Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szerzawy

szerzawy uczniowie dyrektor mogilno

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:28:22

Piszesz o sprzedaży rybek, gdzie kupujący nie dostaje karteczki, czyli paragonu. Tak zwanej niefiskalnej rybce. Ale wstyd, bo taki dobry władca i nielegalnie handluje. Zróbmy konkurs: paragon od władcy /kto dostał ?/ Nagrodą będzie stanowisko w starostwie.

#22 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:45:01

No już dajcie spokój władcy...Rybka legalna, czy nie - zawsze milczy i lubi pływać, a to cechy bezcenne...

#23 ~Gutek~

~Gutek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:52:18

Jednak żal mi Szerzaw, jak można bezkarnie niszczyć szkołę przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych ? Nowa dyrekcja to jakaś ściema polityczna. Wstyd.

#24 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:37:06

Zadałam sobie pytanie, czy lokalne media się problemami owymi zająć mogą, ale szybko się zreflektowałam, że przecież mediów TUTAJ jakowych nie ma. PAŁUKI bowiem to TUBA LECHA, a cmg, to w sumie nie wiem. Poziom ucznia co prasówkę próbuje ułożyć i zarobić na taniej, amatorskiej reklamie. Może prawdziwe media mogłyby się pochylić nad problemami powiatu Mogiln ?. Daj Panie Boże.

#25 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:49:23

Powiem po męsku - szlag mnie jasny trafia, że dyrektorem na Szerzawach zrobili nieroba nad nierobów -  mistrza od wf, kolesia, który pojęcia nie ma o czymkolwiek, który w życiu nigdy żadnego sukcesu ze swoim zespołem nie odniósł. Dla którego najważniejszy jest tytuł i kasa - ale bez odpowiedzialności. Zróbcie jeszcze na miejsce Pani Iwony Dudziak dyrektorem dotychczasowego dyrektora zespołu Marka M. i osiągnięcie szczyt głupoty. Naiwności i takich tam. Gratuluję. Pozdrawiam serdecznie Panią Iwonę, chapeau bas.

#26 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 minut temu

A w przypadku Pana Jerzego dyrektora - jedno ciśnie się na usta. Kończ waść wstydu oszczędź /sobie i innym/.

#27 ~Gacek~

~Gacek~
  • Goście

Napisano 17 minut temu

Panie starosto, opamiętaj się pan. Z jednej strony nominujesz na stanowiska w urzędach swoich znajomków i krewnych, z drugiej zwalniasz i karzesz ludzi oddanych powiatowi. BRAWO, BRAWO. Rób pan tak dalej, a i pana szczęśliwa karta może się niedługo odwrócić. Czego życzę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szerzawy, uczniowie, dyrektor, mogilno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych