Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital w Aleksandrowie kuj

298 odpowiedzi w tym temacie

#21 cudzoziemka

cudzoziemka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 14:34:24

Forum pomorska.pl > Region > Włocławek

Reply to this topicStart new topic
Rzeżnia czy masarnia, Judasz popiera Judasza

Opcje V
V Śledź ten temat
V Wyślij temat na email
V Wydrukuj ten temat
V Ściągnij / Wydrukuj ten temat
V Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
V Przełącz na: Drzewo
V Standardowy
V Przełącz na: Linearny
~Gość~
wpis 16.10.2008, 10:39:02
Wpis #1
Goście

Na Q 4 nie chcą publikować komentarzy do poniższego artykułu dlaczego??????????????

SZPITAL!!!!!!
PACIENT / 15-10-2008

TO CO DZIEJE SIE WE WŁOCŁAWSKIM SZPITALU przy ul. Wienieckiej TO WOŁA O POMSTE DO NIEBA począwszy od izby przyjęć a skończywszy na poszczególnych oddziałach ostatnio miałem do czynienia z III WEWNĘTRZNYM GDZIE PACIENTKIE WYPUSZCZONO w PONIDZIAŁEK (13.X.0 PO WYPIS MIAŁA ZGŁOSIĆ SIĘ WE WTOREK O 14.00 a jak się okazało to w środe w połudie NIKT Z LEKARZY NIEWIEDZIAŁ CZY JUŻ JEST WYPIS CZY NIE A JEDNA "PANI" DOKTÓR TO SWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ I PONIŻAJĄCE TRAKTOWANIE PACIENTA SKWITOWAŁA WYDARCIEM SIĘ . SZPITAL!!!!!!
NA OSOBE KTÓRA PRZYSZŁA PO 48 GODZINACH PO WYPIS jak ŚMIAŁA KSIĘŻNEJ PRZESZKODZIĆ . Wiekce SZANOWNA p. DOKTOR WARCZWEĆ TO NA SWOJE DZIECI I NA RODZINE A TU JAKSIĘ NIEPOTRAFI TO WON I NIE ZATRUWAĆ ATMOSWERY bo KTO KOMU MA SŁUŻYĆ??? a ŁASKIE TO W SWOJM PRYWATNYM GABINECIE A NIE W MIEJSCU GDZIE OPŁACAJĄ PODATNICY .Panie ordynatorze!! nie poanujesz pan nad swym stadkiem oni żądzą Panem a DLA WAS PACIENT TO ZŁO KONIECZNE .GDYBY TO BYŁO PRYWATNE TO POSZLIBYŚCIE KARMIĆ nie LECZYĆ INWENTARZ A NIE LUDZI.

Moim skromnym zdaniem lekarze nie mają czasu. Obowiązki w szpitalu na Wienieckiej potem na Barskiej, potem prywatnie w gabinetach.Co rozerwać się mają. Jak się jeden trochę rozerwał to zaraz donieśli ,że pijak.

DEDYKUJĘ TEN SKOPIOWANY TEKST Z FORUM WŁOCŁAWKA TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY PLUJĄ NA NASZ SZPITAL, A POLECAJĄ LECZYĆ SIĘ WE WŁOCŁAKU

#22 ~zawiedziziona~

~zawiedziziona~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 14:58:17

[quote name='8911530126' date='13.07.2009, 12:58:28' post='188264']
Ludzie co wy możecie wiedzieć o szpitalu!! Bzdury piszecie. Kobieta która straciła d

#23 cudzoziemka

cudzoziemka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:01:33

Właśnie wróciłam ze szpitala włocławskiego, do którego miałam skierowanie na oddział dermatologiczny z podejrzeniem róży. Niestety, zostałam odesłana, bo na oddziale dermatologicznym lekarz jest tylko do południa, a lekarz z III Oddziału Wewnętrznego, pani dr R. odmówiła przejścia na izbę przyjęć, aby zbadać pacjenta. Czy tak powinien funkcjonować szpital? Dlaczego NFZ nie interesuje sie, co spotyka pacjentów, którzy trafiają do szpitala poza godzinami pracy lekarza dermatologa? Dlaczego dyrekcja szpitala nie rozwiązała tego problemu. Gdy 4 miesiace temu trafiłam na izbę, mimo skierowania na oddział dermatologiczny, lekarka z wewnętrznego zbadała mnie, zdiagnozowała różę, dała leki i odesłała do domu. Teraz nawet tego nie doświadczyłam.
Go to the top of the pageReport Post

POLECAM POWYŻEJ KOLEJNY POST Z WŁOCŁAWKA. KAROL POLECA TAM III ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY- JAKOBY PRACOWALI TAM WYBITNI LEKARZE. CO TY KAROLU NA TO????

PROSZĘ O WIĘCEJ SAMOKRYTYCYZMU I POKORY. NIE ZAPOMINAJCIE(mało kto o tym wie), że oprócz praw pacjenta istnieją jeszcze prawa lekarza. Postaram się je dostarczyć. Dlaczego nikt nie napisze, że np otwierał drzwi do gabinetu lekarskiego kopnięciem, że uprzejmość i kultura obowiązuje obie strony, że nie szanuje się i nie przestrzega godzin odwiedzin, pracy salowych, że mężczyźni odwiedzający swoje kobiety na położnictwie i ginekologii nie tak rzadko dosłownie leżą w ich łóżkach, a na zwracaną uwagę by tego nie robili - nie reagują, a jeśli to, często wulgarnie, że nie należy do rzadkości traktowanie personelu szpitala z pozycji PAN I SŁUGA, że od izby przyjęć począwszy płyną tylko roszczenia, że im bogatsza pacjentka(nowobogacka), tym więcej demonstrowanej niechęci z pozycji "królowej". Czy ktoś się zastanowił, jak czują się pracownicy szpitala tak traktowani przez pacjentów? I proszę logujcie się Państwo "rozgoryczeni"(trochę odwagi cywilnej, aż się prosi), uwłaczając godności lekarza, człowieka, na tym forum, bo jako "goście" występujecie jako tłum, żeby nie powiedzieć motłoch.

#24 cudzoziemka

cudzoziemka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:40:57

I już na koniec, odsyłam wszystkich zainteresowanych, aby kliknęli sobie w te linki.

http://www.mlodyleka...t/view/965/289/

http://taisha.blox.p...nie-druzba.html

http://www.prawapacjenta.eu/?pId=1948

#25 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 19:12:01

Zgadza się na wewnętrznym jest bardzo brudno . Ale zadam pytanie oddziałowej->gdzie nadzór co robi salowa.Przez ostatni tydzień bywałam na oddziale to Pani salowa brylowała przy posiłkach a powinna biegać ze scierką i miotłą. Obsługa medyczna a zwłaszcza Panie opiekunki są super

#26 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4409 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 20:58:01

Ludzie co wy możecie wiedzieć o szpitalu!! Bzdury piszecie. Kobieta która straciła dziecko jest zła na cały świat i w takim stanie nie powinna się wypowiadać. Gdzie byliście jak Hałas tyle lat rządził i do czego doprowadził? Ile długów narobił!!! Służba zdrowia w całym kraju jest nie dofinansowana a nasz szpital jakoś prosperuje i to nieżle!!!. Złożony został wniosek o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który został pozytywnie zweryfikowany w ramach którego zostaną zakupione: tomograf komputerowy, USG, laparoskop, histeroskop, stoły operacyjne, sterylizator, dwustaniwskowa myjnia dezynfekcyjna do endoskopów, łóżka porodowe, gastroskop, kolonoskop i wiele innych. Od 01.04.2004r roku szpital cały czas się rozwija zostały przez ten czas zakupione 3 nowe karetki, aparat RTG, dla podniesienia jakości świadczonych usług i polepszenia diagnostyki oraz poprawy warunków pobytu chorych w szpitalu dokonywane są zakupy nowego drobnego sprzętu, wykonywane są remonty, na terenie szpitala modernizowana jest sieć komputerowa, rozbudowa istniejących systemów informatycznych szpitala wraz z ich integracją, instalacja terminali umożliwiających wideokonsultacje medyczne, digitalizację diagnostyki RTG z ucyfrowieniem. W 2005r szpital zajął 24 miejsce wśród NZOZ w ogólnopolskim rankingu szpitali Bezpieczny Szpital prowadzonym przez Rzeczpospolitą, natomist w rankingu Wprost oddział chirurgiczny zajął 11 miejsce, a ginekologiczno-położniczy 15 miejsce. W 2006 roku oddział ginekologiczno-położniczy w akcji rodzić poludzku uzyskał 3,5 gwiazdki i 3 serca na 5 możliwych. W rankingu szpitali prywatnych prowadzonym przez Wprost oddział chirurgi ogólnej i onkologicznej zajął 4 miejsce a oddział ginekologiczno-położniczy 16.
Ktoś pisze,że we Włocławku są takie luksusy to niech się tam położy, jak tak jest dobrze to dlaczego Włocławek i Toruń u nas się leczy? Pewnie ,że zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony ale ale trzeba to wyważyć a nie głupoty pisać!!!

piszesz ze szpital ma 3 katetki tylko napisz ze z 2 katretek S (sanitarki) dziala tylko jedna a trzecia to T (bus transportowy). pare razy lezalem na oddziale we włocławku i wierz mi takich u nas potrzeba. zapomnialas dodać ze wg Wprost w 2006 oddzial aleksandorwski poloznictwa jest na 44 miejscu.
Patrzę na moje miasto
Kocham je

#27 ~laska m~

~laska m~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:05:13

Miła gwiazdo być może widziała pani OCZAMI CHOREJ WYOBRAŹNI tego lekarza tylko w bieliźnie, ale nie zdaje sobie pani sprawy z tego, że nie jest trudno odszukać pani dane i skierować sprawę do sądu. Tłumaczyć może panią jedynie to, że była pani w końcu chora(pobyt na oddziale szpitalnym)....., może tylko nie na tym co trzeba?

Po tych wszystkich twoich wpisach sadzę że jesteś zdrowo walnięta. Jesteś pacjentka czy pracownikiem zastanów się dobrze a potem pisz.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:39:29

Zabolało "gwiazdo" vel "laska m" ? Ale ty i tak nie wiesz o co chodzi..., współczuję

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:48:34

Nie zaczyna się zdania od ja i nieładnie tak fantazjować

#30 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4409 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:15:09

Właśnie wróciłam ze szpitala włocławskiego, do którego miałam skierowanie na oddział dermatologiczny z podejrzeniem róży. Niestety, zostałam odesłana, bo na oddziale dermatologicznym lekarz jest tylko do południa, a lekarz z III Oddziału Wewnętrznego, pani dr R. odmówiła przejścia na izbę przyjęć, aby zbadać pacjenta. Czy tak powinien funkcjonować szpital? Dlaczego NFZ nie interesuje sie, co spotyka pacjentów, którzy trafiają do szpitala poza godzinami pracy lekarza dermatologa? Dlaczego dyrekcja szpitala nie rozwiązała tego problemu. Gdy 4 miesiace temu trafiłam na izbę, mimo skierowania na oddział dermatologiczny, lekarka z wewnętrznego zbadała mnie, zdiagnozowała różę, dała leki i odesłała do domu. Teraz nawet tego nie doświadczyłam.
Go to the top of the pageReport Post

POLECAM POWYŻEJ KOLEJNY POST Z WŁOCŁAWKA. KAROL POLECA TAM III ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY- JAKOBY PRACOWALI TAM WYBITNI LEKARZE. CO TY KAROLU NA TO????

PROSZĘ O WIĘCEJ SAMOKRYTYCYZMU I POKORY. NIE ZAPOMINAJCIE(mało kto o tym wie), że oprócz praw pacjenta istnieją jeszcze prawa lekarza. Postaram się je dostarczyć. Dlaczego nikt nie napisze, że np otwierał drzwi do gabinetu lekarskiego kopnięciem, że uprzejmość i kultura obowiązuje obie strony, że nie szanuje się i nie przestrzega godzin odwiedzin, pracy salowych, że mężczyźni odwiedzający swoje kobiety na położnictwie i ginekologii nie tak rzadko dosłownie leżą w ich łóżkach, a na zwracaną uwagę by tego nie robili - nie reagują, a jeśli to, często wulgarnie, że nie należy do rzadkości traktowanie personelu szpitala z pozycji PAN I SŁUGA, że od izby przyjęć począwszy płyną tylko roszczenia, że im bogatsza pacjentka(nowobogacka), tym więcej demonstrowanej niechęci z pozycji "królowej". Czy ktoś się zastanowił, jak czują się pracownicy szpitala tak traktowani przez pacjentów? I proszę logujcie się Państwo "rozgoryczeni"(trochę odwagi cywilnej, aż się prosi), uwłaczając godności lekarza, człowieka, na tym forum, bo jako "goście" występujecie jako tłum, żeby nie powiedzieć motłoch.

Po pierwsze na wewnetrznym III we włocławku nie ma Pani doktor R. Wiem to dokladnie. Zgłos się do dr Pawła Kochmana, dr Tomasza Jankowskiego lub do dr Izabeli Majczyńskiej oni Ci pomogą.
Patrzę na moje miasto
Kocham je

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:33:54

do slytherin.
Wejdź sobie na forum Włocławka i zobacz te posty, a tak dobra znajomość lekarzy tej specjalności, których wymieniasz świadczy o tym, że korzystałeś z ich pomocy. Gratuluję i współczuję zarazem

#32 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4409 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:42:15

Forum pomorska.pl > Region > Włocławek

Reply to this topicStart new topic
Rzeżnia czy masarnia, Judasz popiera Judasza

Opcje V
V Śledź ten temat
V Wyślij temat na email
V Wydrukuj ten temat
V Ściągnij / Wydrukuj ten temat
V Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
V Przełącz na: Drzewo
V Standardowy
V Przełącz na: Linearny
~Gość~
wpis 16.10.2008, 10:39:02
Wpis #1
Goście

Na Q 4 nie chcą publikować komentarzy do poniższego artykułu dlaczego??????????????

SZPITAL!!!!!!
PACIENT / 15-10-2008

TO CO DZIEJE SIE WE WŁOCŁAWSKIM SZPITALU przy ul. Wienieckiej TO WOŁA O POMSTE DO NIEBA począwszy od izby przyjęć a skończywszy na poszczególnych oddziałach ostatnio miałem do czynienia z III WEWNĘTRZNYM GDZIE PACIENTKIE WYPUSZCZONO w PONIDZIAŁEK (13.X.0 PO WYPIS MIAŁA ZGŁOSIĆ SIĘ WE WTOREK O 14.00 a jak się okazało to w środe w połudie NIKT Z LEKARZY NIEWIEDZIAŁ CZY JUŻ JEST WYPIS CZY NIE A JEDNA "PANI" DOKTÓR TO SWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ I PONIŻAJĄCE TRAKTOWANIE PACIENTA SKWITOWAŁA WYDARCIEM SIĘ . SZPITAL!!!!!!
NA OSOBE KTÓRA PRZYSZŁA PO 48 GODZINACH PO WYPIS jak ŚMIAŁA KSIĘŻNEJ PRZESZKODZIĆ . Wiekce SZANOWNA p. DOKTOR WARCZWEĆ TO NA SWOJE DZIECI I NA RODZINE A TU JAKSIĘ NIEPOTRAFI TO WON I NIE ZATRUWAĆ ATMOSWERY bo KTO KOMU MA SŁUŻYĆ??? a ŁASKIE TO W SWOJM PRYWATNYM GABINECIE A NIE W MIEJSCU GDZIE OPŁACAJĄ PODATNICY .Panie ordynatorze!! nie poanujesz pan nad swym stadkiem oni żądzą Panem a DLA WAS PACIENT TO ZŁO KONIECZNE .GDYBY TO BYŁO PRYWATNE TO POSZLIBYŚCIE KARMIĆ nie LECZYĆ INWENTARZ A NIE LUDZI.

Moim skromnym zdaniem lekarze nie mają czasu. Obowiązki w szpitalu na Wienieckiej potem na Barskiej, potem prywatnie w gabinetach.Co rozerwać się mają. Jak się jeden trochę rozerwał to zaraz donieśli ,że pijak.

DEDYKUJĘ TEN SKOPIOWANY TEKST Z FORUM WŁOCŁAWKA TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY PLUJĄ NA NASZ SZPITAL, A POLECAJĄ LECZYĆ SIĘ WE WŁOCŁAKU

wypisami na wewnetrznym III zajmuje sie oddzialowa, to raz. moglo nie być wypisu bo lekarz lub oddzialowa zanim przepisze wszystkie wyniki badań na karte wypisu to troche czasu to zajmie. pacjeci dializowani, ktorzy leżą na wewnętrznym III odbieraja swoje wypisy na stacji. pozatym warto wiedzieć, że wewnetrzny III to takze stacja dializ i poradnia nefrologiczna wiec nie piszcie, że prywacie. lekarze wiele razy musz siedziec w pracy wiele godzin np miec dyżur nocny a poniej muszą zostac bo maja dyżur w poradni. niektorzy tez dodatkowo doksztalcaja sie majac 2 specjalizacje.

Użytkownik slytherin edytował ten post 13 lipiec 2009 - 22:59:32

Patrzę na moje miasto
Kocham je

#33 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4409 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:43:45

do slytherin.
Wejdź sobie na forum Włocławka i zobacz te posty, a tak dobra znajomość lekarzy tej specjalności, których wymieniasz świadczy o tym, że korzystałeś z ich pomocy. Gratuluję i współczuję zarazem

a wiedz ze jestem zadowolony. Moim prowadzącym jest dr Kochman i cenie go. masz cos do nich???.

Użytkownik slytherin edytował ten post 13 lipiec 2009 - 22:50:18

Patrzę na moje miasto
Kocham je

#34 ~gościa~

~gościa~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 08:33:45

NIE LUBIE LUDZI KTÓRZY LUKRUJĄ PONAD MIARĘ LEKARZOM. ZA TO ŻE RATUJĄ LUDZIOM ŻYCIE MAJA PŁACONE. ZAWÓD JEST NADAL BARDZO DOCHODOWY O CZYM ŚWIADCZY TA KONKURENCJA O INDEKS NA MEDYCYNIE.
SZKODA ŻE POLSKI FISKUS NADAL NIE DOSTRZEGA WIELU ZAWODÓW W TYM LEKARZY GDZIE RZECZYWISTE DOCHODY SĄ ZNACZNIE WYŻSZE.

#35 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4409 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 08:51:30

NIE LUBIE LUDZI KTÓRZY LUKRUJĄ PONAD MIARĘ LEKARZOM. ZA TO ŻE RATUJĄ LUDZIOM ŻYCIE MAJA PŁACONE. ZAWÓD JEST NADAL BARDZO DOCHODOWY O CZYM ŚWIADCZY TA KONKURENCJA O INDEKS NA MEDYCYNIE.
SZKODA ŻE POLSKI FISKUS NADAL NIE DOSTRZEGA WIELU ZAWODÓW W TYM LEKARZY GDZIE RZECZYWISTE DOCHODY SĄ ZNACZNIE WYŻSZE.

a ja jestem wdzieczny losowi za to ze poznale lekarzy z włocka.
Patrzę na moje miasto
Kocham je

#36 Anna B

Anna B

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 13:33:11

Ludzie co wy możecie wiedzieć o szpitalu!! Bzdury piszecie. Kobieta która straciła dziecko jest zła na cały świat i w takim stanie nie powinna się wypowiadać. Gdzie byliście jak Hałas tyle lat rządził i do czego doprowadził? Ile długów narobił!!! Służba zdrowia w całym kraju jest nie dofinansowana a nasz szpital jakoś prosperuje i to nieżle!!!. Złożony został wniosek o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który został pozytywnie zweryfikowany w ramach którego zostaną zakupione: tomograf komputerowy, USG, laparoskop, histeroskop, stoły operacyjne, sterylizator, dwustaniwskowa myjnia dezynfekcyjna do endoskopów, łóżka porodowe, gastroskop, kolonoskop i wiele innych. Od 01.04.2004r roku szpital cały czas się rozwija zostały przez ten czas zakupione 3 nowe karetki, aparat RTG, dla podniesienia jakości świadczonych usług i polepszenia diagnostyki oraz poprawy warunków pobytu chorych w szpitalu dokonywane są zakupy nowego drobnego sprzętu, wykonywane są remonty, na terenie szpitala modernizowana jest sieć komputerowa, rozbudowa istniejących systemów informatycznych szpitala wraz z ich integracją, instalacja terminali umożliwiających wideokonsultacje medyczne, digitalizację diagnostyki RTG z ucyfrowieniem. W 2005r szpital zajął 24 miejsce wśród NZOZ w ogólnopolskim rankingu szpitali Bezpieczny Szpital prowadzonym przez Rzeczpospolitą, natomist w rankingu Wprost oddział chirurgiczny zajął 11 miejsce, a ginekologiczno-położniczy 15 miejsce. W 2006 roku oddział ginekologiczno-położniczy w akcji rodzić poludzku uzyskał 3,5 gwiazdki i 3 serca na 5 możliwych. W rankingu szpitali prywatnych prowadzonym przez Wprost oddział chirurgi ogólnej i onkologicznej zajął 4 miejsce a oddział ginekologiczno-położniczy 16.
Ktoś pisze,że we Włocławku są takie luksusy to niech się tam położy, jak tak jest dobrze to dlaczego Włocławek i Toruń u nas się leczy? Pewnie ,że zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony ale ale trzeba to wyważyć a nie głupoty pisać!!!

Witam.
Z tego jak sie orietujesz co do naszego szpitala moge sie domyslac iz jestes z Szpitala Aleksandrowskiego.Chce Napisac iz moze mamy te karetki ale sa nie tylko wykorzystywane do potrzeb pacjeta ale takze do prywatnych srodkow transportu np: bramy wjazdowej.Bylam sasiadka lekarza i nieraz takie rzeczy widzielismy.Wiec nie pisz mi tu o karetkach.Ciekawa jestem ktore miejsce w rankingu zajeloby zachowanie lekarzy w stosunku do pacjeta?W momencie kiedy sie wypowiedzialam na tym forum nie bylam i nie jestem obecnie zla na caly swiat.Chce apelowac do ludzi aby nie zapomnieli ze maja prawo wypowiadac sie i zadawac pytania lekarzom anie bac sie ich,bo gdyby mogli sie mianowac bogami to by to juz dawno zrobili.Ale to tez nasza wina,myslac ze jak bedziemy cicho i cos sie jeszcze zaniesie, to pomoze i to jest bledne myslenie ludzkosci.

#37 Anna B

Anna B

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 13:40:00

Witam.
Z tego jak sie orietujesz co do naszego szpitala moge sie domyslac iz jestes z Szpitala Aleksandrowskiego.Chce Napisac iz moze mamy te karetki ale sa nie tylko wykorzystywane do potrzeb pacjeta ale takze do prywatnych srodkow transportu np: bramy wjazdowej.Bylam sasiadka lekarza i nieraz takie rzeczy widzielismy.Wiec nie pisz mi tu o karetkach.Ciekawa jestem ktore miejsce w rankingu zajeloby zachowanie lekarzy w stosunku do pacjeta?W momencie kiedy sie wypowiedzialam na tym forum nie bylam i nie jestem obecnie zla na caly swiat.Chce apelowac do ludzi aby nie zapomnieli ze maja prawo wypowiadac sie i zadawac pytania lekarzom anie bac sie ich,bo gdyby mogli sie mianowac bogami to by to juz dawno zrobili.Ale to tez nasza wina,myslac ze jak bedziemy cicho i cos sie jeszcze zaniesie, to pomoze i to jest bledne myslenie ludzkosci.

#38 Anna B

Anna B

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 15:47:05

Miła gwiazdo być może widziała pani OCZAMI CHOREJ WYOBRAŹNI tego lekarza tylko w bieliźnie, ale nie zdaje sobie pani sprawy z tego, że nie jest trudno odszukać pani dane i skierować sprawę do sądu. Tłumaczyć może panią jedynie to, że była pani w końcu chora(pobyt na oddziale szpitalnym)....., może tylko nie na tym co trzeba?

Witam.
Ludzie jezeli nie macie pojecia co to znaczy wolnosc slowa i nie zdajecie sobie sprawy ze od dawna mamy demokracje a nie komunizm, to nie wchodzcie na forum i nie zastraszajcie ludzi tutaj sadami czy prokuratorem za dzwiami.Opanujcie sie,kazdy moze tutaj wypowiedziec sie nikogo nie obrazajac.

#39 Anna B

Anna B

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 15:52:37

Ha ha lazienki i fetor jak sie wody nie spuszcza drodzy pacjenci to smierdzi. pewnie ze kazdy chcialby byc dobrze obsluzony ale niestety lekarzowi tez moze nie wystarczac cierpliwosci na pacjentow ktorzy chca byc najwazniejsi. a poza tym czy wy jestescie swieci niejestescie . na co dzien napewno tez jestescie niemilymi gburami. wiec wara od tych co wam ratuja zycie

Czyli nauczyciel tez moze bic dzieci w szkole a argumentem ma byc brak cierpliwosci? To jest zawod ktory wybrali sobie z powolania a nie ze musieli! no i niestety w szpitalu pacjet jest najwazniejszy,bo dla kogo jest szpital?

#40 Anna B

Anna B

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 16:49:35

Goście

DROGIE PANIE ,MATKI NA TERENIE POWIATU ALEKSANDROWSKIEGO TWORZĘ GRUPĘ WSPARCIA DLA NAS KOBIET . NIECH NAS SŁYSZĄ I WIDZĄ Z JAKIMI PROBLEMAMI SIE BORYKAMY. JAK TRUDNO JEST ZAŁATWIĆ ZASIŁEK, RODZINNE ALBO DORAZNĄ POMOC . JAK BARDZO JESTEŚMY POMIJANE W PROJEKTACH NIE LICZAC SIE Z NASZYM ZDANIEM TWORZONE SĄ CHORE USTAWY
WSZYSTKIE PANIE ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT NA ADRES MEYLOWY dorota11277@wp.pl albo telef 511315437
PROSZĘ PRZEKAZUJCIE TĘ WIADOMOŚC DALEJ IM WIECEJ NAS BĘDZIE TYM SZYBCIEJ JESTEŚMY W STANIE SOBIE POMÓC
gRUPA BĘDZIE MIEĆ DORADCĘ PRAWNEGO I TERAPEUTĘ

Z POWAŻANIEM DOROTA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych