Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital w Radziejowie


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:26:54

CZY TO PRAWDA,ŻE SZPITAL MA BYĆ ZAMKNIĘTY LUB SPRZEDANY/

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:37:51

Wes pigułkę...

#3 ~Klik34~

~Klik34~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 07:11:39

Lista kościelnych zbrodniarzy - ciąg dalszy...
- ks. Mirosław W., były wikariusz parafii w miejsc. T. (archidiecezja lubelska), wkładał nogę 10-letniej dziewczynki pod swoją sutannę i onanizował się jej stopą. Za swój podły czyn został skazany na 5 lat więzienia.
- Ks. Andrzej S., były wikariusz parafii w miejscowości Sz. (diecezja tarnowska), został skazany na 5 lat więzienia za wielokrotny seks z 13-letnią uczennicą (był również nauczycielem religii w miejscowym gimnazjum i uczył dziewczynkę jak wygląda seks oralny).
- Proboszcz Marek K. z miejsc. P. (archidiecezja wrocławska), który - według prokuratora - doprowadzał 14-letniego ministranta "do poddania się innej czynności seksualnej" (policja znalazła w komputerze pedofila filmy i zdjęcia pornograficzne seksu męsko-chłopięcego).
Wyrok... 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat.
- Pedofil ks. Jacek C., były wikariusz w W. (archidiecezja szczecińsko-kamieńska) i nauczyciel religii w miejscowej szkole, za molestowanie seksualne niepełnosprawnego chłopca (osobiście go onanizował), został skazany na... 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
- Ks. Wincenty P., były wikariusz parafii w W., zwabiał na plebanię małych chłopców, wymuszając na nich współżycie seksualne, które nagrywał na wideo. Film rozpowszechniał w Internecie, a "swoje" dzieci wypożyczał innym księżom. Otrzymał za to wyrok: 3 lata więzienia.
Cdn.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych