Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szpital w Radziejowie

172 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 22:23:08

,Ginekologia i połżnictwo JEST SUPER w Radziejowie,panie pielęgniarki dwoją się i troją żeby wszystkie panie czuły się, że są pod opieką .Rodziłam dwa razy i dziękuje im za wszystko.Jestem prostą kobietką ze wsi -wszystko było bez przekupstwa i znajomości....POŁOŻNE ROBIĄ WIELKĄ ROBOTE.. lekarze odwrotnie - [nie wszyscy]...

i ty prosta kobieto-kto Ci to pisał?-może któraś z pielęgniarek?

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 18:30:58

Jestem ciekawa czy ten gips byl zakladany w oddziale bo Ja tez mialem zakladany gips i tam zadnego papieru nie stosuja tylko jakis podklad z waty a obsługa naprawde dobra .

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 20:12:48

gips gipsem ale tu chodzi o zachowanie personelu w poradni chirurgicznej!!!!!

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:36:54

Poradnia ,a oddz. to wielka roznica wiec sie zastanów gdzie tak kijowo jest w poradni czy na oddz.

#45 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 06:56:20

tak jak teraz to nigdy tam tak niebyło czyli jest wporzo

#46 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 18:31:20

~bliski zmarłego~ zgadzam się z Tobą, nieraz byłam na IP z ojcem, z podejrzeniem udaru, gdzie odesłano nas do Inowrocławia, bo "podobno" jak to swteirdził lekarz, mają tam neurologów na miejscu, w nocy własnym samochodem jechaliśmy do Inowrocławia.
Na oddziale dziecięcym też leżałam z dzieckiem, i mam nadzieje, że to był ostatni raz!

Nie wspomne już o tych głupich komentarzach ze strony lekarza!!!

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 19:46:33

czy ktoś wie czy dr Antos przyjmuje w Osięcinach

#48 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 09:12:12

Przyjmuje w poniedziałki, właśnie wczoraj byłam u Doktora Antosa. Byłam zapisana do przyszpitalnej ale tam go już nie ma a chciałam żeby prowadził moją ciąże. Jak byłam z pierwszym dzieckiem w ciąży to bardzo mi pomógł i cały czas mam do niego zaufanie . Nie wiem tylko co będzie z porodem.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 12:11:30

Przyjmuje w poniedziałki, właśnie wczoraj byłam u Doktora Antosa. Byłam zapisana do przyszpitalnej ale tam go już nie ma a chciałam żeby prowadził moją ciąże. Jak byłam z pierwszym dzieckiem w ciąży to bardzo mi pomógł i cały czas mam do niego zaufanie . Nie wiem tylko co będzie z porodem.

No raczej o tym żeby był przy porodzie może pani zapomnieć.Ja też miałam takią nadziejeę,a tu lipa.Ciekawe jak będą mnie traktować na oddziale,skoro jestm od niego? Powiem szczerze,że się tego obawiam.

#50 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 07:33:45

Nie musisz rodzić w Radziejowie, możesz jechać nawet do Warszawy- twoja wola Pani. Każdy pacjent może sobie wybrać szpital, który chce, a także wsiąść skierowanie pd lekarza rodzinnego i wybrać lekarza gdzie chce i którego chce. Nie obgaduj przed czasem to nie ładnie.

#51 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 07:35:04

Nie musisz rodzić w Radziejowie, możesz jechać nawet do Warszawy- twoja wola Pani. Każdy pacjent może sobie wybrać szpital, który chce, a także wsiąść skierowanie od lekarza rodzinnego i wybrać lekarza gdzie chce i którego chce. Nie obgaduj przed czasem to nie ładnie.

#52 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 22:08:01

Pan Dyrektor szpitala to szanowany,inteligentny i bardzo dobry człowiek. Przede wszystkim szanuje ludzi.Pochodzi z skromnej rodziny i taki też jest do dziś.Potrafi pomoc bez interesownie 2 osobie.Zyczę każdemu zeby mial w sobie tyle czlowieczenstwa co Pan S! :) a Panu S-powodzenia!

#53 ~goścćć~

~goścćć~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 15:48:53

Ja jestem zadowolona z ordynatora Lisieckiego i byłam tez u jego córki która przyjmuje teraz w poradni za dr Antosa i nie żałuje bo oboje są naprawdę bardzo mili i dbają o pacjenta ...nie tylko swojego a wszystkich, nawet te pacjentki które należały do dr Antosa.
Ja byłam u Antosa na usg i Lisieccy o tym wiedzą a zawsze byli dla mnie mili i nie widać było po nich pretensji że poszłam na badanie to innego lekarza.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 19:43:09

http://daa.pl/prosze_o_pomoc

#55 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 00:13:47

Mialam okazje rodzic w Radziejowie i mam przykre wspomnienia. Porod odbieral doktor Lisiecki jest bardzo nie mily a nawet arogancki. Rodzilam 18 godzin nie zycze nikomu tego lekarza przy porodzie. Dr Swiecimski, Antos i Rok byli bardzo mili a co do poloznych roznie to bywa

#56 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 07:18:49

Lisieccy nie mają pretensji ,że Pani poszła do innego lekarza?????
To znaczy, że Dyrektor wreszcie zareagował na skargi pacjentek na ordynatora Lisieckiego,

#57 ~hilda~

~hilda~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 08:01:33

To cała rodzina tam pracuje? Tzn. tata jest szefem córki? Chore to jest tak jak w szkolnictwie dyrektor nagradza własnego syna, dyrektor zatrudnia żonę...nauczycielkę itd. Szkoda gadac...

#58 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 14:48:07

Ja też mam zastrzeżenia co do ordynatora, wogóle jak do niego się nie chodzi na wizyty to na oddziale traktuje jak trendowate kobiety, jest nie miły i bezczelny. Co do doktora Święcimskiego to również brak słów po co oni wogóle tam sa, czekają tylko żeby im w łapę dac. Jedyny dobry tam lekarz to Pani doktor Rok jest wogóle inna niż reszta załogi, prowadziła moja ciążę od samego początku i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. :)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 17:03:58

zwlaszcza doktor Maciej

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 17:05:17

najlepsze ciacho

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0