Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła Policealna

szkoła policealna wektor edukacja po liceum

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:20:09

Cześć, jestem na etapie poszukiwania jakieś szkoły policealnej w Bydgoszczy. Jaką szkołę możecie polecić? Zainteresowała mnie oferta szkoły Wektor, czy coś na jej temat słyszeliście?

#2 Xuck Luck

Xuck Luck

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:24:11

Cześć, jestem na etapie poszukiwania jakieś szkoły policealnej w Bydgoszczy. Jaką szkołę możecie polecić? Zainteresowała mnie oferta szkoły Wektor, czy coś na jej temat słyszeliście?

A jaki kierunek Ciebie interesuje??

#3 mrtaxx3

mrtaxx3

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 15:26:46

Właśnie, wszystko zależy od kierunku. Ja też szukam szkoły policealnej, i też m.in rozważam "Wektor" - technika BHP. Myśle że ukonczenie takiego kierunek na pewno by mi sie przydalo w przyszlosci.

#4 ja741

ja741

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 10:09:09

O Wektorze słyszałem sporo, mają sporo ofert dzięki czemu znajdziesz coś dla siebie.

#5 sylwia123

sylwia123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 12:52:29

Też się zastanawiam nad szkoła Wektor. Słyszałam dobre opinie na temat tej szkoły ale chcę się jeszcze czegoś więcej dowiedzieć od was, pomożecie ? 

#6 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 18:33:10

Tylko nie ta szkoła!!!!

Byłam na kierunku administracji i uważam, że to była strata czasu!!

Przeniosłam się do Cosinusa i jest o wiele lepiej.

Jak zależy ci na wiedzy, to wybierz jakąś dobrą szkołę, znaną, a nie ten podrzędny Wektor.

Tej szkole bardziej zależy na kasie jaką dostają za uczniów niż żeby ich czegoś nauczyć.

Dobrze ci radzę wybierz SKK albo Żaka jest jeszcze szkoła Nova popytaj i posprawdzaj bo zmarnowanego czasu w szkole WEKTOR nikt ci nie zwróci!!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła policealna, wektor, edukacja, po liceum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych