Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~G-dz~

~G-dz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 06:14:08

Droga Pani "redaktor" warto czasami zweryfikować dane. Obuwia ochronnego nie używa się już w szpitalu i taka sytuacja jak opisana w przypadku Szpitala w Grudziądzu nie mogła mieć miejsca. Nie ma tam takich automatów. Były 10 lat temu...

#2 ~mówić prawdę !~

~mówić prawdę !~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 09:25:40

Dlatego tak się dzieje, że kierownicy państwowych placówek służby zdrowia biorą w łapę od prywatnych przedsiębiorców. Tłumaczą się nieudolnie, że w ten sposób zarabiają szpitale. Szpitale są dotowane z NFZ więc powinien być całkowity zakaz prowadzenia na ich terenie prywatnej działalności gospodarczej. Gdzie jest Centralne Biuro Antykorupcyjne wszak nie od dzisiaj wiadomo, że ta grupa zawodowa bierze w łapę potężne pieniądze ?!

#3 ~karolo~

~karolo~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 09:35:12

Moja mama leżała w szpitalu w Grudziądzu i nikt nie brał żadnych pieniedzy za telewizję, a telewizory są we wszystkich bodaj pokojach. Odwiedzający pacjentów dziwili się że w szpitalu w Grudziądzu nie zdziera się za tv , nie płaci się NIC więc warto to zauważyć w artykule

#4 Dreistadt

Dreistadt

**

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 9300 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 11:19:40

Dlatego tak się dzieje, że kierownicy państwowych placówek służby zdrowia biorą w łapę od prywatnych przedsiębiorców. Tłumaczą się nieudolnie, że w ten sposób zarabiają szpitale. Szpitale są dotowane z NFZ więc powinien być całkowity zakaz prowadzenia na ich terenie prywatnej działalności gospodarczej. Gdzie jest Centralne Biuro Antykorupcyjne wszak nie od dzisiaj wiadomo, że ta grupa zawodowa bierze w łapę potężne pieniądze ?!

"Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga." - Tukidydes

#5 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 19:17:42

prawda, żerują na nas

#6 ~popatrzcienasiebiewlustrze~

~popatrzcienasiebiewlustrze~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:08:18

Jaki jest szczyt sk****syństwa? ciężko chorym dzieciom kazać płacić za oglądanie telewizji!

#7 ~precz z umk w Bydgoszczy~

~precz z umk w Bydgoszczy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 20:00:59

Jaki jest szczyt sk****syństwa? ciężko chorym dzieciom kazać płacić za oglądanie telewizji!

Tak szpitalem w Bydgoszczy rządzi sitwa toruńska.

#8 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:17:27

Byłam w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy i musiałam mieć swoje leki, płaciłam za TV i mało nie umarłam z głodu. Szkoda że nie zrobiłam zdjęcia tego jedzenia. Szukałam na terenie szpitala jakiegoś sklepiku , nic nie znalazłam. W kiosku były tylko batoniki. Byłam tam 5 dni i dlatego żyję .

#9 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:17:55

Byłam w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy i musiałam mieć swoje leki, płaciłam za TV i mało nie umarłam z głodu. Szkoda że nie zrobiłam zdjęcia tego jedzenia. Szukałam na terenie szpitala jakiegoś sklepiku , nic nie znalazłam. W kiosku były tylko batoniki. Byłam tam 5 dni i dlatego żyję .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tv, buty, ochronne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych