Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital nie dostał wynagrodzeń

kontrakt szpital pensja

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~PRACOWNIK~

~PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 11:55:54

Kolejny raz jest problem z wypłatami kontraktowymi, kolejny raz ZUS nie zapłacony w terminie. Dyrekcja nie płaci, ponieważ ma urlopy i zwolnienia. I co jeszcze? Pracować, dyżurować i nie dostawać za ciężką pracę pieniędzy? A ktoś siedzi na tyłku, rządzić nie umie i zgarnia łatwo, co miesiąć wynagrodzenia???????

 

Prowadzi się prywatne wojenki, zwalnia starego, dobrego ordynatora, bo niby pieniędzy się szuka? A na małych oddziałach gnój trwa od lutego? Przyjezdni po 10 osób kasują swoje i zabierają naszym lekarzom? Tam nie widać pieniędzy??? Dlaczego do małych pracowni przyjeżdza z zewnątrz 10 lekarzy? Dlaczego pracownie mają kierownika, zamiast jak wszędzie pod oddział podlegać i ordynatora? Tam też pieniędzy nie widać, że samozwańczy kierownik ma pensję ordynatorską? Robić syf na pediatrii, a nie widzieć pleniącego się cwaniactwa choćby z Bydgoszczy? I w lutym porządek miał być zrobiony?

18 pazdziernika dyrekcja wysłała pisma, że pensja będzie i co? W okolicach jej wypłaty wszyscy urlopują i są chorzy, jest bezkrólewie i ani jednej decyzyjnej osoby?

 

LEKARZE NIE DOSTALI PIENIĘDZY- DYREKCJA DOSTAŁA???

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kontrakt, szpital, pensja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych