Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szczęście dziecka w szkole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 21:44:33

Poczytałam troszkę opinii na temat szkoły i nauczycieli. Jestem rodzicem dziecka uczęszczającego do SP2 w Barcinie i chcę powiedzieć, że moje dziecko jest naprawdę szczęśliwe w swojej szkole i klasie :) z entuzjazmem opowiada o tym co się dzieje na lekcji i podczas różnorakich obchodzonych okoliczności na terenie całej szkoły!! Naprawdę jeśli ktoś chce sie do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie powód.

#2 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:02:20

Poczytałam troszkę opinii na temat szkoły i nauczycieli. Jestem rodzicem dziecka uczęszczającego do SP2 w Barcinie i chcę powiedzieć, że moje dziecko jest naprawdę szczęśliwe w swojej szkole i klasie :) z entuzjazmem opowiada o tym co się dzieje na lekcji i podczas różnorakich obchodzonych okoliczności na terenie całej szkoły!! Naprawdę jeśli ktoś chce sie do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie powód.

Gratuluję, pewnie to uczeń klas 1-3 mój tez byl zadowolony,a teraz.... wystarczy informatyka z ciagle wrzeszczacym nauczycielem,historia, na ktorej nie wiaDOMO O CO CHODZI, wf na ktorym biega sie po schodach za kare i czar pryska no nie?

#3 ~buhaha~

~buhaha~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:17:09

Gratuluję, pewnie to uczeń klas 1-3 mój tez byl zadowolony,a teraz.... wystarczy informatyka z ciagle wrzeszczacym nauczycielem,historia, na ktorej nie wiaDOMO O CO CHODZI, wf na ktorym biega sie po schodach za kare i czar pryska no nie?

Haha człowieku co jeszcze napiszesz, może to że muzyka na której musi klaskać uszami, przyroda, plastyka itd...Moje dziecko jest zachwycone szkołą, podoba mu się prawie wszystko, kółka zainteresowań, nauczyciele, baza itd. Jeśli, aż tak żle twojemu dziecku w tej szkole nie widzę problemu przenieść je, jest dożo szkół podstawowych w naszej gminie.

#4 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 23:40:46

Ludzie co WY tu piszecie za bzdury. Za Olszewską źle, teraz źle kto Wam dogodzi? A cierpią tylko dzieci (czytając te posty). Dajcie już spokój. Ktoś musi się pogodzić z przegraną. Nowy dyrektor niech pracuje, a my rodzice go osądzimy.

#5 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 23:11:50

Nie przeczę, że jest dużo kółek ale i dużo niedociągnięć,Mój dzieciak, akurat nieźle się uczy ale narzeka na formę niektórych lekcji i zajęć. Nie wkurza cię jako matki, że np z informatyki pojawiły się oceny tuż przed wystawieniem ocen na półrocze a o ocenie proponowanej nie było nawet mowy, żeby się dowiedzieć. Pan nagle znalazł sprawdziany czy coś tam z początku roku i z jednego stopnia zrobiło się 5. Chyba są jakieś zasady. Może to też nasza wina bo się boimy że nasz dzieciak ucierpi jak to się zgłosi. Chociaż znajomy był w jakiejś sprawie u dyrektora, a on powiedzieł, że nic mu nie poradzi. No to po co chodzić. Kiedyś nauczyciele nie robili takich numerów. Nie mówie że wszyscy są tacy ale mój dzieciak na kilku trafił.

#6 ~uhm~

~uhm~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 12:28:58

Nie przeczę, że jest dużo kółek ale i dużo niedociągnięć,Mój dzieciak, akurat nieźle się uczy ale narzeka na formę niektórych lekcji i zajęć. Nie wkurza cię jako matki, że np z informatyki pojawiły się oceny tuż przed wystawieniem ocen na półrocze a o ocenie proponowanej nie było nawet mowy, żeby się dowiedzieć. Pan nagle znalazł sprawdziany czy coś tam z początku roku i z jednego stopnia zrobiło się 5. Chyba są jakieś zasady. Może to też nasza wina bo się boimy że nasz dzieciak ucierpi jak to się zgłosi. Chociaż znajomy był w jakiejś sprawie u dyrektora, a on powiedzieł, że nic mu nie poradzi. No to po co chodzić. Kiedyś nauczyciele nie robili takich numerów. Nie mówie że wszyscy są tacy ale mój dzieciak na kilku trafił.

To jest smutna prawda niestety!!!! Dokładnie-boimy się reagować z obawy reperkusji ze strony n-li wobec dziecka. Potwierdzają to dzieci mówiąc "mamo nie idź bo będę mieć przekichane" przepraszam za kolokwializm ale to są słowa dziecka!!! Stajemy przed dylematem co bedzie lepsze. Skoro juz dyrektor nie może nic poradzić to jest bardzo źle!!!! Na zebraniach rodziców też nikt nie ma ochoty zabierać głosu zakładając brak poparcia. A po zebraniu szuszkowanie jak to jest źle!!! Odechciewa sie wszystkiego, a dzieciaki na tym cierpią.

#7 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 21:36:56

To jest smutna prawda niestety!!!! Dokładnie-boimy się reagować z obawy reperkusji ze strony n-li wobec dziecka. Potwierdzają to dzieci mówiąc "mamo nie idź bo będę mieć przekichane" przepraszam za kolokwializm ale to są słowa dziecka!!! Stajemy przed dylematem co bedzie lepsze. Skoro juz dyrektor nie może nic poradzić to jest bardzo źle!!!! Na zebraniach rodziców też nikt nie ma ochoty zabierać głosu zakładając brak poparcia. A po zebraniu szuszkowanie jak to jest źle!!! Odechciewa sie wszystkiego, a dzieciaki na tym cierpią.

Calkowicie cię popieram. Jesteśmy traktowani jak analfabeci. Nawet jak powołasz się na jakiś dokument szkolny to i tak większość nauczycieli ma to gdzieś. Z drugiej strony mało wiemy na temat praw rodzica w szkole. No i ten dyrektor, który nic nie może ...porażka. Pozdrawiam i mam nadzieję, że może będzie lepiej

#8 ~Tomcio PALEC~

~Tomcio PALEC~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2008 - 00:03:24

Rodzice i nauczyciele: róbcie tu to pranie swoich brudnych sumień a wasze dzieci pokażą wam Międzynarodowy Znak Pokoju i Przyjaźni - środkowym palcem.

#9 ~golo~

~golo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2008 - 11:19:44

Jak nie masz dzieci to nie interesuj się takimi tematami, które nie są ci bliskie i nie masz o nich zielonego pojęcia. Pawlikowska-Jasnorzewska powiedziała "tyle o sobie wiemy ile nas sprawdzono". Inaczej "punkt myślenia zależy od punktu siedzenia". Więc daruj sobie sarkazm, bo jest nie na miejscu. Lepiej dowiedzieć się prawdy niż udawać, że czegoś nie ma. A w życiu jest tak, że dokumenty to tylko papierki, każdy to podpisze, a życie się toczy dalej i nikt tego nie przestrzega. A zresztą jeśli masz dziecko to pewnie tobie tak pokaże!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 22:30:40

powiem straszne to jest co wypisujecie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 17:49:58

POPIERAM!

#12 ~Gość~

~Gość~