Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła policealna Toruń?

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 00:01:54

~Tomek ~ nwm o którym skk mówisz ale w Toruniu jest płatna szkoła i to wszystkie kierunki. I ten tekst z pracą po tej szkole jest również śmieszny. Panie w sekretariacie zawsze oburzone i nic nie wiedzą. Problem z wydaniem zaświadczenia. Problem z poinformowaniem na temat planu lekcji. Pytają się uczniów/słuchaczy ile jest do zapłaty za szkołę tak jakby nie miały gdzie sprawdzić. Wysyłają emaile z wezwaniem do zapłaty mimo że wszystko opłacone i czarno na białym jest napisane. Następna sprawa to to że zajęcia odbywają się w trzech różnych budynkach (różne adresy) Są sytuacje że w planie jest napisane na młodzieżowej a nikogo nie ma bo nagle im się przypomniało że na chełmińskiej. Nauczyciele się spóźniają bo zamiast na 8 przychodzą na 8.30. Nie polecam tej szkoły nikomu.

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 00:08:01

Tomek ~ nwm o którym skk mówisz ale w Toruniu jest płatna szkoła i to wszystkie kierunki. I ten tekst z pracą po tej szkole jest również śmieszny. Panie w sekretariacie zawsze oburzone i nic nie wiedzą. Problem z wydaniem zaświadczenia. Problem z poinformowaniem na temat planu lekcji. Pytają się uczniów/słuchaczy ile jest do zapłaty za szkołę tak jakby nie miały gdzie sprawdzić. Wysyłają emaile z wezwaniem do zapłaty mimo że wszystko opłacone i czarno na białym jest napisane. Następna sprawa to to że zajęcia odbywają się w trzech różnych budynkach (różne adresy) Są sytuacje że w planie jest napisane na młodzieżowej a nikogo nie ma bo nagle im się przypomniało że na chełmińskiej. Nauczyciele się spóźniają bo zamiast na 8 przychodzą na 8.30. Nie polecam tej szkoły nikomu.

#23 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 22:01:15

Ja w Toruniu zaczynałam kilka szkół ale zawsze jakiś problem się pojawiał, a to z nauczycielem a to z płatnościami. Ostatecznie wybrałam szkołe w Szczecinie Dental Service i jestem zadowolona. Już niedługo będę asystentką stomatologiczną.

#24 ~matylda_trń~

~matylda_trń~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 20:50:05

Ja jestem z Torunia, ale obecnie pracuje i uczę sie w Warszawie. O szkołach policealnych słyszałam, ale do żadnej nie chodziłam. Myślalam o języku angielskim żeby podszkolić, a właśnie w policealnych pewnie dużo taniej niż w takich językowych?

#25 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 21:09:45

Dużo taniej, nawet chyba nie ma porównania. W dobrej policealnej szkole miesięcznie wychodzi jakoś 90-100 zł, a przy zapłacie z góry jeszcze taniej.

#26 Szkoła ŻAK

Szkoła ŻAK

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 16:02:31

Dzień dobry,
jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły policealnej zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły ŻAK. Jesteśmy największą siecią szkół policealnych w Polsce, a swoje oddziały mamy w ponad 80 miastach w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych kierunków na naszej stronie. Rejestracja wciąż trwa! Zapraszamy do zapisów do końca marca :)

#27 ~Bogdan92~

~Bogdan92~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 19:54:59

Ja jestem z Torunia i chodze do Żaka na kierunek technik administracji. Zapraszamy do nas, zacząłem dopiero w lutym i możesz jeszcze dołączyć do grupy. Jak na razie bardzo polecam - same pozytywne odczucia 

#28 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:34:01

Ja tam chodzę do Cosinus. Myślę że szkoła bardzo dobra a za naukę nic nie płacę, więc wydaje mi się że to lepsza opcja.

#29 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:35:21

Ja tam chodzę do Cosinus. Myślę że szkoła bardzo dobra a za naukę nic nie płacę, więc wydaje mi się że to lepsza opcja.

#30 ~kazik89~

~kazik89~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 08:54:17

Czemu uważasz, że Cosinus to lepsza opcja od Żaka? W Żaku jest bardzo dużo kierunków za darmo, więc to nie jest tak, że tylko w Cosinusie się za naukę nie płaci :)

#31 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:15:57

Polecam SKK Toruń ,ul.Szosa Chełmińska 17,Toruń

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 02:00:42

Czemu uważasz, że Cosinus to lepsza opcja od Żaka? W Żaku jest bardzo dużo kierunków za darmo, więc to nie jest tak, że tylko w Cosinusie się za naukę nie płaci :)

Też uwazam że Cosinus lepszy, jak patrzyłam to  co mnie interesowalo - masażysta dokładnie -  to w żaku jest płatne a w cosinus wszystkie szkoły policealne są za darmo i masażysta też

#33 ~wieczysława55~

~wieczysława55~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:30:10

Ja również skłaniam się ku Cosinusowi bo sama skończyłam kierunek opiekun medyczny i tak dobrze mnie przygotowali do egzaminu że zdałam bez problemu. No i teraz pracuje już w zawodzie, także warto ich wybrać.

#34 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:10:23

Ja chodziłem do ŻAK i podobało mi się pod względem organizacyjnym

#35 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:18:40

Nie polecam .Instytucja skierowana na zysk.Zapisałam się na kurs dla maturzystów w marcu 2019,który miał ruszyć również w marcu.Opiewał on na 60h matematyki i 60 h angielskiego.W sekretariacie od razu wywarto na mnie presję aby podpisać umowę(nie rezerwować).Czyli zobowiązać do uiszczenia opłat.Podpisałam.Minął marzec nic się nie dzieje o nikt nie umie powiedzieć kiedy ruszy kurs.Pani dyrektor na necie umieściła info że rekrutacja przedłużona do połowy kwietnia.A matury zaplanowane od 6 maja ,helooooo!Nie wiem jak oni chcieli zrealizować przez kilkanaście dni 120h materiału z licealistami których obowiązywała jeszcze frekwencja w szkołach od poniedziałku do piątku.Dzwoniłam,dopytywałam,zapewniali że na dniach kurs ruszt ,mieli oddzwaniać -zero kontaktu .W końcu wypowiedziałam umowę .Żenada,brak profesjonalizmu i naciąganie .Odradzam!!!!!

#36 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:20:08

Oczywiście opisuje SKK Toruń ul.Chełmińska

#37 ~AngelikaGro~

~AngelikaGro~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 11:12:17

To ja mogę polecić szkołę policealną Cosinus. Dlaczego? Bo oferują dobry start! 

Ja uczęszczam do szkoły Cosinus i wcześniej studia płatne jedne i drugie, a teraz mam dobry poziom nauki za darmo. Na zajęciach dużo przyswajamy wiedzy, ogrom wiedzy praktycznej, doświadczamy i nabywamy umiejętności. Sale do zajęć przystosowane, mamy na czym pracować. Nauczyciele przygotowują do egzaminów oraz do tego by później pracować w zawodzie. Ja już sama będę miała praktyki, które muszę wykonać a jednocześnie możliwość pozostania już u pracodawcy.

Atmosfera jest przyjemna i na zajęciach z nauczycielami i w sekretariacie. Dokumenty, o które prosiłam m.in. legitymacja, zaświadczenie otrzymałam. 

Ja jestem zadowolona z nauki w szkole Cosinus i mogę ją polecić. Moim zdaniem jeśli ktoś chce się uczyć i rozwijać to wyniesie to co dla niego będzie ważne. Uważam, że jeśli ktoś  nie chodzi na zajęcia i nie przykłada się do nauki to czy to wina szkoły? Nie sądzę...

Pozdrawiam,

AngelikaGro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych