Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szpital w Golubiu - Dobrzyniu

229 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 19:51:25

Jestem za likwidacją szpitala w Golubiu- Dobrzyniu. Po co komu placówka, w której nikomu nie chce się pracować. W nocy z 24 na 25 grudnia mój kolega został dotkliwie pobity, Rano 25 grudnia rodzina zawiozła go do szpitala, gdyż został skopany i miał poważne obrażenia głowy. Pan doktor (chirurg z brodą) nawet go dokładnie nie obejrzał o zbadaniu czy prześwietleniu nawet nie chciał rozmawiać. Odesłał chłopaka do domu. Nie opatrzono mu nawet ran. Na szczęście rodzina wykazała więcej troski od pana doktora i ojciec zawiózł go do innego szpitala. Kolega jest już w chwili obecnej po operacji. Chirurg w tym szpitalu nie mógł się nadziwić, że w takim stanie lekarz odesłał go z kwitkiem. Panu doktorowi z Golubia życzę spokojnych świąt, czystego sumienia i bezrobocia w nowym 2009 r.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:22:59

Ja to już nawet do naszego szpitala nie zaglądam. Miałem wątpliwą przyjemność wizyty u tutejszego chirurga z chorą kończyną. Oczywiście bez prześwietlenia w gips. Kiedy dopominałem się o zdjęcie jeszcze jakieś fochy strzelał. Pojechałem prywatnie do Torunia i oczywiście inna historia. Prześwietlenie, nowoczesne leki, krioterapia...
U lekarza tzw. rodzinnego jest podobnie. Nie chcą kierować na badania, bo się nie opłaca. A pacjent z wynikami badań też wróci a to już się nie opłaca dwa razy. A potem się dziwić że jest niska wykrywalność nowotworów. No pewnie! Wykrywają go jak już człowiek jest w fazie terminalnej.
Już od dawna uważam, że w Golubiu- Dobrzyniu powinien istnieć tylko oddział ratownictwa i pierwszej pomocy. Przecież wszystko trudniejsze niż grypa to u nas nieuleczalny przypadek.
Sprywatyzować, albo zburzyć, zaorać i posypać siarką, żeby nic nie urosło.

Mam nadzieję że z twoim znajomym wszystko ok.

#3 Golubiak

Golubiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 21:00:24

Sprywatyzowac.. jedyne wyjscie na normalnosc i profesjonlizm

#4 wojt683

wojt683

gdphotography.pl

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 23:21:28

Ja byłem po wypadku i było profesjonalnie :)

#5 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 23:59:23

Sprywatyzowac.. jedyne wyjscie na normalnosc i profesjonlizm

Podobno rodzinni są tylko sprywatyzowani i co też nie tak?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 00:10:51

Podobno rodzinni są tylko sprywatyzowani i co też nie tak?

Ależ tak! Jak chcą,to nawet na podstawowe badania skierują raz kiedyś.I regularnie co miesiąc biorą kasę za każdego zapisanego pacjenta.Może do nich nie zaglądać latami...

#7 ~chirurg~

~chirurg~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 13:16:04

Szanowny Gościu! Coś kręcisz, bo 25.12.2008r żaden "chirurg z brodą" nie miał dyżuru!!!!!

#8 ~dobrze wyleczony~

~dobrze wyleczony~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 18:03:33

Jeden słyszał od kolegi a ten od drugiego który niezbyt był w formie i do rana dojrzewał. Przestańcie pleść trzy po trzy, bo tu już nawet niektórych uśmiercono. Jak coś nie tak idź ze skargą gdzie trzeba i nie zadymiaj co kilka minut na tym forum.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 18:38:04

przecież chirurg jest u nas najlepszy w Polsce

#10 ~woźnica~

~woźnica~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 19:31:53

Ja tam widziałem kogoś z brodą, miał długą i siwą i targał jakiś pusty worek. Pewnie gdzieś go za mocno ugościli w wigilię i trochę kimnął. Ot zwykła polska gościnność. :D Na chirurga raczej nie wyglądał :blink: Ale jak się ktoś mocno uparł?????

#11 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 23:54:20

Nie miał brody, bo zaszył ją w brzuchu ...operowanego?

#12 ~Scherlock~

~Scherlock~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 10:49:25

Nie miał brody, bo zaszył ją w brzuchu ...operowanego?

A może się z okazji świąt ogolił? Albo żeby się zakamuflować?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 12:54:12

Co tam chirurgia z jednym takim trochę ciemniejszym, który poraz kolejny nie zdał egazminu specjalizującego, warto przejść się na wewnętrzny. Tam od razu można podjąć decyzję, że taki szpital nie ma racji bytu. Smórd, brud i ubóstwo. Byłem tam niestety niedawno, szkoda mówić. I co trochę zgon. Tragedia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 13:03:35

Co tam chirurgia z jednym takim trochę ciemniejszym, który poraz kolejny nie zdał egazminu specjalizującego, warto przejść się na wewnętrzny. Tam od razu można podjąć decyzję, że taki szpital nie ma racji bytu. Smórd, brud i ubóstwo. Byłem tam niestety niedawno, szkoda mówić. I co trochę zgon. Tragedia

I dlatego potrzebna jest PRYWATYZACJA!!! Wtedy nikt nie będzie mógł sobie pozwolić na bylejakość, bo mu pacjenci pouciekają, a co za tym idzie i pieniądze z NFZ

#15 wojt683

wojt683

gdphotography.pl

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 13:20:56

No np. chirurgia to luksus w porównaniu do wewnętrznego, który kwalifikuje się do zamknięcia - chyba, że go wyremontują.

Na pocieszenie dodam, że we wielu innych szpitalach jest jeszcze gorzej :)

#16 ~KOWALSKI J.~

~KOWALSKI J.~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 16:36:15

Ty sie od ciemniejszego delikatnie mówiąc odwal białasie. On to przynajmniej coś potrafi a Ty nawet nie umiesz sie podpisać. A swoje rasistowskie uprzedzenia zostaw dla siebie.

#17 tylko pytam

tylko pytam

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 16:58:44

Schodzicie już zupełnie na psy w tej dyskusji. Rasizm zaczyna się nawet w niektórych odzywać?! Zastanówcie się jeden z drugim, zanim zaczniecie w taki chamski sposób LUDZI obrażać.

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 21:38:49

Ty sie od ciemniejszego delikatnie mówiąc odwal białasie. On to przynajmniej coś potrafi a Ty nawet nie umiesz sie podpisać. A swoje rasistowskie uprzedzenia zostaw dla siebie.

Takich Kowalskich może być dużo,on pisze prawdę .Myślę że nikt nikogo nie obraził.Podpisywać się swoim nazwiskiem nie jest potrzebne,kto chce może się podpisać.To Ty zaraz nazywasz kogoś rasistą.

#19 tylko pytam

tylko pytam

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 21:56:43

Takich Kowalskich może być dużo,on pisze prawdę .Myślę że nikt nikogo nie obraził.Podpisywać się swoim nazwiskiem nie jest potrzebne,kto chce może się podpisać.To Ty zaraz nazywasz kogoś rasistą.

A ja myślę, że jednak obraził. I szkoda,że oprócz niego są jeszcze na forum inni, którzy myślą tak samo. A jakże inaczej nazwać kogoś, komu przeszkadza inny kolor skóry drugiego człowieka , jak nie rasistą?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 12:09:20

Jeden z drugim nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Ja wywnioskowałem, że nikomu nie przeszkadza kolor skóry tylko brak profesjonalizmu i wiedzy, co przejawiło się tym, że kolejny raz nie uadło mu się zdać spacjalizacji. To wszystko. Według mnie wystarczy czytać tekst a nie doszukiwać się drugiego dna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych