Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sygnalizacja swietlna kaufland

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 21:09:48

Czesc, czy jest tu ktos mieszkajacy w poblizu kauflandu lub ul. Mickiewicza, Mlynskiej ?
Od jakiegos czasu w poblizu Kauflandu zostaly zamontowane dzwiekowe sygnalizacje swietlne, ktore szczegolnie z samego rana od 6 oraz wieczorem po 19 jak juz robi sie ciszej na ulicach nie daja mi spokoju i non stop slychac te irytujace dzwieki. Czy tez to slyszycie? Dzwiek z tych sygbalizacji jest tak glosny, ze przebija sie nawet przez wlaczony telewizor czy radio...
Gdzie mozna zglosic zeby ktos wyregulowal dzwiek w tych sygnalizacjach?

#2 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:18:04

Takie rzeczy zgłasza się do zarządu dróg.

#3 ~Inspektor drogowy~

~Inspektor drogowy~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:41:29

Czesc, czy jest tu ktos mieszkajacy w poblizu kauflandu lub ul. Mickiewicza, Mlynskiej ?
Od jakiegos czasu w poblizu Kauflandu zostaly zamontowane dzwiekowe sygnalizacje swietlne, ktore szczegolnie z samego rana od 6 oraz wieczorem po 19 jak juz robi sie ciszej na ulicach nie daja mi spokoju i non stop slychac te irytujace dzwieki. Czy tez to slyszycie? Dzwiek z tych sygbalizacji jest tak glosny, ze przebija sie nawet przez wlaczony telewizor czy radio...
Gdzie mozna zglosic zeby ktos wyregulowal dzwiek w tych sygnalizacjach?

Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 6:00 a w tym czasie sygnalizacja jest wyłączona.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:51:53

ja tam tej sygnalizacji nie słysze ,,może dlatego że mieszkam w Tarpnie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 05:03:51

Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 6:00 a w tym czasie sygnalizacja jest wyłączona.

Faktycznie, dzięki za info

#6 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 12:18:15

Mieszkam na Mickiewicza i slychac dzwiek juz od 5 rano a nie od 6. Tak samo nie sa wylaczone o 22 a ok godziny 23/24.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych