Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

szpital lipno

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 04:47:17

Sprawdź osobiście. Poproś o skserowanie historii choroby i będziesz wiedział, czy to prawda. A napisać mogą i w CLI, i w GP, i w Nowościach. Zwłaszcza tam.

To w historii choroby zamieszczają także informacje o zarobkach personelu szpitala ? Przecież o tym nawet CLI nie pisze.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 10:20:30

To w historii choroby zamieszczają także informacje o zarobkach personelu szpitala ? Przecież o tym nawet CLI nie pisze.

Z obsesji pewnie leczą, sprawdź. Psychiatryk w Lipnie jest, daleko szukać nie musisz. A dyskusja zapoczątkowana została notką:

"W Lipnowskim szpitalu za pieczątke na zaświadczeniu lekarskim trzeba zapłacić 25 zł a za ksero historii choroby 0,70 zł za strone ponieważ we własnym zakresie nie można tego zrobić . Pytam dlaczego my płacimy ZUSY I KRUSY ? Gdzie prawo w tym sprzedanym kraju ."

To wpis nr 1 w tym wątku. Napisz do Wyborczej, może się zajmą tematem. Bo do CLI masz uraz.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 11:27:56

Z obsesji pewnie leczą, sprawdź. Psychiatryk w Lipnie jest, daleko szukać nie musisz. A dyskusja zapoczątkowana została notką:

"W Lipnowskim szpitalu za pieczątke na zaświadczeniu lekarskim trzeba zapłacić 25 zł a za ksero historii choroby 0,70 zł za strone ponieważ we własnym zakresie nie można tego zrobić . Pytam dlaczego my płacimy ZUSY I KRUSY ? Gdzie prawo w tym sprzedanym kraju ."

To wpis nr 1 w tym wątku. Napisz do Wyborczej, może się zajmą tematem. Bo do CLI masz uraz.

Czytasz tylko pierwszy i ostatni wpis. Nie ma nakazu odnoszenia się do # 1, "dyskutujesz w podwątku" zapoczątkowanym przez wpis poniższy:

Napisano wczoraj, 20:04:16

Barabasz, dnia 27 Sty 2014 - 12:24 PM, napisał: snapback.png

Dlaczego dyr. szpitala w Lipnie zarabia 70 tysięcy / na miesiąc blokując trzy etaty i najczęśćiej jest poza zasięgiem . A może warto, aby zainteresowały się tym ogólnopolskie media ?

proponuje CLI !

Napisano wczoraj, 22:36:25

Gość, dnia 31 Sty 2014 - 8:34 PM, napisał: snapback.png

pewnie w CLI o tym wyczytałeś "obywatelu" ?

no co, nie nada się ? :(

- "Bo do CLI masz uraz" - tak, bo jeżeli piszesz, że mam się udać na psychiatryk to napisz także, że Ty już tam byłeś/byłaś. Jeśli czytam, że ktoś od kogoś dostaje coś i wiem, że to nie jest od tego kogoś tylko z kredytów, a nie jest o tym napisane, to uważam, że jest to jednostronna relacja. Jednostronna znaczy nieobiektywna. Tj. tzw. propaganda sukcesu, którego nie ma.

No teraz możesz wracać tam, gdzie mi radzisz się udać "Gość'iu.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 11:32:58

Napisano wczoraj, 22:36:25

Gość, dnia 31 Sty 2014 - 8:34 PM, napisał: snapback.png

- "Bo do CLI masz uraz" - tak, bo jeżeli piszesz, że mam się udać na psychiatryk to napisz także, że Ty już tam byłeś/byłaś. Jeśli czytam, że ktoś od kogoś dostaje coś i wiem, że to nie jest od tego kogoś tylko z kredytów, a nie jest o tym napisane, to uważam, że jest to jednostronna relacja. Jednostronna znaczy nieobiektywna. Tj. tzw. propaganda sukcesu, którego nie ma.

No teraz możesz wracać tam, gdzie mi radzisz się udać "Gość'iu.

A możesz to napisać po polsku?

Ja się udam na pewno tam gdzie ty powinieneś, jak tylko zauważę u siebie pierwsze objawy obsesji.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 11:39:00

A możesz to napisać po polsku?

Ja się udam na pewno tam gdzie ty powinieneś, jak tylko zauważę u siebie pierwsze objawy obsesji.

Za trudne ? Tego się spodziewałem. Ubliżaj sobie jeszcze trochę, może Tobie ulży. :)

ps. nie będę pisał, że za trzecim czytaniem uda się Tobie zrozumieć, bo to jest "po polsku".

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 11:49:03

Za trudne ? Tego się spodziewałem. Ubliżaj sobie jeszcze trochę, może Tobie ulży. :)

ps. nie będę pisał, że za trzecim czytaniem uda się Tobie zrozumieć, bo to jest "po polsku".

Te chwyty erystyczne to Ty misiu masz obcykane, ale to nie na wszystkich działa, powiem Ci w wielkiej tajemnicy. I masz 100% racji - to jest "po polsku"...laie_67.gif

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 12:10:35

Te chwyty erystyczne to Ty misiu masz obcykane, ale to nie na wszystkich działa, powiem Ci w wielkiej tajemnicy. I masz 100% racji - to jest "po polsku"...laie_67.gif

Udało się zrozumieć. brawa.gifJaka radość laie_67.gif

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 12:12:55

Udało się zrozumieć. brawa.gifJaka radość laie_67.gif

Bardzo się cieszę. Zwłaszcza z Tego, że umiesz się tak cieszyć swoim sukcesem. Udało Ci się zrozumieć? Brawo!

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 12:20:56

Bardzo się cieszę. Zwłaszcza z Tego, że umiesz się tak cieszyć swoim sukcesem. Udało Ci się zrozumieć? Brawo!

Powymienialim śmy grzeczności i do rzeczy. To nada się to CLI żeby się zainteresowało tymi 70 tysiącami złotych wypłat, czy się nie nada, bo w te stronę nie umi ? icon_cry.gif

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 12:50:46

Powymienialim śmy grzeczności i do rzeczy. To nada się to CLI żeby się zainteresowało tymi 70 tysiącami złotych wypłat, czy się nie nada, bo w te stronę nie umi ? icon_cry.gif

A zadzwoń i spytaj. Umisz? I do TVN, Gazety Pomorskiej, Nowości i Polsatu. Większy rozgłos będzie. Hmmmmm?

#31 ~bond~

~bond~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 15:03:43

Bo my nadal uważamy /  a jest nas wielu /, że zarobki Szyjkowskiego są PONAD MIARĘ, "naszą polską miarę". Wiadomo, że szpitalem zawiadywać ktoś musi. Ale czy my, jako obywatele płacący z naszych składek zdrowotnych, godzimy sie na to , aby Szpitalem Spółką z  o.o. w Lipnie  zarządzał rozrzutny i niedouczony prezes wraz kolegami?

#32 ~Kunta Kinte~

~Kunta Kinte~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 15:08:40

A Waleczko jak ukończył ekonomię - to niech pracuje w banku. Bo młodzi ludzie z jego wykształceniem pracują w marketach.

Kunta Kinte

#33 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 12:18:35

A zadzwoń i spytaj. Umisz? I do TVN, Gazety Pomorskiej, Nowości i Polsatu. Większy rozgłos będzie. Hmmmmm?

Mówią, że waleczko długo nie pociągnie. I  zostanie szyja bez głowy. A do CLI nie ma co zgłaszać, bo oni też są skorumpowani.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 13:32:55

Mówią, że waleczko długo nie pociągnie. I  zostanie szyja bez głowy. A do CLI nie ma co zgłaszać, bo oni też są skorumpowani.

Do TVN, Gazety Pomorskiej, Nowości i Polsatu.

Wszyscy ci nie pasują? Nikt? A TVP?

Ale to skorumpowanie to w razie czego w sądzie udowodnisz?

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 18:42:17

witam, może ktoś mi podpowie gdzie przyjmuje ginekolog Krzysztof Kołacz?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 18:45:55

witam, może ktoś mi podpowie gdzie przyjmuje ginekolog Krzysztof Kołacz?

w gabinecie ginekologicznym

#37 ~Tobiasz~

~Tobiasz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 19:23:26

Niezły dowcipniś z ciebie. Ale na forum lipnowskim poruszamy tylko i wyłącznie poważne tematy. I ponawiamy pytanie ; Za co waleczko płaci szyjkowskiemu tak dużą kasę? I to z naszych podatniczych składek. Szpital to  przecież nie prywatny folwark Mości Pana Prezesa i jemu oddanych. To nasze wspólne mienie i dobro, które finansujemy regularnie i co miesiąc. A może napiszemy skargę do Lecha Wałęsy? Bo starosta Krzysiek też przynależy do kliki, dofinansowuje kolesi z naszej kasy na maxa, Aż w  innych powiatach jest o tym  głośno. I budzi  niesmak u innych dyrektorów szpitali. Na pohybel złodziejom i Baranom

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 19:49:20

Niezły dowcipniś z ciebie. Ale na forum lipnowskim poruszamy tylko i wyłącznie poważne tematy. I ponawiamy pytanie ; Za co waleczko płaci szyjkowskiemu tak dużą kasę? I to z naszych podatniczych składek. Szpital to  przecież nie prywatny folwark Mości Pana Prezesa i jemu oddanych. To nasze wspólne mienie i dobro, które finansujemy regularnie i co miesiąc. A może napiszemy skargę do Lecha Wałęsy? Bo starosta Krzysiek też przynależy do kliki, dofinansowuje kolesi z naszej kasy na maxa, Aż w  innych powiatach jest o tym  głośno. I budzi  niesmak u innych dyrektorów szpitali. Na pohybel złodziejom i Baranom

Nioo, ale i Wam nie brakuje. Pytać użytkowników forum GP w tematach o których wiedzą nic albo prawie nic. Skarga - ZONK. Kliki ? macie coś na papierze, czy z pamięci jedziecie ? Ten niesmak to pewnie z zazdrości u tych innych(?) dyrektorów. Adres jakiś konkretniejszy temu hyblowi podajcie przed, bo po będzie za późno. :)

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 20:06:00

w gabinecie ginekologicznym

dziękuję bardzo konkurencji dr Kołacza. Czujna jest. Pzdr.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 20:11:59

dziękuję bardzo konkurencji dr Kołacza. Czujna jest. Pzdr.

Nie, ale było "głupie" pytanie a pomimo to odpowiedź była prawidłowa. ;)

ps. nie wierzę, że nie masz telefonu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych