Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SYNDROM GRUBEJ SZKLANKI

160 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 16:50:09

Obstrukcja to straszna jest. Mój sąsiad  często ma i wtedy strasznie jęczy i stęka. O tak jak stękała.

#82 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 17:22:10

Chyba gorsze jest rozwolnienie ? Takie wodniste. 

#83 ~Co na to K?~

~Co na to K?~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 21:36:44

Wszyscy juz wiedzą, że jesteś gajem. Biedny market „Piotr i Paweł”. Sporo przeszli OBOJE. Jeden do dziś ochoczo spełnia zachcianki. Drugi został odrzucony, ale co przeżył to przeżył. Do dziś ma skrzywienie, że aż jedynki mu się skrzyżowały. Miasto o tym mówi. Tajemnica poliszynela. Jak można pocałować takiego faceta? Metka zostaje na całe życie. Dobranoc. Ciepłych snów

#84 ~LGBT~

~LGBT~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 23:43:02

Do kogo napisałeś " wszyscy  już wiedzą że jesteś gejem" ? Zdradź sekret? Jakieś kompleksy "Tomcia Paluszka"?

#85 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 06:22:15

Na tym forum Żnina w niektórych tematach bardzo dużo homofobicznych wpisów się pojawia. Nerwy i zdrowy rozsądek komuś puszczają?

#86 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 06:36:41

Najpierw sprawdź co to znaczy homofobia, a potem stawiaj takie tezy. Ale ty jesteś znany z tego z takiego bełkotu. Jak ktoś napisze, że wszyscy wiedza ze jesteś gejem, to nie jest homofobia. Marianie, a wcześniej LGBT, Darku, Evo, Lucynko itd., to w twoim wpisie powyżej (LGBT) zadając pytanie czy ktoś ma kompleksy jest nutka homofobii. Ja nie twierdze ze bycie gejem jest czymś złym i wstydliwym. A Ty? Nadal się tego wybierasz, że nim jesteś? Każdy kryptogej jest w pewnym sensie homofobem.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 06:38:41

Na tym forum Żnina w niektórych tematach bardzo dużo homofobicznych wpisów się pojawia. Nerwy i zdrowy rozsądek komuś puszczają?

nie denerwuj się. Zjedz spokojnie śniadanie z żoną. Porozmawiaj z nią. I jedz do pracy :) Miłego dnia Donkey :)

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 06:41:31

coś ostatnio nerwowy i porywczy jesteś! Tak mi mówią. Donoszą

#89 ~Roman z Poznania~

~Roman z Poznania~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 07:07:07

Ktofam ciem Tfabałt!

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 09:51:27

Kto jest homofobem? Ten kto Ci zada pytanie, czy jesteś gejem? Czy ten, który furiacko się zezłości na nie? Ups. Pomysl dobrze.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 11:29:50

Tak mocno przyciskaleś do gila, że takie wgłębienie pod nosem ma twój dawny chłopczyk na posyłki?

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:00:49

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było ze mnà coś nie tak.... Łyny! Mam na imię Łyny! Może to coś zmieni, gdy już wiesz.... Łyny! Mam na imię Łyny!

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:01:57

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było ze mnà coś nie tak.... Łyny! Mam na imię Łyny! Może to coś zmieni, gdy już wiesz.... Łyny! Mam na imię Łyny!

Zainspirowało Cię lokalne radio ? Wiadomo. Nie odpisuj.

#94 ~Edyta Bartosiewicz Dżeny~

~Edyta Bartosiewicz Dżeny~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:30:28

#95 ~Górnik przodowy~

~Górnik przodowy~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 07:35:29

Ciekawe co u mistrza świdrowania?

#96 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 07:38:24

Ciekawe co u mistrza świdrowania?

Pocaluj go w dupę to będziesz wiedział

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 13:46:40

Pocaluj go w dupę to będziesz wiedział

chciał to zrobić, ale odmówiłem. Biedny market „Piotr i Paweł” zlikwidowany, a takie dobre frankfurterki i monachijki tam można było kupić.

#98 ~Pieszczoch~

~Pieszczoch~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 19:39:17

Grubasku  , na pieszczoty trzeba zasłużyć!!!!!!!!!

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 19:47:39

Grubasku , na pieszczoty trzeba zasłużyć!!!!!!!!!

Żebyś geju wiedział ze nie brakuje mi tego :) Mam bogate życie seksualne. Ty możesz tylko pomarzyć o tym. Twoje fanki to 60 plus z UTW. Buahahahaha,,Z taką facjendą i brakiem bajeru młodszym nie zaimponujesz. Ale wiemy, że wolisz chłopców. przyznaj się do tego. Jeden na posyłki swoje przeszedł. Ale mówią ze to lubił. Teraz dla niepoznaki żonę ma.

#100 ~Gej z krypty~

~Gej z krypty~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 22:28:46

Masz racje  , mam przyjaciółkę 60 + ale to kobieta z klasą , nawet nie próbuję porównać do czegoś takiego co ty masz bo bym jej ubliżył. Dobranoc pączusiu!!!!!!!!!!!! :wub:  :wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych