Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Suplementy diety

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:49:22

Magda, 

w wielu przypadkach dla utraty kilku kilogramów wystarczy odstawić słodycze. Na ograniczenie apetytu na nie, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, która ogranicza również wchłanianie węglowodanów z posiłków, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat wsparcia odchudzania serią herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością opowiem, które z nich i na co stosować.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#82 ~magdola~

~magdola~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:36:00

sa tez zdrowe, naturalne suplementy diety np BSHAPE ktory ma same skladniki naturalne, ekstrakty z roslin, wyciągi naturalne, jest przeciwutleniaczem, zadnej dodatkowej chemii, przyswaja sie dobrze, nie mam zadnych skutkow ubocznych

#83 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:42:49

Ja jeśli chodzi o suplementy łykam tylko borówkę amerykańską. Najbardziej zależy mi na poprawie wzroku.

#84 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:04:52

ja stosuję naturalne suplementy diety z Naturhouse i one naprawdę pomagają. Są oparte w wyciągów z warzyw i owoców, dlatego są skuteczne.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 20:56:42

a co z witaminami na oczy? dają coś? Jem jagody bo podobno to działa dobrze na wzrok, chciałam trochę sobie pomóc, bo bardzo szybko moęża mi się oczy, wieczorami to już ledwo co widzę o czytaniu książki nie ma mowy

#86 believer

believer

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:44:12

Żadne suplementy nikogo nie odchudzą.

#87 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:32:48

Nawet w aptekach są tabletki - nic. Gdyby miały pomagać byłyby lekami, a nie suplementami.

#88 ~lillith28~

~lillith28~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:06:56

Rekomentuję www centrumfigury byethost14 com, zamawiałam stamtąd już kilka razy i zawsze wszystko było ok, dodatkowo na plus dobry asortyment, oryginalnie zapakowany, hologramy, folie itd (a z doświadczenia wiem że różnie z tym bywa), mila i pomocna dziewczyna. Przesyłka dochodzi zawsze bardzo szybko.

#89 kartofelek

kartofelek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 18:07:56

Suplementy diety to w dużym stopniu dzieło reklamy. Czasami są przydatne, jednak nie należy ich nadużywać. Wszystko zależy od indywidualnych warunków i potrzeb.

#90 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:14:17

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka wspomagającego odchudzanie, jak Foreverslim. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące i dzięki temu udało mi się pozbyć 12 kilo nadwagi

#91 Brigidka

Brigidka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 20:25:01

Ja polecam tylko wybrane suplementy. Warto np. stosować ostropest i czystek. Dobrze chronią organizm przed wieloma schorzeniami.

#92 ~jiil~

~jiil~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:16:25

Niedługo lato i wakacje a tu wraca temat kilku nadprogramowych kilogramów? Znam ten ból...też miałam podobny problem. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały,a do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Adipex long i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie". Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu.W krótkim czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej na forum Agaty, kom. 517614677. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Polecam

#93 ~Antia~

~Antia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:32:18

Przez okres od jesieni do późnej wiosny biorę witaminę D3 z K2 (z Laventi) dodatkowo oczywiście magnez, w końcu nie mam problemów z nocnym skurczami w łydkach. 

#94 ~David~

~David~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 19:35:50

Mega suplememntem jest geriamoc. Dobra dla seniorów, ale nie tylko. Daje organizmowi niezłe dopalenie, a to ze wzlgędu na żeń-szeń plus bukiet minerałów i witamin. Łatwo wygooglać na ile rzeczy pomaga. Mnie chodziło głównie o lepszą koncentrację i zapamiętywanie podczas sesji. I efekt jest dobry. 

#95 ~jaksoo~

~jaksoo~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:04:48

znacie jakieś dobre suple na poprawę pamięci?

#96 ~opydka~

~opydka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:02:20

Moja mama bierze teraz geriamoc, sama jej kupiłam bo mnie poprosiła o coś na pamięć, z wiekiem widze że gorzej u niej z zapamiętywaniem, gubi się w czytaniu ksiązek, nie pamięta co się w serialu działo chociaż wcześniej to obserwowała i wszystko wiedziała co i jak, po tych witaminach widzę ze powoli wraca do normy, jest barziej skupiona.

#97 ~Mila~

~Mila~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:39:27

Żeń-szeń dobra rzecz. Próbowałam kilka preparatów i geriamoc najbardziej przypadł mi do gustu ze wzflędu na dużą ilośc minerałów i witamin, czyli to jest także multiitamina. Świetnie podnosi motorykę organizmu, a z przemęczeniem mialam problem i mam lepszą koncentrację.

#98 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:42:18

Z takich bardzo sprawdzonych jest maxi3vena z ruszczykiem. Dla mnie to podstawa, na spuchnięte i ciężkie nogi. Ruszczyk poprawia krążenie żylne. Jak ktos ma siedzącą pracę, to prędzej czy później się nabawi takich objawów, a w mojej rodzinie to prowadzi do żylaków.  dlatego warto za wczasu dbać o dobre krążenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych