Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Światłowód z ITTAM

internet światłowód

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:31:17

Witam.

Prosiłbym o opinię osób, które korzystają ze światłowodu firmy ITTAM.

Czy polecacie tego dostawcę ?

Czy serwisy youtube, netflix, twitch działają dobrze czy może jednak jak u konkurencji buforują/tną w godzinach szczytu ?

Jaki dostajesz adres IP (zewnętrzny czy wewnętrzny) i czy jest stały przez cały okres umowy ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 16:13:53

Witam.

Prosiłbym o opinię osób, które korzystają ze światłowodu firmy ITTAM.

Czy polecacie tego dostawcę ?

Czy serwisy youtube, netflix, twitch działają dobrze czy może jednak jak u konkurencji buforują/tną w godzinach szczytu ?

Jaki dostajesz adres IP (zewnętrzny czy wewnętrzny) i czy jest stały przez cały okres umowy ?

jak masz jeszcze telefon stacjonarny to lepiej zamów neostradę z firmy Orange. Neostrada z firmy Orange działa bez zarzutu nawet w godzinach najwiekszęgo szczytu. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 20:36:14

Jakaś zmowa milczenia albo nikt nie korzysta z usług ITTAM :(

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 20:51:46

Oni upubliczniaja Twoj IP nie dbają o prywatność w internecie. A teraz wiadomo ze prywatność i anonimowość jest bardzo ważna.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:12:56

NETIA wchodzi do Ciechocinka ze  Światłowodem, Oragnge jeszcze nie ma i przypuszczam, że nie będzie za szybko. Pozostaje ITTAM ale u nich jest spora awaryjność. Przynajmniej była jeszcze niedawno

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 08:21:31

NETIA wchodzi do Ciechocinka ze  Światłowodem, Oragnge jeszcze nie ma i przypuszczam, że nie będzie za szybko. Pozostaje ITTAM ale u nich jest spora awaryjność. Przynajmniej była jeszcze niedawno

Jak NETIA będzie tak szybko wchodzić do Ciechocinka jak Orange w Aleksandrowie (już pół roku od informacji, że będzie światłowód z Orange i nikt nic nie wie a infolinia mówi, że nic w planach nie ma na najbliższy rok) to zdąże mieć na rok/dwa światłowód z ITTAM. No ale skoro wysoka awaryjność w ITTAM to ciężki orzech do zgryzienia jest :(

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 09:16:29

Nie chodzi o awaryjnosc ale tez anonimowosc która oferuje dostawca internetu. Poczytaj o tym w necie.
Lepiej mieć internet normalnie bez kabla/światłowodu

#8 KrzysztofSamoDobro

KrzysztofSamoDobro

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2019 - 21:03:09

Jak można upublicznić IP ? czym to się różni od nie upubliczniania ? bo z tego co się orientuje to w Orange jest kiepsko z prywatnością .

Użytkownik KrzysztofSamoDobro edytował ten post 11 maj 2019 - 21:03:45

#9 KrzysztofSamoDobro

KrzysztofSamoDobro

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2019 - 21:15:59

Zresztą Orange to Fra(żabojady) firma a lepiej wspierać Polski lokalny kapitał . Naprawy w orange trwają tygodniami puki działa jest ok ale jak się zaczną problemy to możesz zostać bez neta nawet na 2 miesiące chyba że sobie sam naprawisz . Ja polecam ITTAM (sam mam i jest ok ) . Są na miejscu . Jak masz opcje światłowodu to bierz i się nie zastanawiaj . Jak mieszkasz na obrzeżach miasta to orange lub netia max 10mbit da nawet jak na umowie będzie 100 . Pozdrawiam Krzysztof 

Użytkownik KrzysztofSamoDobro edytował ten post 11 maj 2019 - 21:17:13

#10 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 07:25:58

A jak z prywatnościa?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 07:36:35

A jak z prywatnościa?

Co wy macie z tą prywatnością ? Myślisz, że jak w Orange adres IP zmieniany jest co 24 godziny to nie wiedzą kto akurat ma przydzielony adres i pisanie niby jako gość jest anonimowe ? Żyj dalej w swoim własnym świecie, że jesteś anonimowy. 

Martwi się o prywatność a potem jeden z drugim na Facebook całe swoje życie publikuje - niby tylko dla znajomych i prywatnie :)

#12 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 07:38:55

Ja nie mam FB i żadnych portali społecznościowych.
Przecież dobrze wiesz ze na każdym kroku jest inwigilacja. A strony w internecie sa filtrowsne aby nie czytać prawdy polityka itp.

#13 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:30:29

ITTAM lokalnie, szybko i na miejscu:) Adresy u nich są schowane za NAT(wiec twoje urządzenie odbiorze nie jest wystawione bezpośrednio do sieci Internet, przez co chronią dostęp do twojej sieci lokalnej) możesz to sprawdzić poprzez polecenie traceroute w Windows :) adres publiczny można wykupić jak jest potrzebny, pomogą wf skonfigurowaniu (w moim przypadku kamer). Jak masz światłowód to podlaczaja i zapominacie o sobie. Radiowke ma kolega w raciazku i chwali. Nie ma umów "do". Jak dają prędkość 200 to jest ciągle.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 07:38:18

no no 200 po radiu to juz robi wrazenie. troche kogos ponosi z reklama :D

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 08:11:23

Star trek hahah

#16 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 08:30:41

Ja mam po światłowodzie 200

#17 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 08:32:16

Nie po radiu

#18 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 18:20:54

Mam na radiu z 4 lata i jest super jak była jakaś awaria wykonałem telefon 5 minut naprawione

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 07:06:12

ej dziewczynki a w fit lejdi juz byłyście?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 11:18:55

Ja mam po światłowodzie 200

A to 200mbit w obie strony jest czy jest niesymetrycznie, np 200/20 ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, światłowód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych