Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital Radziejów

173 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:56:33

Od 1 sierpnia wszystko będzie ok. Oddział wewnętrzny wznowi swoją pracę. Będą nowi lekarze.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:17:36

Na wewnętrzy będą przeniesieni ci z detoxu i terapii alkoholowej bo się na dole nie mieszczą.Zresztą lepiej ich tam schować bo tu jak się wchodzi do szpitala to taki widok.

. A co Ci nie pasuje to są tacy sami ludzie jak Ty. Tylko mają problem z alkoholem. Ciekawy jestem czy Ty jesteś taki kryształowy czy pijesz w domu i udajesz świętego.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 11:05:26

Bzdura!likwidacja interny oznacza likwidację szpitala A to byłby koniec z powiatem

Powiatu to akurat bym nie żałował, szpitala jednak szkoda.

Pobawmy się, jak podzielić powiat:

Dobre do Aleksandrowa

Topólkę do Włocławka

Piotrków i Radziejów inowrocławski

zaś gm. Bytoń do parcelacji pomiędzy ościenne gminy i to akurat warto byłoby zrobić niezależnie od wszystkiego.

#24 ~Donka~

~Donka~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 11:11:20

NO I DLATEGO WLADZE POWIATU NIE POZWOLĄ NA TO.

#25 ~Jasiu~

~Jasiu~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 17:37:34

. A co Ci nie pasuje to są tacy sami ludzie jak Ty. Tylko mają problem z alkoholem. Ciekawy jestem czy Ty jesteś taki kryształowy czy pijesz w domu i udajesz świętego.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 17:39:00

Tak masz rację tacy sami ludzie jak my ale my na nich pracujemy żeby oni mogli sobie leżeć i po odwyku dostać pieniążki na kolejny alkohol a ja jak piję to piję za swoje a nie za opiekę społeczną ale nie nałogowo bo muszę iść do pracy a nie jak oni mają na wszystko w rypane

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 21:09:42

Tak masz rację tacy sami ludzie jak my ale my na nich pracujemy żeby oni mogli sobie leżeć i po odwyku dostać pieniążki na kolejny alkohol a ja jak piję to piję za swoje a nie za opiekę społeczną ale nie nałogowo bo muszę iść do pracy a nie jak oni mają na wszystko w rypane

. O tutaj się nie zgodzę, bo nie wszyscy którzy znajdują się na tym oddziale piją za nasze pieniądze. Wiem że są tam też ludzie pracujący,ale niestety popadli w ten ciężki nałóg z którego ciężko im wyjść. Więc nie można wszystkich pchać do jednego wora.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 15:40:59

Od 1 sierpnia wszystko będzie ok. Oddział wewnętrzny wznowi swoją pracę. Będą nowi lekarze.

To dobrze. Wewnętrzny jest potrzebny. lekarze z tego oddziału są ok. Czy wrócą do pracy?

#29 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 15:55:40

Mam nadzieję że dobrzy fachowcy

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 16:01:33

Lepiej zapłacić więcej i mieć dobrych lekarzy znających się na wszystkim,tylko wątpię czy do takiego małego miasta dobry fachowiec przyjdzie,chyba że naprawdę przyjada zdolni to wtedy warto zaproponować wyższe pensje

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 16:01:56

Lepiej zapłacić więcej i mieć dobrych lekarzy znających się na wszystkim,tylko wątpię czy do takiego małego miasta dobry fachowiec przyjdzie,chyba że naprawdę przyjada zdolni to wtedy warto zaproponować wyższe pensje

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 16:02:17

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 22:20:11

Bzdura!likwidacja interny oznacza likwidację szpitala A to byłby koniec z powiatem

daj Boże koniec powiatu

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 17:00:59

daj Boże koniec powiatu

Sam się skończ .

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:02:26

NAJWYZSZY CZA BY SPRZEDAC TEN SZPITAL,MOZE PRYWATNA SPOLKA ZORGANIZUJE PRAWDZIWE LECZENIE

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 21:53:44

Pozdrawiam panie z izby przyjęć, proponuję kurs rozmowy z pacjentem, bo potrafią tylko warczec

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 22:22:57

Pozdrawiam panie z izby przyjęć, proponuję kurs rozmowy z pacjentem, bo potrafią tylko warczec

Przełożony powinien z nimi przeprowadzić rozmowę,może nie nadają się do tej pracy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:46:05

NAJWYZSZY CZA BY SPRZEDAC TEN SZPITAL,MOZE PRYWATNA SPOLKA ZORGANIZUJE PRAWDZIWE LECZENIE

sam się sprzedaj, buroku,

na wewnętrznym lekarze byli w porządku, pielęgniarki też, ludziom pomogli, mam nadzieję, że wrócą do pracy.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 11:21:12

Może to kogoś zainteresuje:

pismo od dyrektora ZOZu z opisem sytuacji szpitala wpłynęło 6 maja

lekarze wypowiedzenia złożyli 29 kwietnia ze skutkiem na 30 czerwca

pismo dyrektora szpitala z informacją o zamknięciu oddziału z 02.07 do starostwa wpływa 4 lipca, pewnie gołąb pocztowy miał pod wiatr....

ale żeby nie było, że starostwo nic nie zrobiło: trudna sytuacja szpitala była omawiana przez Zarząd powiatu.

#40 ~Leda~

~Leda~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 14:57:57

sam się sprzedaj, buroku,
na wewnętrznym lekarze byli w porządku, pielęgniarki też, ludziom pomogli, mam nadzieję, że wrócą do pracy.

Szpital Radziejów to umierania. Jaki jest tam procent zgonów. Ludzie przestańcie bronić nygusow

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych