając adresu "key.personnel@o2.pl" oferują atrakcyjną pracę w Anglii. Jest jeden warunek: trzeba za to zapłacić 170 zł. - Wpłaciliśmy i cisza - napisała jedna z osób, które zgłosiły się do pracy. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy przedstawiciela tej firmy.

"Pana/Pani wniosek o pracę został rozpatrzony pozytywnie" - od takich słów zaczyna się mail, jaki otrzyma osoba, która zgłosi się do pracy w firmie oferującej zatrudnienie w magazynach w Wielkiej Brytanii. Dalej pojawia się m.in. informacja, że kandydat musi przelać na podany numer konta 170 zł. Na co te pieniądze? To "całkowite pokrycie kosztów przejazdu firmowymi busami" - czytamy w mailu. Opłata jest obowiązkowa. Inaczej nici z umowy.

Chętni są, bo oferta jest dosyć atrakcyjna. Za pracę magazynową przy układaniu palet firma rzekomo płaci 7,80 funta za godzinę netto. Na dodatek firma organizuje przejazd, a pod kandydatów do pracy "podjeżdża pod dom". Niestety osoby, które wysłały firmie 170 złotych za przejazd, twierdzą, że nigdy tej pracy nie dostały. Okazało się, że to oszustwo - sprytne wyłudzenie.
"Kazali mi czekać na wyniki rekrutacji"

Informację o rzekomych oszustach przekazała nam poprzez Alert24 nasza czytelniczka, Magda. - Trafiłam w sieci na ogłoszenie. Firma pisała, że szuka ludzi do układania palet w Birmingham. Taka praca magazynowa. Podobno możliwe było podpisanie kontraktu nawet na dwa lata - mówi w rozmowie z portalem Gazeta.pl. - Był tam podany numer telefonu i e-mail. Zadzwoniłam. Odebrał młody chłopak. Miał specyficzną, "dresiarską" manierę mówienia, ale był kompetentny. Powiedział, żebym poczekała do wieczora na wyniki rekrutacji - dodaje.

Przy kolejnym kontakcie Magda zapytała mężczyznę, czy opłata 170 koniecznie musi być przelana z góry i jakie potwierdzenie przyjęcia wpłaty firma zapewnia. - Powiedział, że niestety jest to konieczne, bo inaczej ludzie nie stawiają się do pracy. Że to takie zabezpieczenie. A umowa potem ma być dostarczona przez kuriera w ciągu jednego dnia - relacjonuje.
"Ludzie się nabierają, chcę ich ostrzec"

- Od razu wiedziałam, że nie wyślę tych pieniędzy, ale zaczęłam szukać informacji, czy ktoś inny nie został w ten sposób oszukany. Znalazłam wpisy ludzi, którzy skarżyli się na to oszustwo już w marcu. Dlatego chciałam, żeby to opisać. Ludzie się nabierają - mówi nam Magda.

Rzeczywiście, w internecie łatwo można znaleźć relacje osób, które przekonują, że zostały oszukane przez osoby posługujące się podanym we wspomnianym ogłoszeniu numerem telefonu: 517 313 ***. - Zostałam oszukana. Patryk B. to oszust, który oferował pracę w Anglii. Ja nie straciłam wiele, ale tracę wiarę w rodaków - ostrzega na forum Ang.pl Polak2013 - jedna z naciągniętych osób. - Ja i kuzynka też zostałyśmy oszukane przez tego kolesia. Kasę wpłaciliśmy i cisza - dodaje Madzia. Kilku forumowiczów twierdzi, ze sprawę zgłosiło na policję.

nessClick

Raz pan Waldek, raz pan Mateusz...
Tożsamość mężczyzn jest trudna do sprawdzenia. Numeru telefonu i adresu e-mail na razie nie zmienili, ale w różnych ogłoszeniach podają różne nazwiska. - Ktoś w internecie pisze, żeby uważać np. na Mateusza K., a oni w tym czasie już podają w ogłoszeniu Waldemara M. - mówi Magda. W innym ogłoszeniu można na trafić np. na Patryka B.

Sprawdziliśmy, czy firma działająca pod nazwą wykorzystywaną przez oszustów w adresie e-mail podawanym w ogłoszeniu (key.personnel@o2.pl) faktycznie istnieje. Okazuje się, że tak i rzeczywiście zajmuje się pośrednictwem pracy w Wielkiej Brytanii. Tylko że nie ma nic wspólnego z panami zamieszczającymi ogłoszenia w Polsce.
Na swojej stronie internetowej firma Key Personnel zamieściła na ten temat ostrzeżenie. "Poinformowano nas, że staliśmy się ofiarą przywłaszczenia nazwy firmowej" - napisali przedstawiciele firmy. "Nie bierzemy udziału w procederze pobierania pieniędzy od osób poszukujących pracy" - zaznaczyli i podkreślili, że sprawę przekazali policji.
"Ktoś widzi, że opłata, to od razu myśli, że oszukujemy"
Postanowiliśmy zadzwonić pod numer telefonu podany w ogłoszeniu i dowiedzieć się, co na ten temat mają do powiedzenia "szefowie firmy". Zapytaliśmy "szefa", czy wie, że firma Key Personnel ostrzega, że ktoś się pod nią podszywa. - Firma istnieje, więc nie wiem, o co tutaj chodzi - usłyszeliśmy w odpowiedzi. - Ale wie pan, że sprawą zajmuje się brytyjska policja? - drążyliśmy. - Nie kojarzę, nie kojarzę - odparł nasz rozmówca.

Zapytaliśmy, czy w takim razie wszystko jest w porządku, a informacja o oszustwie to jakaś pomyłka. - Proszę pana, policja nas sprawdzała. Jak ktoś widzi, że jest opłata za przejazd, to każdy myśli, że jest oszustwo, tak? A to wcale nie jest prawda, tylko inaczej dana osoba się nie stawia - odpowiedział.
Pan Waldemar lub Mateusz - do końca rozmowy nie udało nam się ustalić prawdziwego imienia i nazwiska mężczyzny - też postanowił skorzystać z okazji i czegoś się od nas dowiedzieć. - Policja się za to wzięła tak? Holenderska policja? Czy brytyjska - spytał. - Jak to holenderska, to tam też działacie? - dopytujemy. Mężczyzna odłożył słuchawkę.

#51 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 23:16:23

Praca w Żninie - zapomnij !No chyba , że masz jakiegos '' popychacza'' .

Stanowisko: Kierownik stacji paliw
Firma: MAXOIL
Firma MAXOIL jest prężnie rozwijającą się firmą funkcjonującą w przemyśle petrochemicznym. Naszym celem jest zbudowanie sieci stacji paliw, które będą zadowalały nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika stacji.
Miejsce pracy: Żnin
Obowiązki:
- zbudowanie zespołu - zrekrutowanie i wdrożenie 8 nowych pracowników placówki,
- zarządzanie placówką – sporządzanie zamówień, zarządzanie pracą zespołu.
Wymagania:
- wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie wyższe),
- wysoka kultura osobista,
- co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym (kierowanie pracą min. 5-osobowego zespołu),
-umiejętności obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,
- prawa jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa pracy, języków obcych, ukończone studia z zakresu HR/zarządzania oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę od 1 listopada 2013r.,
- wynagrodzenie od 2500 złotych netto,
- premie zadaniowe,
- możliwość pracy w samodzielnie zbudowanym zespole,
- nienormowany czas pracy.
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: l.ziolek@lech-hand.pl.
Firma zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozdrawiamy,
Firma MAXOIL

#52 ~Oleg~

~Oleg~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 08:52:56

Stanowisko: Kierownik stacji paliw
Firma: MAXOIL
Firma MAXOIL jest prężnie rozwijającą się firmą funkcjonującą w przemyśle petrochemicznym. Naszym celem jest zbudowanie sieci stacji paliw, które będą zadowalały nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika stacji.
Miejsce pracy: Żnin
Obowiązki:
- zbudowanie zespołu - zrekrutowanie i wdrożenie 8 nowych pracowników placówki,
- zarządzanie placówką – sporządzanie zamówień, zarządzanie pracą zespołu.
Wymagania:
- wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie wyższe),
- wysoka kultura osobista,
- co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym (kierowanie pracą min. 5-osobowego zespołu),
-umiejętności obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,
- prawa jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa pracy, języków obcych, ukończone studia z zakresu HR/zarządzania oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę od 1 listopada 2013r.,
- wynagrodzenie od 2500 złotych netto,
- premie zadaniowe,
- możliwość pracy w samodzielnie zbudowanym zespole,
- nienormowany czas pracy.
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: l.ziolek@lech-hand.pl.
Firma zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozdrawiamy,
Firma MAXOIL

a gdzie w Zninie ta stacja to chyba wylot na Wagrowiec??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych