Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Światełka o ozdoby kosztowały grudziądzan 150 tysięcy złotych.

JA CHYBA ŚNIĘ.

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 23:34:47

Na zorganizowanie Sylwestra nie było pieniędzy a na te światełka,( które trzeba oddać ) z naszych podatków zapłacono 150 tysięcy złotych. Rzecznik EEEEEEE, z głupawym uśmieszkiem.... to nie miasto zapłaciło, tylko Zarząd Dróg i Mostów. Ludzie, gdzie się spotykają ci, którzy robią referendum, zróbcie jakieś spotkanie, ogłoście czas i miejsce. Szlag mnie zaraz trafi. Co się w tym mieście dzieje, ja już na to nie mogę dłużej patrzeć.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 05:14:16

Na zorganizowanie Sylwestra nie było pieniędzy a na te światełka,( które trzeba oddać ) z naszych podatków zapłacono 150 tysięcy złotych. Rzecznik EEEEEEE, z głupawym uśmieszkiem.... to nie miasto zapłaciło, tylko Zarząd Dróg i Mostów. Ludzie, gdzie się spotykają ci, którzy robią referendum, zróbcie jakieś spotkanie, ogłoście czas i miejsce. Szlag mnie zaraz trafi. Co się w tym mieście dzieje, ja już na to nie mogę dłużej patrzeć.

Niestety było do przewidzenia. Sylwester miejski nie odbył się z braku pieniędzy czy dbałości o zwierzęta to był tylko pretekst i to słaby w dodatku. Każdy już zna powód ten prawdziwy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 06:26:22

Niestety było do przewidzenia. Sylwester miejski nie odbył się z braku pieniędzy czy dbałości o zwierzęta to był tylko pretekst i to słaby w dodatku. Każdy już zna powód ten prawdziwy.

To ja jestem jedyny , który nie zna. Możesz napisać?

#4 ~Grudziądzanin~

~Grudziądzanin~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:11:34

To się wyprowadz w Bieszczady i będziesz miał spokój. Tego jeszcze brakowało. Święta bez śniegu iluminacji. Nie było imprezy plenerowej i też przeżyliśmy Życie toczy się dalej.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:41:32

U nas w mieście dalej rządzi POKO i dlatego jest ch**, du** i kamieni kupa...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:48:13

A prostytutka Magdalena dalej tańcuje.

#7 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:15:28

To ja jestem jedyny , który nie zna. Możesz napisać?

bo z choinki się urwałeś albo jesteś dojeżdżający 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:16:28

To się wyprowadz w Bieszczady i będziesz miał spokój. Tego jeszcze brakowało. Święta bez śniegu iluminacji. Nie było imprezy plenerowej i też przeżyliśmy Życie toczy się dalej.

sam nie wiesz o czym napisałeś 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:27:48

Jesteście niedoinformowani,bo ja slyszalem co innego a teraz cos dla bystrych i o silnych nerwach
x2+vat

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:44:52

Tak to prawda kosztowaly tyle dzieci maja za to drozsze obiady w szkolach i bilety macie teraz.

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:45:43

Tragedia normalnie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 10:20:35

Tragedia normalnie

To kiedy ich przepędzimy najlepiej w  Bieszczady jak to jeden Grudziądzanin, chce przeprowadzić krytykującego władzę. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:46:55

To kiedy ich przepędzimy najlepiej w Bieszczady jak to jeden Grudziądzanin, chce przeprowadzić krytykującego władzę. </p></p>

Glosowaliscie na nich to teraz macie. Teraz to nie Ja.Ja się pytam a kto.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:49:27

Ja też nie głosowałem. A pomylić może się każdy, rozczarowani są ale to nie oznacza, że głupi. Lepiej przejrzeć na oczy niż być zaslepionym do końca.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 22:26:36

Ja nie

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 22:46:07

Ja

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 07:42:10

To pani rzecznik nie wie co mowi . W normalnym mieście nie była by już rzeczniczką. ZDM zapłacił co to znaczy przecież to sa pieniądze nasze miejskie. pani rzecznik jak się chce coś powiedzieć do kamery to najpierw trzeba się przygotować.150tys zł to nie jest bułka z masłem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 07:54:00

No to jak byl ten sponsor czy go nie było. Tymi sponsorami powinny być byłe władze Grudziadza co doprowadziły miasto do takiego stanu ale i również i radni byli i obecni. Panie Robercie mam nadzieję ,że pan w przyszłym roku za sponsoruje za tą kasę która pan dostanie za Radę Nadzorczą.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 08:02:43

Miłość

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych