Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła policealna w Inowrocławiu

szkoła policealna żak Inowrocław fitness dojazd

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asieńka~

~asieńka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 12:36:52

Witam wszystkich Forumowiczów.

Pozwoliłam sobie napisać do Was, ponieważ zapisałam się do szkoły policealnej Żak w Inowrocławiu na kierunek INSTRUKTOR FITNESS.

Jestem ciekawa, czy ktokolwiek z Was, mieszkańców Aleksandrowa i okolic ma w planach naukę w tej bądź innej szkole? A najlepiej ze mną na IF :D 

Już tłumaczę skąd moje pytanie - będę dojeżdżać do tej szkoły samochodem w soboty i niedziele. Gdyby był ktoś zainteresowany, można dojeżdżać razem, bo koszty zawsze mniejsze, no i raźniej będzie :) 

Pozdrawiam,

Asieńka

#2 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 03 luty 2015 - 13:17:29

Drodzy Mieszkańcy,

trudna sytuacja na lokalnym rynku pracy powoduje, że znalezienie dobrze płatnej pracy wiąże się z koniecznością nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych lub wyjazdem za granicę. Ciekawą alternatywą dla płatnych studiów zaocznych jest możliwość nauki w DARMOWYCH szkołach  policealnych, w których w rok lub w dwa lata można uzyskać tytuł zawodowy technika danego zawodu. Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Inowrocławiu proponuje naukę na DARMOWYCH kierunkach dwuletnich, m.in.: technik BHP, technik administracji, technik rachunkowości oraz opiekun osoby starszej. W ofercie jest również florysta, technik usług kosmetycznych , czy technik turystyki wiejskiej.

Prowadzimy także nabór do Jednorocznych Szkół Policealnych na kierunkach: instruktor fitness (całkowita nowość na inowrocławskim rynku), wizażystka/stylistka, instruktor odnowy biologicznej (daje perspektywy pracy w uzdrowiskowym Inowrocławiu), specjalista ds. dietetyki,  konsultant ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

Zarówno w szkołach jednorocznych jak i dwuletnich nie wymagamy matury, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nauka odbywa się w trybie zaocznym - w sobotę i niedzielę. Pozwala to połączyć naukę w ŻAK-u z pracą zawodową oraz  nauką w szkole dziennej np. na studiach.

Ponadto, słuchacze otrzymują legitymację uprawniającą do zniżek w komunikacji miejskiej MPK, PKP, a także bezpłatne zaświadczenia m.in. do ZUS, KRUS, MOPS. Dzięki ogólnopolskiemu programowi partnerskiemu, nasi słuchacze mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju – również w lokalnych firmach.

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” daje możliwość podniesienia lub zdobycia nowych kwalifikacji, dzięki temu jesteśmy najbardziej atrakcyjną propozycją na rynku edukacyjnym. 

#3 ~Black~

~Black~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 17:42:09

Możesz podać więcej informacji odnośnie tej szkoły i kierunku Instruktor Fitness. Być może się skuszę i również zapisze się na te zajęcia. Ile trwa, jakie opłaty, godziny zajęć, czy co tydzień zajęcia itd itp/

#4 ~asieńka~

~asieńka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 10:52:13

Nauka trwa ROK, jest podzielona na dwa semestry, każdy po 5 miesięcy, zajęcia 2 razy w miesiącu, sobota i niedziela, koszt 119 zł miesięcznie, ale możesz dostać rabat 30%, jak masz wykształcenie średnie. 

Nie wiem, co chcesz wiedzieć, musiałbyś zadzwonić do szkoły. Pani  w sekretariacie wyczerpująco odpowiada na pytania

#5 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 13:23:50

Ja dzwoniłem do sekretariatu w sprawie instruktora fitness, ale można połączyć ten kierunek np. ze specjalistą ds. żywienia. Też fajna opcja. I wtedy też jakieś zniżki są. Do ina jest kawałek drogi, ale chyba się skuszę.

#6 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:05:24

Panie Macieju, serdecznie zapraszamy - czas pomyśleć o przyszłości.

Pozdrawiamy.

#7 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 15:29:16

Szanowni Państwo,

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Inowrocławiu informuje, iż nabór do szkoły trwa do 31 marca. 

Można zapisywać się jeszcze na następujące kierunki:

Technik Administracji (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)

Technik Usług Kosmetycznych (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)

Florysta (nauka trwa rok, kończy się egzaminem do OKE)

Instruktor fitness (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN)

Konsultant ds.żywienia (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN))

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła policealna, żak, Inowrocław, fitness, dojazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych