Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szmalcownik Jan Grabiec został zastrzelony przez Armię Krajową.

148 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 14:08:52

W dniu 17 marca br. mija 75 rocznica wykonania wyroku kary śmierci przez Armię Krajową na Janie Grabcu z Krakowa , który wydawał do Gestapo Polaków ratujących Żydów .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 14:10:36

W dniu 17 marca br. mija 75 rocznica wykonania wyroku kary śmierci przez Armię Krajową na Janie Grabcu z Krakowa , który wydawał do Gestapo Polaków ratujących Żydów .

Jan Grabiec -gdzieś o takim słyszałem...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 14:25:00

Jan Grabiec -gdzieś o takim słyszałem...

Tak się nazywa  polityk z PO .Ostatnio nie pokazuje się w mediach 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 15:27:46

Tak się nazywa  polityk z PO .Ostatnio nie pokazuje się w mediach 

Gdzie można znaleźć w necie wykaz nazwisk "Szmalcowników"?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 16:46:26

Gdzie można znaleźć w necie wykaz nazwisk "Szmalcowników"?

Gdyby został opublikowany wykaz nazwisk szmalcowników to lektura byłaby bardzo ciekawa bowiem  można by poszukać powiązań rodzinnych różnych polityków obecnego czasu...

#6 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 10:35:48

Gdyby został opublikowany wykaz nazwisk szmalcowników to lektura byłaby bardzo ciekawa bowiem  można by poszukać powiązań rodzinnych różnych polityków obecnego czasu...

Po 1945 r Urząd bezpieczeństwa(UB)  przyjął w swe szeregi szmalcowników, których nie zdołała w czasie wojny ukatrupić AK, do UB wstąpiło też wielu agentów  gestapo .-(patrz TVP-info.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:02:32

Ty  kretynie masz jedno czy dwa imienia ? :D

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:03:12

Ty  kretynie masz jedno czy dwa imienia ? :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:30:47

Jestem kretyn bezimienny :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:31:53

Jestem kretyn bezimienny :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:42:02

ostrzyciel łańcuchów po nawałnicy ? :lol:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:48:02

Piszę anonimowo bo jestem tchórzem  :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:02:31

jest taki jeden TW- współczesny komuszy szmalcownik   grudziądzki  co  ma podobno  jedno imienie
:)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:38:37

Po 1945 r Urząd bezpieczeństwa(UB)  przyjął w swe szeregi szmalcowników, których nie zdołała w czasie wojny ukatrupić AK, do UB wstąpiło też wielu agentów  gestapo .-(patrz TVP-info.

A kierownictwu  UB - wiadomo jakiej byli narodowości-nie przeszkadzało to że byli szmalcownikami i agentami Gestapo , im chodziło jedynie o to  aby mieć  władzę i zniszczyć Polskich Żołnierzy Niezłomnych.

#15 ~Wkurzający~

~Wkurzający~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:49:57

Myślałem że jesteś bardziej obeznany w świecie wirtualnym ale widzę że masz predyspozycje bardziej do tarcia chrzanu .Więc nie dziwię się że wkurzający i Antyza to dla ciebie ta sama osoba .Powtarzaj to dzień w dzień przed snem może kłamstwo stanie się prawda jeżeli na tyle cię tylko stać bo na zrozumienie już nie .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:20:53

Myślałem że jesteś bardziej obeznany w świecie wirtualnym ale widzę że masz predyspozycje bardziej do tarcia chrzanu .Więc nie dziwię się że wkurzający i Antyza to dla ciebie ta sama osoba .Powtarzaj to dzień w dzień przed snem może kłamstwo stanie się prawda jeżeli na tyle cię tylko stać bo na zrozumienie już nie .

Ty jestes wkurzajacy/ -ty jesteś anonimowym, tchórzliwym anonimem.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:23:54

jest taki jeden TW- współczesny komuszy szmalcownik   grudziądzki  co  ma podobno  jedno imienie
:)

zbignieu od Wildsteina ? ;)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:25:10

Zakochany

#19 ~Wkurzający~

~Wkurzający~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:36:50

Ty jestes wkurzajacy/ -ty jesteś anonimowym, tchórzliwym anonimem.

Czy jestem wkurzający to pytaj sam siebie nie mnie ,bo szybciej wkurzę ciebie niż sam siebie lub inną osobę .Jeżeli zarzucasz mi coś sebix to powinieneś wiedzieć że tylko osoby które nie są tchórzem mogą używać takich słów .3 razy odrzuciłeś propozycje a więc nie używaj słów które pasują do ciebie .Podobno w internecie nikt nie jest anonimem ale ty jesteś nieudacznik i dla Ciebie będę anonimem .Ale to już twoja winna nie moja .Wiem najprostszy sposób iść na łatwiznę ale ja takim lewusom zawsze mówię Nie ,więc i tobie nie będę tego ułatwiał .Obejrzyj sobie na YouTube film Tiger Bonzo on podobno hejterom blokuje komputer i płytę główną może i ciebie nauczy .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:43:46

Kolacyjka zakochany na zawsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych