Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 20:45:19

Umarzaja bo może ten deweloper budował dom jakiemuś prokuratorowi.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:06:13

Umarzaja bo może ten deweloper budował dom jakiemuś prokuratorowi.

Po co tyle hałasu,jechałem w sobotę koło tego niby walącego się domu na Ul. Dębowej i patrze a on k...a sti, nie rozumiem was wszystkich .Sciema czy CO!!!

#3 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:32:28

Stoi z zewnatrz, a w srodku sie wali! Zlom-wizytowka dewelopera swieckiego Jaroslawa K.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 07:58:14

Stoi z zewnatrz, a w srodku sie wali! Zlom-wizytowka dewelopera swieckiego Jaroslawa K.

Chyba sypiesz sciemą w srodku sie nie wali , widziałem w tv ładnie wygląda , za wyjątkiem małych pierdoł,urządzony bez gustu .Ci państwo G....cy moim zdaniem chca wyciagnąć kase od J.K. i tu się pomylili ,bo Jarek sobie nie pozwoli , zresztą polakom powoli odpi.....a bo się robią pomału bardzo złośliwi, przynajmniej połowa z nich.

#5 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 09:15:39

tu chyba tylko J. K wypisuje same plusy o deweloperze . Alez to musi byc det, że sam o sobie tak wypisuje. Sam wiem ,  jaki to z niego fachowiec i jak ściany domów wybudowanych przez niego pękają, zwłaszcza na poddaszu. Ale jego tłumaczenie, że budynek osiada itp mnie nie przekonują, bo jak inne firmy budują to nie ma takich "atrakcji". W moim odczuciu to partacz a nie fachowiec. Ale bogatemu nikt nic nie udowodni, prawda? Ma kasę to ma rację. I państwo G. pewnie nic nie wskórają. Bardzo współczuję. Też zmagam się z wadami budynku, który postawił pan J. K. 

#6 ~bożena~

~bożena~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 09:06:23

Jad na forum, ze az kipi. Faktycznie Jan masz racje. Gosc chyba spokrewniony z jk.

#7 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:32:39

Czasem wydaje sie ze ludzie co bezmyślni albo to pan K , pisze te komentaze . Ten Pan powinien wypłacic pełne odszkodowanie i przeprosić , choć i to byłoby za mało , przy tak KARYGODNYM zachowaniu. Znam tego Pana , kiedyś byłem sie go coś doradzić i wiem co to jest za typ człowieka , niestety . Życze wyjasnienia sprawy . Pozdrawiam

#8 ~juska~

~juska~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:46:14

chyba wszyscy w Świeciu wiedza o którego wykonawcę chodzi , w głowie się nie mieści jak można takie gówno postawić ludziom i nie poczuwać się do jakiejkolwiek odpowiedzialności, gdyby to na mnie trafiło to nie wiem co bym z tym wykonawca zrobila gdyby moja rodzina nie miała gdzie mieszkać i płacić kredyt WSTYD Panie K ale mam nadzieje że teraz sprawa zakończy się szybko a wykonawce dosięgnie sprawiedliwość i beknie za wszystko co złe wyrządził tym ludziom. Trzymam za Gawrońskich kciuki z cała swoją rodziną !  

#9 ~barba~

~barba~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:00:50

jestem zbulwersowana jak można tak potraktować ludzi !! jak można tak oszukać a najgorsze tyle lat walczyć aby prawda wyszła na jaw gdzie policja prokuratura ? o co chodzi w tym Świeciu jakie kardynalne błędy popełnili urzędnicy ? ktoś wie coś więcej o których urzędników chodzi ?

#10 ~razen~

~razen~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 22:13:47

jestem zbulwersowana jak można tak potraktować ludzi !! jak można tak oszukać a najgorsze tyle lat walczyć aby prawda wyszła na jaw gdzie policja prokuratura ? o co chodzi w tym Świeciu jakie kardynalne błędy popełnili urzędnicy ? ktoś wie coś więcej o których urzędników chodzi ?

a co się dziwisz ? na uczciwości nikt by się milionów nie dorobił tylko na oszustwie się dorabiają a ludzie latami się męczą z takimi i mieszkać nie mają gdzie , żyjemy w Świeciu już na cała Polskę znanym za kardynalne błędy urzędników, jak to powiedział w programie urzędnik Wojewody 

#11 ~Wawrzyn~

~Wawrzyn~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 23:12:35

Myślę, że o Świeciu to dopiero będzie głośno. W programie Pani redaktor z Expresu Bydgoskiego powiedziała, że toczy się śledztwo w temacie zorganizowanej grupy .... No to będziemy mieć piękną reklamę miasta. Poczekajmy na głównych bohaterów. Kogo obstawiacie?

a co się dziwisz ? na uczciwości nikt by się milionów nie dorobił tylko na oszustwie się dorabiają a ludzie latami się męczą z takimi i mieszkać nie mają gdzie , żyjemy w Świeciu już na cała Polskę znanym za kardynalne błędy urzędników, jak to powiedział w programie urzędnik Wojewody

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 07:08:04

Najlepsze jest w tym że był program w tv, toczy się śledztwo a extra świecie, świecie24, nswiecie, Pomorska, czas Świecia wszyscy cicho sza żadnej wzmianki :) to jest ciekawe.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 07:08:27

Najlepsze jest w tym że był program w tv, toczy się śledztwo a extra świecie, świecie24, nswiecie, Pomorska, czas Świecia wszyscy cicho sza żadnej wzmianki :) to jest ciekawe.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 09:22:20

Czy ten developer zamieścił w swoim folderze reklamowym zdjęcie swojego dzieła na ul. Dębowej? Aby potencjalni klienci mogli podziwiać jego prace i robić zachwyt nad solidnością wykonania

#15 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 10:26:37

Trafna uwaga. Widziałem, że przed wystąpieniem matki pokrzywdzonych na sesji powiatu media świeckie uciekły, zresztą jak zawsze (No poza pomorską, która od czasu do czasu napisze). Przypadek jak mawiał klasyk? Nie sądzę. Czy w związku z biernoscia mediów lokalnych policja rozszerzy swoje śledztwo?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 10:37:47

Nieraz mam wrażenie że to są piewcy i agitatorzy od robienia dobrze tylko lokalnej władzy, może mi się źle wydaje ale coraz częściej wydaje mi się że są mało obiektywni, pewnie dlatego między innymi ja i znajomi przestalismy wydawać kasę na zakup lokalnej prasy :(

#17 ~wypich~

~wypich~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 14:14:23

pomyślcie od kogo gazety mają lokale ... gdzie rzetelność i obiektywizm dziennikarski ?  

#18 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:27:10

I nadal zadnej wzmianki w lokalnych gazetach. Czyżby dziennikarze lokalni radzili się włodarzy o czym pisać, a które tematy pomijać gdyz sa niewygodne? Mówi się o niezależności dziennikarstwa, ale chyba nie tutaj. Słowa Wypicha mają wymowne znaczenie.

#19 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:23:26

Nie, myślę, że chodzi o to, że Świecian to niezbyt interesuje. Np. mnie wcale.

#20 ~Do Magdy~

~Do Magdy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:53:04

Gdyby ciebie 8 lat temu ktoś wystawił na bruk z Twojego domu to inaczej byś kwiczala, no ale cóż taka już jest znieczulica :(
Nie, myślę, że chodzi o to, że Świecian to niezbyt interesuje. Np. mnie wcale.[/quote]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych