Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SYNDROM GRUBEJ SZKLANKI

160 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 16:49:52

sprawdź chociaż co to jest syndrom bo i tego uczony nie wiesz

#42 ~Słonina~

~Słonina~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 18:10:53

To samo jak syndrom palucha.Hahahahahahahahahahah.

#43 ~Pełnia księżyca na twarzy~

~Pełnia księżyca na twarzy~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:21:15

Czy komuś się dziś załączy syndrom grubej szklanki??? Wróbelki ćwierkają, że dziś może być konkretnie. Jutro wyjazd służbowy. Koniecznie z wypłata delegacji. O pofe! O pofe! Co to będzie! Co to będzie!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:26:48

Czy komuś się dziś załączy syndrom grubej szklanki??? Wróbelki ćwierkają, że dziś może być konkretnie. Jutro wyjazd służbowy. Koniecznie z wypłata delegacji. O pofe! O pofe! Co to będzie! Co to będzie!

Tak jak myślałem od wczoraj trzepiesz konia. Ty psycholu !

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:36:06

Załącza ci się wcześniej niż sądziłam. Chciałabym zobaczyć dzisiaj twój wstrętny wyraz twarzy. Ten ryj napuchnięty bez szyi. Podać szklankę? Hihihihihihihi.,oczka ci się świecą od rana alkoholiku.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:39:39

Załącza ci się wcześniej niż sądziłam. Chciałabym zobaczyć dzisiaj twój wstrętny wyraz twarzy. Ten ryj napuchnięty bez szyi. Podać szklankę? Hihihihihihihi.,oczka ci się świecą od rana alkoholiku.

O proszę jaka kultura osobista się tu wyłania. A tacy wszyscy obrażeni byli jak Robert nie pozwolił zdjęcia zrobić. No popatrz, popatrz.

#47 ~Be Bełt!~

~Be Bełt!~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:42:00

Dlatego kofam go mocno! Ja wiem, że nie liczy się nikt. Oprócz jego! Wonski buzię ma słodką. A on szczęście mi da. La la la. DLATEGO KOFAM go mocno ja wie. La la la la la. Podaj zupę kobieto! DOMOWEJ ROBOTY! przynieś szklanę. DLATEGO KOFAM GO MOFNO. Ja wiem, we nie lify fię nic prócz niego. Kofam ciem Wonski! Kofam. Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:42:50

O proszę jaka kultura osobista się tu wyłania. A tacy wszyscy obrażeni byli jak Robert nie pozwolił zdjęcia zrobić. No popatrz, popatrz.

ale kto to jest Robert?

#49 ~Lakier~

~Lakier~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:44:46

Tak jak myślałem od wczoraj trzepiesz konia. Ty psycholu !

o proszę jaka kultura osobista. Zapomniałeś o palcu napisać. Wstyd! Wiemy, że to Ty pisałeś. Wiemy :)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:50:58

Ile można paluchem świdrować? Ile można?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:55:07

Ile można paluchem świdrować? Ile można?

wiem, że chciałbyś mu zaglądać w majtki. Ale niestety. Jest hetero. No i nie dla psa kiełbasa. Idz po frankfurterki! Buahahahahaha.,

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:59:22

Wstyd tak publicznie palucha wąchać!!!!!!!!!!!!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 10:00:45

Wstyd tak publicznie palucha obwąchiwać!!!!!!!!!!!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 10:02:51

Tyn znowu o wąchaniu. Co za kretyn i osioł. Na policję go za wulgaryzmy. Weź idz na fora gejowskie i sobie popisz o wachania palca do woli. Zboczeniec! Zboczeniec! Mylycja Mylycja!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 10:05:09

Tyn znowu o wąchaniu. Co za kretyn i osioł. Na policję go za wulgaryzmy. Weź idz na fora gejowskie i sobie popisz o wachania palca do woli. Zboczeniec! Zboczeniec! Mylycja Mylycja!

mówią ze on już nie może za siebie. Ze zgryzoty oszalał już. Syndrom Czarnej Róży to się nazywa. dostał na punkcie pisania o palcu na głowę. Złe to się zakończy. Oj źle.

#56 ~Hilda~

~Hilda~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 11:56:15

Brązowe na stałe się w palec wgryzło?

#57 ~Tylko nie mów Januszowi~

~Tylko nie mów Januszowi~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:08:08

Pozdrawiamy pana, który od miesiąca pisze o brązowym palcu. Dużo zdrowia dla tego pana. Dziś będzie smutny wieczór. Zatem na zdrowie. Proponujemy przenieść się z tym tematem na fora dla gejów i patoli seksualnych. Tam takich tematów jest dużo. Śmiało Panie w lakierze. No chyba, że już tam piszesz i masz niedosyt, ale proszę na pomorskiej tego nie pisać. Tutaj dzieci zaglądają.

#58 ~Nr 1~

~Nr 1~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:15:39

Aha , to dla dzieci ktoś założył temat " Syndrom grubej Szklanki" . No ciekawe bardzo. 

Proszę sobie powiercić z zadowoleniem.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:34:21

Brązowe na stałe się w palec wgryzło?

wszystko ok Robert?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:52:42

Wąchałeś już Pączuś który raz dzisiaj?