Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~juska~

~juska~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:56:45

Nie, myślę, że chodzi o to, że Świecian to niezbyt interesuje. Np. mnie wcale.

Może i masz trochę racji w tym bo prawdą jest jeżeli kogoś bezpośrednio problem nie dotyka to ma to gdzieś ...jednak ze zwykłej uczciwości nie można przejść obojętnie obok tematu i aby gazety lokalne nawet słowem nie wspomniały ale to tłumaczy wypowiedź Wypicha ......chłopie masz racje siedzą na  garnuszku nasze lokalne gazety ....

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 05:37:04

Sztucznie odgrzewany temat.

#23 ~Zyta~

~Zyta~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:19:30

Temat jest gruby. Współczuję właścicielom tego domu. Rzeczywiście ten temat bardzo dobrze przedstawia rzetelność i zainteresowanie problemami naszych mieszkańców przez lokalne media. Żenada. Nie znam dokładnie sprawy, trudno mi się wypowiadać kto jest winny kto nie ponieważ nie znam treści umowy bądź ustaleń pomiędzy inwestorem a wykonawcą. Jedno jest pewne. Z pewnością winę ponosi w mojej ocenie za tą sytuację kierownik budowy bo to on na każdym etapie realizacji umowy powinien dokonywać sprawdzeń. To on posiada uprawnienia budowlane i to on dokonywal wpisów w dziennik budowy. W mojej ocenie to zaczęła bym od tej osoby. A później niech sobie kierownik wojuje z właścicielem firmy.

#24 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 20:12:10

Temat gruby, a do obecnej sytuacji przyczynili się urzędnicy świeccy różnych urzędów, deweloper i jego kierownik. Tak wynika z artykułów Expresu, pomorskiej i programu JAWOROWICZ. No ale Warszawa ma przejąć patronat nad wyjaśnieniem sprawy zorganizowanej grupy działającej w Świeciu. Bedziemy sławni, szkoda, że z tej złej strony... No ale rozliczyć trzeba wszystkich tych, którzy złamali prawo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych