Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital w Grudziądzu pod ścianą...

Szpital Grudziądz Węgrowo Rydygiera

87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 21:17:57

Przeinwestował ?

#22 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1429 postów

Napisano 20 lipiec 2012 - 22:30:08

No widzę że Nowak coraz bliżej psychiatryka. Już, już się ociera o gumowe ścianki. Na miejscu osób które otrzymają fakturkę skarżyłbym od razu szpital. W sumie traktuję to jako śmiechu warte. Ale tak naprawdę to tragedia co ten człowiek wyrabia. Myśli że matka zostawi dziecko i będzie jeździła do NFZu. W dodatku jak tu jechać kiedy most zakorkowany a węzeł Grudziądz nie ma dojazdu bo następny kandydat do psychiatryka nie zdążył z budową drogi...

#23 ~tiptop~

~tiptop~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 05:14:47

Jak sprawa nabierze rozgłosu na skalę kraju to myślę że Pan Dyrektor stanowiska nie utrzyma a po tym artykule to media zrobią bardzo dużo hałasu. No chyba, że właśnie o to panu Nowakowi chodzi. Jeśli o sprawie będzie głośno to pewnie i bydgoski NFZ będzie wzięty pod lupę :) Osobiście uważam że w przypadku otrzymania faktury za leczenie czy poród, zainteresowani powinni skarżyć szpital.

#24 ~rencista~

~rencista~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 09:00:46

Nooo...taaak , ale za to mamy lądowisko dla śmigłowców,za bodajże kilkadziesiąt mln. zł

Było huczne otwarcie ,przecinanie wstęg , i co z tego jak nie ma teraz kasy na najbardziej
podstawowe procedury i diagnostykę.Nie mówiąc o krążących opowieściach o wysokości
zarobków wyższego personelu i urzędników.

#25 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 12:01:26

Nowakowi trzeba zrobić Tomograf Komputerowy głowy i to na CITO, chyba coś z nią nie tak

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 12:57:33

Nowak dla dobra grudziądzkiej lecznicy --powinien natychmiast {jeśli ma honor}ODEJŚĆ!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 14:17:28

niech mianuje następnych dyrektorów (w moim spitalu;moi ludzie etc,etc) psychopata z żółtymi papierami

#28 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 14:36:14

Skomentuje to jednym słowem, Zarzuty Prokuratorskie.
Ten pan powinien odpowiedzieć przed sądem, bo jako członek zarządu dopuszcza się przestępstwa i jeszcze jak dowody mówią robi to umyślnie!
A członkowie zarządów odpowiadają za każde przestępstwo i działanie niezgodne z prawem. Sama zapowiedź tego to już jest przestępstwo, nie mówiąc o szantażu czy innych prywatnych takich tam czynnikach. Mam nadzieje, że ktoś już zgłosił to do prokuratury?

Szpital może sądzić się z NFZ i to jego sprawa, ale od pacjentów nie ma prawa pobierać opłat, wyrok w sprawie pijanych już był, teraz to recydywa, proponuję by wszyscy zamiast do NFZ założyli sprawy cywilne dyrektorowi szpitala, może wtedy przejrzy na oczy.

Jeśli sobie nie radzi? niech odejdzie ze stanowiska

#29 ~baba z lasu~

~baba z lasu~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 16:59:52

Wam na forum to się w głowach poprzewracało. GDyby nie Nowak, to Wasze żony rodziły by na SIkorskiego i miały gronkowca w prezencie. Bardzo dobry organizator, wiem co mówię bo otarłam się o szpitale w największych aglomeracjach tego kraju. NIe chcecie wiedzieć co się tam dzieje. Nowak daje rade, a każdemu sie nie dogodzi. poza tym niektórych powtarzam niektórych specjalistów ma naprawdę na poziomie europejskim. Może bedziecie sie mogi o tym przekonać. Stara kadra nie przepada za nim bo ich trzyma za łeb!!
To teraz czekam na baty.

#30 ~tiptop~

~tiptop~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 18:56:43

babo z lasu ty chyba nie pojmujesz sedna sprawy. idź do szpitala rodzić albo traf tam na zawał i potem zapłać szpitalowi odpowiednio 1400 albo nawet 5000 złotych będąc ubezpieczona. zapłacisz?

#31 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1429 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 19:05:24

Wam na forum to się w głowach poprzewracało. GDyby nie Nowak, to Wasze żony rodziły by na SIkorskiego i miały gronkowca w prezencie. Bardzo dobry organizator, wiem co mówię bo otarłam się o szpitale w największych aglomeracjach tego kraju. NIe chcecie wiedzieć co się tam dzieje. Nowak daje rade, a każdemu sie nie dogodzi. poza tym niektórych powtarzam niektórych specjalistów ma naprawdę na poziomie europejskim. Może bedziecie sie mogi o tym przekonać. Stara kadra nie przepada za nim bo ich trzyma za łeb!!
To teraz czekam na baty.

No to ja pierwszy... Moja żona rodziła w szpitalu na Śląsku, była pod opieką lekarską i pielęgniarską, cały czas mogłem być przy niej, miała swoją salę i nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby płacić za to. Płacę składki całe życie i chroni mnie konstytucja.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 19:07:07

Baba z lasu--na zawsze tam powinna zostać.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 20:05:11

Baba z lasu--na zawsze tam powinna zostać.

Z jakiego lasu? Z tego, który namiętnie wycina Nowak wokół szpitala!!!

#34 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 20:05:52

Czemu na rezonans magnetyczny nie chcą mnie nawet zarejestrować pomimo,
że na skierowaniu mam adnotację pilne.Co mi po tym ładnym,europejskim szpitalu z lądowiskiem dla helikopterów skoro płacąc prawie 40 lat składki
na ubezpieczenie zdrowotne nie mogę z jego usług skorzystać ? Jak dostanę
wylewu i przywiezie mnie pogotowie to mnie przyjmą zapewne , wszystko będzie 100 razy drożej,a ja może będę warzywem.
Wychodzi na to, że trzeba szukać dojść lub zrobić to prywatnie za opłatą.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 20:07:53

To teraz czekam na baty.

Ty bardziej czekaj na taczkę razem z "dyrektorkiem" :lol:

#36 ~baba z lasu~

~baba z lasu~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 10:39:00

Zaznaczam, że z "dyrekotorkiem" nie mam nic współnego.
Wydaje się, że ta metoda októrej mowa w artykule to jedyna droga do tego żeby zwrócić uwagę na szpital. W innych szpitalach czasami nie ma kasy na strzykawki, on chce tego uniknąć. Chce wiecej kasy na szpital bo nfz olewa sprawę.
Odnośnie faktur - przeczytajcie artukuł ze zrozumieniem - jedyny problem dla nas pacjentów to jazda z fakturą nieopłaconą do bydgoszczy.Wiadomo, ze nie mam zamiaru tam sie wybierać ale ostatecznie coś kosztem czegoś.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 13:09:12

A niedawno Nowak w tvsm wyznawał"szczerze",że wszystko jest pod kontrolą, płynność finansowa utrzymana.To oznacza,że on nas mieszkańców Grudziądza ciągle bajeruję?A co na to jego zwierzchnik? Można odnieść wrażenie, że szpitala nikt nie nadzoruje.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 15:02:32

zgadzam się

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 15:15:12

Nie radzi sobie z egzekwowaniem należności od NFZ , to niech ustapi miejsca komus kto sobie poradzi.A co na to prezes powołanej spółki szpitalno miejskiej? dostaje swoje pieniadze na czas? a rada nadzorcza? Panie Nowak, bo jak my panu wystawimy rachunek za nieudolność, to to ęedzie na CITO!!! Siły brakuje by wysłuchiwać tych głupot, które Pan w mediach wygadujei straszy ludzi, przyspiesza zawały .Zastanawia się pan nad każdym słowem?To może pora?Wszyscy bez końca nas straszą, a my płacimy składki miesiąc w miesiąc, nie chorujemy to na co one idą?Wynagrodzenia za nieudolność po 20 tys. miesiecznię? Czy nie tu pies pogrzebany?

#40 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 08:45:36

Nie radzi sobie z egzekwowaniem należności od NFZ , to niech ustapi miejsca komus kto sobie poradzi.A co na to prezes powołanej spółki szpitalno miejskiej? dostaje swoje pieniadze na czas? a rada nadzorcza? Panie Nowak, bo jak my panu wystawimy rachunek za nieudolność, to to ęedzie na CITO!!! Siły brakuje by wysłuchiwać tych głupot, które Pan w mediach wygadujei straszy ludzi, przyspiesza zawały .Zastanawia się pan nad każdym słowem?To może pora?Wszyscy bez końca nas straszą, a my płacimy składki miesiąc w miesiąc, nie chorujemy to na co one idą?Wynagrodzenia za nieudolność po 20 tys. miesiecznię? Czy nie tu pies pogrzebany?

Kto rzadzi w tym szpitalu?? Pora na konkurs na dyrektora. Winny chory??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szpital, Grudziądz, Węgrowo, Rydygiera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych