Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SZUKAM MIESZKANIA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 09:40:07

Uwaga na tych cwaniakow co nie przedłużaja umów jak dowiadują sie po przez plotkarstwo ze kobieta jest w ciąży i urodzi, sprawa byla w sądzie rejonowym bo taka sprawe założyłam 2 lata temu. Więc jeśli to czytasz to wiesz o kim mówię i co warto bylo cwaniakowac?

#82 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 17:50:53

Znany to temat i osoba

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 18:58:07

Tu masz temat o wynajmnie poczytać trzeba, właściciele każą notarialnie podpisywać umowy które Cię nie chronią w żaden sposób

człowieku nikt Ci nie każe i nie pisz bzdur, wiesz ile stron ma dobra umowa najmu? od 8 wzwyż, czasem ma nawet 15 stron
zdajesz sobie sprawę, że nawet Ty jako najemca wypowiesz umowę i nie będziesz chciał mieszkać to musisz ją wypowiedzieć miesiąc wcześniej? i nie może być tak, że powiesz właścicielowi aby sobie ostatni miesiąc potrącił z kaucji?
nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale kaucję zwraca się dopiero po tm jak najemca opuści lokal, nigdy wcześniej i to w terminie miesiąca od dnia kiedy najemca opuści lokal

zdajesz sobie sprawę, że nawet jak podpiszemy zwykłą umowę najmu i nie będziesz płacił, nie będziesz chciał opuścić lokalu to ja mogę Cię wywalić gdzieś do innej gminy do lokalu socjalnego bo mogę np. mieć taką komórkę na zadupiu, na wsi która ma 15 m2 w tym 5 m2 pokój bo taki jest wymóg lokalu socjalnego? ba lokal socjalny to obowiązuje dla wybranych ludzi ale jeżeli Ty panicz taki zarabiasz dobrze to powinno się wywalać na zbity pysk
poza tym w zwykłej umowie najmu biorę kaucję dwukrotności czynszu (4000 zł) i jeden czynsz za miesiąc z góry (2000 zł) - umowa na 1 rok, wtedy wiem, że takiego oszusta i pasożyta nie stać na taki wydatek

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 19:01:27

Uwaga na tych cwaniakow co nie przedłużaja umów jak dowiadują sie po przez plotkarstwo ze kobieta jest w ciąży i urodzi, sprawa byla w sądzie rejonowym bo taka sprawe założyłam 2 lata temu. Więc jeśli to czytasz to wiesz o kim mówię i co warto bylo cwaniakowac?

to nie zmienia faktu, że rachunki za mieszkanie i opłatę za najem trzeba płacić a jak nie to eksmisja gdzieś przy granicy z Ukrainą do pokoju socjalnego 20 m2 - pasuje?

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:19:40

Ja bym nie oddal kluczy jak bym kaucji nie dostal, bo co dam mu klucze a on powie przyjdz po kaucje jutro, odrazu z reki do reki i po temacie.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:40:51

Ja bym nie oddal kluczy jak bym kaucji nie dostal, bo co dam mu klucze a on powie przyjdz po kaucje jutro, odrazu z reki do reki i po temacie.

dlatego w umowie na samej górze musisz napisać:

Umowa najmu lokalu mieszkalnego

pod warunkiem zawieszającym

i wydajesz klucze jak kaucja wpłynie na konto, do ręki za pokwitowaniem, inaczej umowa jest nieważna jak kaucji nie wpłaci ale musi być ten tytuł "pod warunkiem zawieszenia"

#87 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:44:35

Napisaliscie tyle stron tematu moja umowa ma jedna stronę i juz drugi rok przedłużyłem, ceny bez zmian w tym roku wprowadzila sie do mnie dziewczyna, czasami właściciele przyjada na kawe do nas lub sami nas zapraszaja, a czy pan by tez przeszedł na kawe obiad? Czy tez chcialby pan umowę obiadowa?
Ciut pan przesadza

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:49:43

Napisaliscie tyle stron tematu moja umowa ma jedna stronę i juz drugi rok przedłużyłem, ceny bez zmian w tym roku wprowadzila sie do mnie dziewczyna, czasami właściciele przyjada na kawe do nas lub sami nas zapraszaja, a czy pan by tez przeszedł na kawe obiad? Czy tez chcialby pan umowę obiadowa?
Ciut pan przesadza

pogratulować właścicielom bezmyślności

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 08:43:13

Na kawe może przyjść zawsze trzeba żyć w zgodzie, tez kiedyś wynajmowalam mieszkanie zanim kupilam swoje

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 09:29:11

Na kawe może przyjść zawsze trzeba żyć w zgodzie, tez kiedyś wynajmowalam mieszkanie zanim kupilam swoje

zgoda ale wiesz, że jak właściciel mieszkania trafi na nieuczciwego najemcę i będzie miał zwykłą umowę na jednej stronie to praktycznie stracił własność do mieszkania na kilka lat?

#91 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 11:26:37

Ale ty uparcie dążysz do zabezpieczenia tylko swoich 4 liter,
A postaw sie z drugiej strony i jak bys sie zabezpieczył notarialnie jako najemca? Np masz zone w ciąży i idziesz najac jakie srodki bys zastosował?

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:40:53

najemca ma większe prawa jako właściciel, poczytaj sobie ustawę o lokatorach - to takie trudne? poczytaj o swoich prawach

ja jako właściciel mogę zarządzać swoją nieruchomością i nie mogę Cię ot tak wywalić, są procedury

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 15:12:25

najemca ma większe prawa jako właściciel

? Co to znaczy?

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 15:47:22

? Co to znaczy?

ciężko go usunąć z mieszkania nawet jak Ci nie płaci pół roku lub jak nie będzie chciał opuścić sam mieszkania bo musisz mu zapewnić lokal zastępczy (nawet jeżeli Ci nie płaci 3-5-10-12 miesięcy i dłużej) - nie możesz go wywalić po prostu mimo, że się skończyła mu umowa, została skutecznie wypowiedziana

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 15:54:51

Najemca to nie właściciel tam ktoś zle to napisał.
Niech ten mądry odpisze o tej sytuacji o żonie w ciąży

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:54:22

14 stron umowy puknijcie sie w ł. e. b

#97 ~Mieszkaniec_2016~

~Mieszkaniec_2016~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 19:32:19

Tu masz temat o mieszkaniach

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:37:12

Tu masz temat o mieszkaniach

Ale tu nikt nie ogłasza źe wynajmie mieszkanie tylko się wymądrza więc po co mi to !!!

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:41:10

to, że ktoś Ci wykłada przepisy prawa to jest wymądrzanie
proszę bardzo, zwykła umowa najmu, kaucja 4000 zł + pierwszy czynsz z góry, liczniki przepisuję na Ciebie, mieszkanie minimum na 6 miesięcy

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:43:49

I to ma byc oferta? Nikt na to nie pójdzie,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych