Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SYNDROM GRUBEJ SZKLANKI

160 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 10:40:00

Zabolało!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 12:42:59

Dopada mnie syndrom grubej szklanki. Będę dziś dużo pisał na forum.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:25:50

Panie Burmistrzu proszę dopytać radnego Kazmierczaka co miał na myśli mówiąc o Syndromie Grubej Szklanki i sprawę skierować do odpowiednich służb skonczyc raz na zawsze z obrażaniem poniżaniem przez tego Pana porządnych obywateli w tym tez innych przedstawicieli Rady Miejskiej jeżeli temu Panu nerwy nie pozwalają na normalne zachowanie to niech zrezygnuje z mandatu i się leczy

#4 ~KOD~

~KOD~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:40:12

Panie Burmistrzu proszę dopytać radnego Kazmierczaka co miał na myśli mówiąc o Syndromie Grubej Szklanki i sprawę skierować do odpowiednich służb skonczyc raz na zawsze z obrażaniem poniżaniem przez tego Pana porządnych obywateli w tym tez innych przedstawicieli Rady Miejskiej jeżeli temu Panu nerwy nie pozwalają na normalne zachowanie to niech zrezygnuje z mandatu i się leczy

Nie wiem jak to robi Dariusz Kaźmierczak ale jego ponad wszystko inteligencja przewyższa innych dlatego porusza trudne tematy trafia w punkt a to jest problem dla innych a przy okazji obnaża głupotę i jest wesołe pozdrawiam Panie Darku rośnie Panu Fan KLUB Kaźmierczaka i oglądamy Pana na żywo i w powtórkach,

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:52:38

Chyba żartujesz? Latosa w kampanii wyborczej jeden z kontrkandydatów określi ze cierpi na jakaś chorobę psychiczną. Sprawę Latos założył i przegrał. A tu się o gruba szklankę gniewasz? Radzę ci się przyjrzeć jakim komentarzem określił publicznie Pan Luchowski panią Jarecką z radia Żnin. Nazwał ją miernotą. To jest obrażanie. I to kobiety!

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 18:07:29

Czy gruba szklanka , to musztardówka , a nawet dwie?

#7 ~Tfabałt~

~Tfabałt~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 18:13:28

Czy gruba szklanka , to musztardówka , a nawet dwie?

dziesięć minimum. Już jestem po siódmej

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 18:15:29

Pamiętaj o poniedziałku. Ciężki będzie. Też...

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 22:03:41

brawo pani sołtys Paryża i Rada Sołecka bardzo dobre postanowienie niech skarb Żnina sołtysuje w Paryżu i dba o publiczne pieniądze 

#10 panjanek

panjanek

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 25 październik 2019 - 22:05:38

Nic tylko wszystkim pogratulować. Wow, Wow...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 01:26:33

brawo pani sołtys Paryża i Rada Sołecka bardzo dobre postanowienie niech skarb Żnina sołtysuje w Paryżu i dba o publiczne pieniądze

A co może nie jest tak przecież ze kroi sołectwa żeby inwestowaly a jak DO niego wniosek to nie przewiduje.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 14:26:55

[quote name="KOD" post="3823845" timestamp="1572021612"]Nie wiem jak to robi Dariusz Kaźmierczak ale jego ponad wszystko inteligencja przewyższa innych dlatego porusza trudne tematy trafia w punkt a to jest problem dla innych a przy okazji obnaża głupotę i jest wesołe pozdrawiam Panie Darku rośnie Panu Fan KLUB Kaźmierczaka i oglądamy Pana na żywo i w powtórkach,[/quote On i jego inteligencja proszę cię bardzo niegrzesz chyba ze jesteś tak samo inteligentny jak on

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 04:46:53

Najbardziej w mieście to jest inteligentny Tłusty Kret z musztardówami na ryju. !!!!!! OO !!!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 10:51:59

Najbardziej w mieście to jest inteligentny Tłusty Kret z musztardówami na ryju. !!!!!! OO !!!!!!!

dziś, 04:46:53   najebałem się i musiałem coś nawrzucać wasz cygan adijos

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 10:57:04

Załączył mu się syndrom. Znowu. Ostatnio bardzo regularnie. A jaki urażony. Jutro trzeba sprawdzić zawartość alkoholu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 11:10:06

Nikt tu się nie czuje obrażany prócz takiego jednego siwego grubasa z musztardówamk na ryju. Lekko go pacniesz a już sprintem zaiwania na psiarnie. Taki delikatny jest łosioł jeden

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 11:57:16

Na kacu jesteś agresywny. Tak mówią na mieście. Przechył z dwie szklany przejdzie ci. Koniecznie grube. Pół miasta o tych krzykach z rana z poniedziałków mówiło

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 11:59:44

Nikt tu się nie czuje obrażany prócz takiego jednego siwego grubasa z musztardówamk na ryju. Lekko go pacniesz a już sprintem zaiwania na psiarnie. Taki delikatny jest łosioł jeden

co tam gęgasz znowu Pajacu? tylko jutro mi grzecznie proszę i bez chamstwa.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 01:11:58

Grubas dostał w pysk z otwartej a beczał jak baba.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 07:27:38

doktor robił dla cygana

w pocie czoła do rana

aż sporządził raport wik

miast nagrody był wielki krzyk

cygan zrobił się cały blady

raport schował do szuflady

wezwał swego przydupasa

jest do zarobienia kasa