Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Świąteczny temat: gdzie w Grudziądzu można kupić ładną żywą choinkę?

choinka święta

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mikołajka~

~Mikołajka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:12:17

W tym roku chciałabym mieć ładną, żywą choinkę, ale nie wiem gdzie najlepiej ją kupić. Może ktoś zna miejsce w którym sprzedają ładne drzewka? Widziałam, że sprzedają pod marketami, ale koleżanka kiedyś kupiła i już w święta strasznie igły gubiła. 

#2 ~śnieżynka~

~śnieżynka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:27:50

Pod kauflandem widziałam fajne cięte i w doniczce :)

#3 ~Truda~

~Truda~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 20:40:20

Widziałam u sąsiada, już się zaczajam.

#4 ~mikolaj~

~mikolaj~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 17:00:02

na ul. Droga Lakowa tam gdzie jest sklad kamienie

#5 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 09:31:46

Ja co roku kupuję choinkę w ogrodniczym na Armii Krajowej i jestem zadowolona, polecam bo długo się trzyma choć stoi niedaleko grzejnika (stoi w stojaczku z wodą i jest ok)

#6 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 21:04:40

a od leśniczego możma kupić?jeśli ktoś coś wie-dajcie namiary:)chętnie sama bym wybrala choinke ,ktora bedzie ozdabiala  moje mieszkanie:)

#7 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 08:32:37

Za Wisla kawalek, wybierasz sobie drzewko i takie ci wykopuje.

#8 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:18:07

Polecam zajrzeć, tak jak Aga, do sklepu ogrodniczego na Armii Krajowej - choinkę kupiłam i już ustroiłam i jest piękna.

#9 ~afds~

~afds~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 15:07:24

W tym roku chciałabym mieć ładną, żywą choinkę, ale nie wiem gdzie najlepiej ją kupić. Może ktoś zna miejsce w którym sprzedają ładne drzewka? Widziałam, że sprzedają pod marketami, ale koleżanka kiedyś kupiła i już w święta strasznie igły gubiła. 

Te wszystkie ładne w doniczkach mają uszkodzone korzenie oblepione gliną. Na wiosnę nie odżyją a tylko się zasuszą. Jeśli chcesz mieć ładne żywe drzewko to tylko małe na sadzonki i niech rośnie przez kilka lat.

#10 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 13:08:13

Sklep RIM Kowalczyk. To internet i dochodzi przesyłka, więc lepiej zrobić duże zamówienie - dużo lepiej na tym wyjdziecie. Inna sprawa - ogólnie ceny na mieście są wyższe, a jednak wybór znacznie mniejszy, więc po co?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 13:19:30

Sklep RIM Kowalczyk. To internet i dochodzi przesyłka, więc lepiej zrobić duże zamówienie - dużo lepiej na tym wyjdziecie. Inna sprawa - ogólnie ceny na mieście są wyższe, a jednak wybór znacznie mniejszy, więc po co?

MOCARZ Ci zaszkodził czy jak? :wacko:

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 12:53:41

W lesie !

#13 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 13:52:42

w zeszłym roku kupiłem ładną koło kościoła w tarpnie. Przed kwiaciarnią.

#14 ~serixx~

~serixx~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 15:07:50

Jestem zwolennikiem sztucznych choinek, bo to przede wszystkim bardzo żywotny produkt, który zapewnia odpowiedni klimat. Wiele lat używałem naturalnej choinki, a później zmieniłem na sztuczną z oferty choinkionline.pl. Już wyjaśniam. Drzewko sztuczne jest elastyczne, jeżeli chodzi o rozłożenie i dostępne przez wiele sezonów. Przechowuję choinkę w trzech częściach, dobrze zabezpieczonych i nie tracę czasu w okresie świątecznym, a to dla mnie obecnie największy plus. Rozłożenie błyskawiczne, z ich choinek nie odpadają elementy, super cieniowanie, mocny stojak plastikowy lub metalowy do wyboru. Osoba postronna dopiero po dotknięciu jest w stanie rozróżnić, że ma do czynienia ze sztucznym drzewkiem. Teraz ludziom to raczej nie przeszkadza, bo liczy się po prostu tradycja.

#15 ~Kadia~

~Kadia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 20:48:52

Nie polecam w Kauflandzie tam są choinki cięte chyba już w wrześniu bo od środka są bardzo suche trzeba naprawdę uważać

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 21:00:22

Jestem zwolennikiem sztucznych choinek, bo to przede wszystkim bardzo żywotny produkt, który zapewnia odpowiedni klimat. Wiele lat używałem naturalnej choinki, a później zmieniłem na sztuczną z oferty choinkionline.pl. Już wyjaśniam. Drzewko sztuczne jest elastyczne, jeżeli chodzi o rozłożenie i dostępne przez wiele sezonów. Przechowuję choinkę w trzech częściach, dobrze zabezpieczonych i nie tracę czasu w okresie świątecznym, a to dla mnie obecnie największy plus. Rozłożenie błyskawiczne, z ich choinek nie odpadają elementy, super cieniowanie, mocny stojak plastikowy lub metalowy do wyboru. Osoba postronna dopiero po dotknięciu jest w stanie rozróżnić, że ma do czynienia ze sztucznym drzewkiem. Teraz ludziom to raczej nie przeszkadza, bo liczy się po prostu tradycja.

postaw se taką 'kukłę' jak na Rynku. Dla tradycji. Borysowskich życzę.

#17 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 22:02:25

A ja chyba od 5 lat kupuję U ogrodnika na Armii Krajowej i jestem zadowolony. Polecam

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:35:27

Żywą?Nie koniecznie ładną?Weź starą lampucerę !Wymaluj,,wystruj"na świątecznie i madz zabawę na całe święta!Tylko kase przygotuj !

#19 ~Wolcia~

~Wolcia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:47:19

Wytańcowane już prostytutki po zabawie nudzicie .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 13:05:46

20# REKLAMA !!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: choinka, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych