Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Świerzb

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 18:21:23

Ja walcze z swierzbem od 29-pazdziernika .nie daje już rady placze po nocach z bezsilości.mnostwo kasy wydałam nowe posciele itd to nic nie daje bo wraca i tak wkolko ja juz niewiem jak sie leczyć.crotamiton potem była maść wilkinsona a teraz masc siarkowa skore mam tak wysuszona taka brzydka i wczoraj znowu jakies 3 krostki pelno workow w domu poodkladanych .pomocy jak ja mam sie tego paskudztwa pozbyc

infescoscab, 100% pewny, oraz codzienna zmiana poscieli, recznikow, ubrań przez dwa tyg

#42 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 02:49:47

chyba mnie tez trafilo zaczelo sie od swiaty stup i lydek pozniej wyzej pod posladki i na jednym ramieniu, zrobilem oklady z octu i jest ulga ale pojawialy sie kolejne krostki ktore rozdrapuje, kupilem siarke i do wanny po 3 dniach spora poprawa, cale cialo smierdzi po tych kompielach nie wyrobie w tej pascie siarkowej, albo tabletki albo ten szampon na wszawice, gdzie zalapalem to nie mam pojecia jednie spekulacja bylem na SOR ale i pozniej w auchan użylem aparatu cisnieniowego ktory byl do pomiarow za free cisnienia, wiele swinstwa przywlekli do polski ukraincy wiadomo tam syf i syf oraz syf a leki na swierzb sa w kazdym kiosku z papierosami, dobrze ze mniej mamy tych z afryki tam hif i inne smiertelne  

#43 ~Barbarka~

~Barbarka~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 15:21:06

Ja walcze z swierzbem od 29-pazdziernika .nie daje już rady placze po nocach z bezsilości.mnostwo kasy wydałam nowe posciele itd to nic nie daje bo wraca i tak wkolko ja juz niewiem jak sie leczyć.crotamiton potem była maść wilkinsona a teraz masc siarkowa skore mam tak wysuszona taka brzydka i wczoraj znowu jakies 3 krostki pelno workow w domu poodkladanych .pomocy jak ja mam sie tego paskudztwa pozbyc

Witam, można prosić o jakieś informacje czy się udało?

#44 ~Molinezja~

~Molinezja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:38:40

#45 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 22:26:37

Stosowana novoscabin crotamiton infectoscab iwermectin maść siarkowa pranie sprzątanie co jeszcze można. 2 lata i mam swierzb norweski.co jeszcze?Co to biorę?Co zawiera?

#46 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 22:28:43

Źle napisałam:::Co to bioeel?

#47 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 22:31:25

Prosze o kontakt na messenger. Kamila Bruś.

#48 ~Już mądra~

~Już mądra~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:21:54

to się z brudu bierze

#49 ~Już mądry~

~Już mądry~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:40:21

Świerzb nie jest z brudu

#50 ~Już mądry~

~Już mądry~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:41:24

Świerzb nie bierze się z brudu. To pasożyt. Można go pozyskać przez kontakt bezpośredni lub pośredni (przez przedmioty, ubrania) z osobą zainfekowaną. Lekarze nie znają się. Nawet dermatolog sugerował, że jest to uczulenie, lub atopowe zapalenie skóry. Sam się wyleczyłem kupując dermosan bb firmy bioeel. Skuteczny i tani ok 38 zł. Wysmarować się Trzeba od stóp do szyi. Trzy dni niestety nie myć, aby paskudztwo zdechło. Ubrania i pościel uprać, związać w worki i po chyba 6 lub 3 tygodniach powinno bez pożywienia zginąć. Mam wrażenie, że obecnie zaczyna to być plaga.

#51 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 14:58:31

.

#52 ~Avis~

~Avis~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:32:40

A mi pomógł ZMYWACZ DO PAZNOKCII!przez cztery dni raz dziennie po kąpieli

#53 ~prazykwantel sprzedam~

~prazykwantel sprzedam~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 02:53:53

Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen swierzb
Odsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym.
Mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości.
Ważność 04.2020.
Liczę 30zł/tabletka + wysyłka z Tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z Polski 20zł.
Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.
- Prazykwantel od 2.5 zł/tabletka
- Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka
- Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka
- Zentel 200mg 5zl/tabletka
Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.
Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.
Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.
Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.
Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.
Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.
Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com 

#54 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:32:31

Novoscabin nie jest juz lekiem tylko kosmetykiem i nie ma we wskazaniach leczenia świerzbu !!! Jedyny skuteczny lek to lek na receptę Infectoscab

#55 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:33:54

Novoscabin nie jest juz lekiem tylko kosmetykiem i nie ma we wskazaniach leczenia świerzbu !!! Jedyny skuteczny lek to lek na receptę Infectoscab

Novoscabin skin protect - chyba jedyny bez recepty lek na świerzb który jest skuteczny i niedrogi. Należy smarować chorą skórę - wszystko jest napisane w ulotce. Koszt ok 20 zł w aptece pod orłem ale trzeba poczekać kilka dni aż ściągną z hurtowni bo nie ma na miejscu. Jak nie pomoże to pozostaje jedynie wizyta u lekarza i leki na receptę. Leczenie może być długie.
Stosowałem go u zwierząt hodowlanych i bardzo dobrze działa.

#56 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 18:11:16

to jest masakra tyle sie trzeba meczyc z ta choroba... a czy po stosowaniu tego preparatu swedzenie choc troche sie niweluje?

Tak, mi nawet dość sporo się zniwelowało. Mam coś jakby alergiczną czy nadwrażliwą reakcję na całym ciele i miejscami nadal mam wrażenie, że coś "mnie drąży" - ale to pewnie moja nowa przyjaciółka parazytofobia ;). Na wszelki wypadek dziś się jeszcze dobiję Novoscabinem ;), będę się czuła bezpieczniej sprzątając i dezynfekując mieszkanie pod jego wpływem.

#57 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 18:14:00

na internecie mozna zamówic krem LYCLEAR . najbardziej ponoć skuteczny

Ma ten sam skład co Infectoscab

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych