Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Szerzawy

szerzawy uczniowie dyrektor mogilno

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:52:13

Kiedyś w czwórce na Szerzawach kolo Mogilna uczył się mój mlodszy brat . Był chuligan, niegrzeczny a wyszedł na ludzi i nastepni ludzie tam się uczący chyba też . Ostatnio doszlo do mnie że zwolniono dyrektorkę kobita twarda ale sprawiedliwą ręką wszystko w porządku trzymala . Wielki szacun dla pani . Glowa do gory . Mam pytanie dlaczego pozbywa się takich ludzi jak ona ? Co na to wladza ? Ta pani z tego co wiem to wyciągla kiedys to miejsce z dołu i tak taka otrzymuje zaplate. kazdy dzieciak ktory skonczyl te szkole moze poswiadczyc.

#2 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 07:22:57

Chwała bohaterom

Może to i dobrze się stało, że zrezygnowano z Pani Dyrektor...??? Ale dla Pani Dyrektor!!!
Ta placówka nie jest tej osoby warta. Dokładnie to ona wiele lat temu podniosła ją z ruin ekonomicznych, dydaktycznych
i woogóle. Niezwykły człowiek, na wskroś pracowity, uczciwy i kompetentny. Po prostu fachowiec. W normalnych warunkach, ale
nie tutaj w Mogilnie otrzymałaby awanse i już by jej nie było, chcoć nie wiem czy jej skromność na to by jej pozwoliła.
W takim razie nie wróżę dla Szerzaw długiego żywota /a szkoda, bo szkoła jest na wysokim poziomie - moje dziecko tu dojeżdżało/
Szkoda, że Szerzawy mogą być chyba pierwszą instytucją powiatową, która przestanie istnieć. Winszuję nowej powiatowej władzy...
Wierzę, że Pani Dyrektor spokojnie znajdzie sobie zdecydowanie lepsze miejsce do realizacji marzeń i ideałów. Pozdrawiam serdzecznie
i dziękuję. Wielki szacunek. Matka.

#3 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:53:14

Jakub

Podpisuję się pod tym, o czym pisze Pani i dodam, że syf na Szerzawach zaczął się od nowego dyrektora placówki: pana MM.
Osoby, która miała kierować placówką. Powtórzę miała... Kompletny brak kompetencji, organizacji pracy etc., samokrytycyzmu.
Totalne przeciwieństwo Pani Dyrektor Szkoły. Typowy karierowicz.

#4 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:23:20

Nie, nie, nie ma zgody na to, żeby pozbywać się tak łatwo ludzi tak dobrych, jak Pani Iwona. Jestem z Panią i życzę Pani i innym
rychłego powrotu Pani do kierowania szkołą osobom, które podjęły taką decyzję odpowiedzialności, przemyślenia i przeprosin.
Serdecznie pozdrawiam

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 07:52:22

A może Redakcja zajmie się tym problemem. Nie można z dnia na dzień skreślać człowieka, który z takim oddaniem pracuje na rzecz dzieci słabszych umysłowo i fizycznie? proszę.

#6 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 20:32:11

Gratuluję Panie Starosto "świetne" posunięcie. Ale tak całkiem serio: zagranie na miarę naszej reprezentacji w piłce nożnej. Idealny samobój. To Tak jak by Pan chciał zwolnić Jerzego Owsiaka z funkcji Szefa Wielkiej Orkiestry. Brawoooo gooool. Dokładnie zmierza Pan jako pierwsza osoba w historii tego powiatu do zagłady instytucji powiatowej i to szkoły specjalnej. Eliminuje Pan osobę, która jest ikoną edukacji w Powiecie Mogileńskim. Gratuluję pomysłu... A Pani Pani Dyrektor najszczersze wyrazy uznania i szacunku. Tak trzymać.

#7 ~Pracownicy~

~Pracownicy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:33:50

Nowy dyrektor szkoły nic sobie nie robi z pracowników, zwłaszcza ze sprzataczek i osób z biór. Wyzywa i obraża sprzataczki.
Młodzież przekupuje i broni. Dotychczasowa Dyrektorka, choć twarda i niezłomna z szacunkiem i respektem traktuje pracowników bez wyjątków. Mlodzież ją szanuje i poważa.
Chcemy powrotu Pani Dudziak !!!

#8 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:47:05

To zamieszanie wokół szkoły w Szerzawach spowodowane jest przez niektórych nauczycieli, którym robić się nie chce. Wykopali dołek pod wymagającą szefową, wykorzystując sytuację polityczną w powiecie. Mam nadzieję,że starostwo się opamięta i z przeprosinami przywróci Panią Dyrektor, a grono... otrzyma słuszną nauczkę.

#9 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:23:19

Czyli pucz zorganizowany przez grono w wykonaniu starostwa ??? Niesamowite...Apeluję o opamiętanie i rozum. też chcę powrotu DYREKTORKI i ukarania nierobów. To nie może być bezkarne.

#10 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:34:50

Myślę, że trzeba nadać temu problemowi zdecydowanie większego rozgłosu. Informujmy media ! Nie żyjemy w kraju, gdzie garstka ludzi niszczy dobre rzeczy, a przede wszystkim dobrego człowieka. Nie ma zgody ! Dosyć !

#11 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 20:39:04

Jak wieść miejska niesie w dniu dzisiejszym nastąpił kolejny blamaż władz starostwa.
Otóż została poproszona do określenia się Pani która chciała kandydować na stanowisko dyrektora tej placówki,
czy chce zostać dyrektorem szkoły na miejsce Pani Dudziak ? i władza spotkała sie z odmową. NIE DZIWIĘ SIĘ...!!!
To podobno kolejna kandydatura starostwa. Szerzawski skandal zatacza coraz szersze kręgi i władza za bardzo nie wie,
jak z tego wybrnąć z twarzą. Nie gratuluję. "Pozazdrościć" taktyki i pomysłów. Brawo doradcy.
Coraz większa siara... i bałagan.
Zostało jeszcze wiele nazwisk do finału tego śmiesznego kastingu. A gdy zabraknie kandydatów z grona, są przecież znajomi...
i znajome... Dyrektor placówki już został wyłoniony. Zapewne osoba z grona.
Będzie kompromitacja, ale szkoda, że kosztem Szerzaw. Pozdrawiam Panią Iwonę i dziękuję za czas oddany dla Szerzaw. Jest Pani Wielka.

#12 ~Mieszczanin~

~Mieszczanin~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:57:08

W królestwie Mogilnie, od momentu wyboru wodza o wielu ważnych rzeczach decyduje się w rezydencji przy ulicy Niezłomnych. W gronie rodziny
i dworu radzi się o losach tych ludzi, którzy po prostu nie pasują‍ w królestwie. Dworzanie podpowiadają i skazują na personalną i zawodową
banicję osoby, które z wielu powodów są dla nich niewygodne. Wódz tylko pieczętuje rozkazy i dymisjonuje skazane osoby. I cała historia...
21 wiek ???

#13 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:01:38

Działajmy!. Przed chwilą wysłałam prośbę o interwencję do Pana Posła Brejzy. Może się pochyli nad tym problemem

#14 ~Poddana~

~Poddana~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 13:09:11

No więc mamy średniowiecze w księstwie. Hurra. Mam jeszcze nieśmiałą propozycję, żeby przy każdej parafii pleban miał do dyspozycji pręgierz, gabinet dla torturowanych, jakby co, to stos. i tak, jak ktoś podpadnie dworowi lub księciu, to biada...Stworzyć sieć donosicieli i milicji książęcej. Niech żyje książę i księstwo...???

#15 ~szkoda~

~szkoda~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 14:22:25

Jacy wy jesteście szlachta grono na Szerzawach krótkowzroczne. Proponuję jednak, aby ustanowić teraz następującą kolej władzy. W poniedziałek rządzi pani U, wtorek pani K, środa pani D, czwartek pani M, a w piątek może emeryt sobie dorobi...I tak do października, bo dalej koniec Szerzaw. W taki m układzie jest koniec. I wy jesteście bez roboty, Ale byłem dyrektorem !!! zostanie..,.Tylko chwała żadna. Serdecznie pozdrawiam Panią iwonę Dudziak. Jedynego odpowiedniego dyrektora Szerzaw. Tylko ona mogła dać wam robotę. Ale to też nie o to chodzi. Szkoda dzieciaków, szkoda szkoły powiatowej. SZKODA. SZKODA. SZKODA.

#16 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 14:41:35

czyżby to były inicjały konkretnych "spiskowców". Ujawnij je proszę.

#17 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 08:24:53

Czy to będzie Ulka, czy Kasia bądź kto inny. Wynik dla szkoły jest tylko jeden  = plajta... i to szybko. A poprzednia Dyrektorka na pewno cieszy się już z lukratywnych ofert pracy w sąsiednim województwie, bo na to pracowała. Tylko szkoda, że nie będzie dalej pracowała dla tego powiatu. JAKA SZKODA.

#18 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:20:44

Brawo wodzowie. Eliminujecie wszystkich o nazwisku BARCZAK. Były starosta, nauczycielka, dyrektor szkoły. Genialne posunięcie. IQ na poziomie 50 może... Tajna akcja, czytelna nawet dla osoby ograniczonej umysłowo. Kryptonim akcji - czystka, wymienić na swoich.

#19 ~Poddani~

~Poddani~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:37:42

Czyli w rezydencji na ulicy Niezłomnych zapadają ważne dla Powiatu decyzje ??? Mam pomysł, przenieśmy Starostwo pod ten adres.
Mniejsze koszty ! Zwolnijmy urzędników Powiatu ! Etaty obsadźmy rodziną i zasłużonymi dla władcy !!!

#20 ~Poddany~

~Poddany~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 20:14:20

Proponuję, by za karę banitów skierować do procederu szlachtowania i sprzedaży rybek w siedzibie władcy. Nauczą się pracy...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szerzawy, uczniowie, dyrektor, mogilno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych