Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła policealna Toruń?

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 10:38:32

Witam wszystkich.

Mam małe pytanie.
Jaką szkołę policealną w Toruniu polecacie?
Jest ich kilka i nie jestem w stanie wybrać.
Chciałabym usłyszeć waszą opinię na ten temat.

Pozdrawiam

Ania :)

#2 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 21:29:06

Jeśli szukasz szkoły policealnej to polecam SKK w Toruniu na Szosie Chełmińskiej. Uczyłem się na kierunku technika geodety. Mają fajne pracownie a co najważniejsze zajecia oparte na praktyce. Można się czegoś nauczyć. No i nie płacisz za naukę i po szkole masz pracę bez problemu.

#3 Kasia_22

Kasia_22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 09:58:12

Ja w tym roku skończyłam w SKK Asystenktę Stomatologiczną i zgadzam się z kolegą - ogromnie polecam SKK! Jest bardzo dużo zajęć praktycznych i naprawdę bardzo dobrze wyposażone pracownie! Do tego bardzo fajna kadra nauczycieli. Polecam bo naprawdę warto! :) a jaki kierunek Ciebie interesuje? Mam koleżanki na innych kierunkach w SKK także mogę ich popytać co i jak...

Użytkownik Kasia_22 edytował ten post 13 sierpień 2016 - 10:02:31

#4 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 08:05:00

A czemu akurat policealne itp.
Sam mam zawodowe wykształcenie jako mechanik samochodowy pracuje w zawodzie 10lat i chciałbym uzyskać typowy zawód elektryk tez szkole zawodowa matura mi nie potrzeba bo liczy się fach w rękach.

#5 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 13:58:12

Myślę że warta uwagi jest szkoła Cosinus. W zupełności za darmo, żadnych opłat i kar za nieobecności, spory wybór kierunków. Nauczyciele też dobrze przygotowują uczniów do egzaminów końcowych, wiec czego chcieć więcej :)

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:10:05

Pytanie to was.
Dlaczego tylko szkoły policealne itp.
Jestem po zawodowce i potrzebuje zawód elektryka. Nie potrzebne mi żadne policealne uzupełniające itp.
Poprostu typowy fach elektryk.
Dziękuję za odpowiedź.
Zwolnienia z zus tez wystawianie są?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 07:07:56

Cosinus

#8 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 18:11:59

Do cosinus Ty widzisz moje pytanie? czy Olewka totalna.
Tak jak na tel olewacie mnie.?

#9 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 27 luty 2017 - 16:04:25

nie każdy ma zdolności i predyzpozycje żeby być elektrykiem, hydraulikiem czy mechanikiem.

dlatego takie szkoły policealne też mają swoje plusy w przypadku m.in takich kierunków jak: kosmetyczka, opiekunka itp.

Co do Cosinusa - moim zdaniem szkoła bardzo w porządku

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 17:58:08

Zatem dlaczego nie ma w cosinus podstawowych kierunków które zapewniają prace?
Po co cos policealnego. Itp
Interesuje mnie typowy fach.

#11 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 luty 2017 - 17:01:55

a Twoim zdaniem jakie to kierunki podstawowe które zapewniają pracę?
​po studiach też nie zawsze jest praca...

a kierunki policealne? jeszcze chyba byś się zdziwił bo są takie kierunki w cosinusie co pracę moim zdaniem zapewniają

#12 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 19:43:48

Dlaczego wszystkiego jest policealne itp.
A nie typowo kierunki zawodowe.
?
Murarz. Dekarz tokarz?
Dobry tokarz zarabia więcej niż ktoś po studiach.
Papier się teraz nie liczy tylko umiejętności

#13 agnik

agnik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 08:46:21

Mirek może masz rację, ale to zawody dla wąskiej grupy osób, wykluczając kobiety. są chyba jeszcze jakieś szkoły które tego uczą?

umiejętności i wiedza wiadomo że są najważniejsze, bo to jaką szkołę skończysz nie jest już tak ważne. ale liczy się sposób przekazania wiedzy itp. jeśli mowa o cosinusie. to na tle wszystkich szkół policealnych szkoła ta naparawde wypada bardzo dobrze, bo później na państwowych egzaminach zdają niemal wszyscy

#14 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:49:55

Jak mieszkałam w Warszawie, chodziłam do Progresu, teraz jestem na rocznym kontrakcie właśnie w Toruniu i ubolewam, że progresu nie ma, bo super kierunki mają w ofercie ;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 07:24:23

Roczny kontrakt? A co z wlasna rodzina praca rachunkami itp?
Widac ze sciema bo kto tak po prostu wyjedzie sobie na rok zostawiając wszystko.

#16 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 21:27:27

Rodzina została w Warszawie, wbrew pozorom Toruń nie jest aż tak daleko i co weekend widzę się z najbliższymi, ale na szkołę niestety czasu brakuje, trzeba by zrezygnować z życia rodzinnego. Ale może za rok. Mam taką nadzieję. 

#17 ~Malina Cytryna~

~Malina Cytryna~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 23:05:49

Ciekawy sposób na życie i nie ma co go negować, każdy ma swój własny i robi tak żeby było mu dobrze. Z Torunia do Warszawy niedaleko, jak Ci zależy na jakimś konkretnym kierunku w konkretnej szkole, np ten progres, to rób wszystko żeby osiągnąć cel. Powodzenia!

#18 ~Emilia1~

~Emilia1~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:41:47

Dla mnie wyjazd z powodu szkoły policealnej do innego miasta tym bardziej z Warszawy jest przesadą. Przecież jest masa szkół tego typu, która oferuje różnorodne kierunki więc jest w czym wybierać przecież. Wiem bo sama chodzę do cosinusa i rok temu się tym interesowałam.

#19 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 22:31:07

Wiesz, szkoły są różne. O tych o których nie mam pojęcia nie chcę się wypowiadać. Ale tak to już jest - spodoba Ci się w jednym miejscu i masz ochotę tam wrócić, bo po prostu wiesz, że się tam możesz wiele nauczyć i wiesz czego się możesz spodziewać. Stąd u mnie sentyment do Progresu ;)

#20 ~Malin~

~Malin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:47:33

No, dobrze powiedziane. A w tym progresie jak go kończysz to dyplom po angielsku też dają?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych